Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 38 из 79
Показано с 371 по 380 из 781.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    До речі, не судіть про людей по собі. Чи вам важко прийняти, що не всі бажають людям зла?
    Це по вашому не конкретно? вибачте, але бажання лізти в інші теми і цитувати ваші "ізвінітє, за то,что я добрая, а вы нет..." бажання немає.
    у нас далеко не середньовічні уявлення - живемо тут і зараз. і буду дуже щаслива щодо Вас помилятися. це чесно.
    щоправда, дуже сумніваюсь що мої надії справдяться. адже (це і дітонародження можна прив"язати) Ви говорите, що мій вибір є моїм, але все ж радите його змінити. це не є чесно з Вашого боку. Зміріться з тим, що Ваш шлях не для всіх. не всім з Вами добре. Так само як і Вам не з усіма по дорозі. І Ваші поради як жити так шоб було ПО ВАШОМУ правильно - не для загального застосування. життя - воно не рулон туалетного паперу, шоб інструкції шкрябать по використанню. алгоритму щастя ще ніхто не придумав, дайте людям свої рівняння вирішувати самостійно.

2.0

Офтоп:
    Regen, ок, в мене сусіди не голосують, ібо вірять. а їм пастори кажут ніззя. і не треба говорить, шо вони не правильні віруючі - ви для мене всі в єдній купі. інша "мамка" радить моєму маману "вручить судьбу в рукі богу і спать спокойно"... вам ше приклади треба? від армії тож косять... це поняття взяті з життя у 21 столітті. тіки не треба розповідати, що ті не такі. ви правильні. ще раз кажу - ви мені всі однакові.
    а ще дуже "добрі" "я дійсно вірю в те, що вас постигне розчарування у вірності "своїх ідеалів"" мазафака! ви нам типу цього бажаєте? от справжнє лице вашої "доброти"!
    а чому це вам хоцца, шоб ми змінили своє ставлення? це не входить в плани вашого бога? а ви ніколи не думали, що ви теж можете помилятися? що віра це лише віра? і поламати її легко? це лише демагогія. ви говорите про вибір, але так, ніби ми не "блажені" раз в бога не вірим, і дуже вас дивує шо без цього нікчемного колінопреклонства у невіруючих може бути всьо гут. я більше 10 років маю такі переконання, від спілкування з такими як ви вони лише кріпнуть. тому дякую шо ви є, як живий приклад того, як робити не слід. а до того, я думала що вірю в бога... але це лише образ, на який кльово списувать свойли failed і level up, типу йому так треба...
    Odo
    -

aneisha, nickeler, я думаю, що переконувати можна когось у чомусь лише своїм власним прикладом, це знаєте, як суворий татусь, що сам палить, але шмагає ременем свого сина у якого у кишенях знайшли цигарки. Палитиме його син так само, скільки б тато його "не вчив". Коли наш власний приклад нікого ні у чому не переконує, то справа у нас самих.
    змія болотяна ОЧКОва

Odo, воно то так, але ж шмагання триває разом з тим, як зменшується кількість сигарет у пачці.
    для мене питання стоїть у площині не скільки навіть переконання, а дій і задоволення від того, що робиш. якщо комусь добре в тому стані, в якому він є, хай воно так і буде.
    якщо людина відчуває дискомфорт, вона сама змінює позицію на більш зручну. це природно і нормально.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Odo, воно то так, але ж шмагання триває разом з тим, як зменшується кількість сигарет у пачці.
    для мене питання стоїть у площині не скільки навіть переконання, а дій і задоволення від того, що робиш. якщо комусь добре в тому стані, в якому він є, хай воно так і буде.
    якщо людина відчуває дискомфорт, вона сама змінює позицію на більш зручну. це природно і нормально.
    Цілком згоден, я — за свободу вибору для кожного, і повагу цього вибору.
    2.0

Odo, приклад Реген ні фіга не переконує. тому приєднуюся до сказаного. втім, я думаю причина в тому, що ми просто на різних хвилях, типу СВ і УКВ... тому в принципі, сперечатися нам без толку...але не радують фрази на кштатлт "вспомните ви мої слова я в то вірю... " а якщо не згадаємо, а якщо не поміняємося? то хто тоді програв?
    змія болотяна ОЧКОва

nickeler, а ніхто не програв. на переконання тих.хто сподівається на поразку наших переконань, ми з тобою в програші "по умолчанію". level up не буде. через те, шо наші брєнні тіла припинять фізичне існування і стануть кормом для хробаків. питання душі мене далі не цікавить. люди з іншою ідеологією боряться виключно за друге і з фізичною смертю для них наче нічого не закінчується. але хто то може в результаті довести? ніхто.
    питання в тому хто і чого наробить за життя. але, тут крити буде теж нічим. бо поняття добра, зла (робить аборт чи не робить аборт) лежит в площині власних переконань і впевненості у правильності обраного шляху. у кожного він всій. силами мірятися - недоцільно, ібо ніхто не знає де фініш.
    2.0

aneisha, ага, піпіськами мірятися і правда не туди. людина не може зрозуміти що поняття "гріх" в моєму наборі табуйованих понятть не існує.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, приклад Реген ні фіга не переконує. тому приєднуюся до сказаного. втім, я думаю причина в тому, що ми просто на різних хвилях, типу СВ і УКВ... тому в принципі, сперечатися нам без толку...але не радують фрази на кштатлт "вспомните ви мої слова я в то вірю... " а якщо не згадаємо, а якщо не поміняємося? то хто тоді програв?
    Про хвилі цікава метафора можливо так і є. Просто ми всі різні і нам складно побачити світ очами одне одного, тому і виникають такі непорозуміння. Головне, щоб ми були щирими і поважали погляди одне одного.

Колись в одній чудовій книжці мені трапилась така думка, що у кожної людини бувають миті просвітлення, коли раптом відкривається, щось таке, чого раніше не розумів, не помічав тощо. Але коли цій людині вже всі вуха про те, що їй відкрилося продзижчали, то коли станеться ця мить, людина може просто відкинути це просвітлення, як щось, що вже обридло їй чути. Тому я вважаю, що коли, навіть, людина тричі переконана у своїй правоті у якомусь питанні, все одно треба цю істину нести людям дуже обережно, без нав’язувань, не лише тому, що сам можеш помилятися, але і тому, що можеш зіпсувати комусь ту світлу мить.
    2.0

Odo, я розумію, це ви про світлі ідеї. А чому ви вважаєте що вони не можуть псувати мені життя? чому я повинна дбати про чиєсь моральне здоров"я, якщо висловлюю думки як просто людина, а не "людина з посадою"? якщо в когось від того починається мозкова діарея, то хай п"ють зеленку. про моє здоров"я психічне ніхто не дбає. я коли чую про бога починаю дюж дратуватися, так це нікому не цікаво. от говоримо про прекрасне, тут хіряк - це здєлав бог. говоримо про політику - це здєлав бог, а люди поламали. говоримо про дітей - це б...ть божі створіння. я розумію, що це переконання, але нагадує отой анекдот про воші - "риба живе в воді, але якби в неї була шерсть в неї були б воші" і далі про вошей. ви теж людина віруюча, але (за що щиро дякую) на бога все не зносите. не можна все переводити в площини богоугодного. про мою "світлу мить" ніхто не думає... бо тошнить вже від бога, це нині модньо - вірити.
+ Ответить в теме
Страница 38 из 79

Теги для этой темы