Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 37 из 79
Показано с 361 по 370 из 781.
    Гуру

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    в тім то й справа, що ЛИШЕ жінка має право робити вибір. Ніхто не має права його оскаржувати, яким би він не був. і тим більше ніхто не має права судити її за те, який вона зробила вибір.
    Кодна людина сама вирішує, як їй зробити в тій, чи іншій ситуації.А другі люди лише можуть замислюватися над діями цієї людини. А судити буде Бог за правильно прийняте чи не правильно прийняте рішення. Але для вас же Бог - не авторитет? Ви самі собі господиня. Так, я розумію?

змія болотяна ОЧКОва

абсолютно правильно розумієте. для мене авторитет лише той, кого можна бачити, щупати, відчувати, чути і тп. жива істота, карочє.
    Гуру

абсолютно правильно розумієте. для мене авторитет лише той, кого можна бачити, щупати, відчувати, чути і тп. жива істота, карочє.
    Тобто, ви - свого рода, - бог для самої себе, так?
    змія болотяна ОЧКОва

я сама собі царь, бог і управдом. якшо ви це маєте на увазі. всі свої проблеми і спріні питання я вирішую самотужки, не покладаючись на плече ближнього свого. тим паче, на плече чогось ефімерного і неіснуючого в принципі.
    Чи Вас шось не задовольняє?
    і на що покладаєтесь Ви?
    Гуру

я сама собі царь, бог і управдом. якшо ви це маєте на увазі. всі свої проблеми і спріні питання я вирішую самотужки, не покладаючись на плече ближнього свого. тим паче, на плече чогось ефімерного і неіснуючого в принципі.
    Теорія матеріалізму мені знайома,бажаю успіху.
    Чи Вас шось не задовольняє?
    Я вам не суддя. Головне - щоб вас не здогнало велииииииииике розачарування в своїй життєвій позиції. (в чому я не впевнена)
    і на що покладаєтесь Ви?
    Я - на Бога вже декілька років, до того - на себе, як і ви зараз.Нема нічого нового під сонцем.
    змія болотяна ОЧКОва

на запитання ви принципово не відповідаєте?
    чи це така медота насолоджуватись життям без темних кольорів - бажати успіху тим, кому ви його насправді не бажаєте?
    Гуру

чи це така медота насолоджуватись життям без темних кольорів - бажати успіху тим, кому ви його насправді не бажаєте?
    Я випадково нажала "опублікувати", а потім редагувала. А ви завжди поспішаєте з висновками?

Офтоп:
    До речі, не судіть про людей по собі. Чи вам важко прийняти, що не всі бажають людям зла?
    2.0

Regen, о, ви знаєте, людина це і є бог. іноді злий, іноді добрий, іноді сентиментальний! але у мене є лише я, в Анейші є лише вона і т.п. Навіть при наявності батьків, друзів, коханого остаточне слово, стосовно рішення яке стосується мене належатиме мені. і коли я залишусь одна (а це, за теорією ймовірності може трапитися з будь-ким) у мене як і раніше буду я. людина всесильна. але в рамках власного життя. якажете, здоров"я бла бла бла... то можна подумать, що християни не хворіють? тіки по вашому це називається випробуванння, а по нормальному "факін шіт хепенс". і ти або вилазиш з цього, або не витлазиш. коротше, у вас так во само, тіки інша термінологія. але ви дуже не хочете визнавати, що у вас так само. і ви тупо никаєтеся від траблів (падумаєш, декому в армії служить ніззя, інші голосувать не ходять...релігія типу не разрішає) а це паралізує суспільство як організм. та ну да, нашо воно вам, у вас є бог.
    aneisha, дітки, када людина визнає себе богом для себе, то перша ознака єресі.є готовимся до спалення на вогнищі, священного аутодаффе... кстаті, які тоді християни добрі були, якіки тушок піджарили...інквізітори - несуни священой власті...бггг

і про аборти: і правда, кому вирішувати як не жінці? ви мене дивуєте! може ви маєте право вирішувати чуже життя?

Regen, хто вам сказав шо я або Анейша бажає людям зла? поясніть будь-ласка!
    змія болотяна ОЧКОва

знаєте як говорять? треба за собою слідкувати. це я до того, щоби не робити поспішних висновків і не судити по собі.
    з чого ви взяли шо я усім навкруги бажаю зла?
    запитання друге. Ви хочете вірити, що на мене набіжить розчарування, чи вірите в те, що всі, хто не з вами і проти вас заслуговують на нещастя і розчарування?
    настпуне до прикладу. є в мене одне знайоме створіння - спільних з Вами поглядів. всіх навкруги любить. на словах. але бажання влади, непоступність і схильність до провокування конфліктів там огого які. за принципом: всі люди як люди, одна я багіня. люди ж, навколо не є прибічниками еного світосприйняття, але про те, щоб дозволити собі те, шо дозволяє собі ця людина і думки не мають. це така собі зверхність "просветльонного".

нікелер, ага, я еретичка, яких ще пошукать хахаха. пам"ятаєш рекламу "І все таки він існує". і тут так. підверну ратицю, скажуть - бозя накав. за шо? то є питання. А інквізиція - то таки да. добрі люди, нічо не скажеш.
    питання лише в тому, шо фактично право на життя середньовічні забирали за начебто нечистоту помислів. нинішні те ж саме за те ж саме забирають теоретично. справи, помисли і теде і тепе в розрахунок ніхто не бере.
    Гуру

Дівчатка, по- перше, часи інквізіції минули, а насильно "мил не будешь" - це я стосовно Бога.По-друге, щодо зла, перечитайте ще раз пост. Конкретика, типу:"ви, такі сякі, бажаєте людям зла" була? По-третє: нікуди ми не никаємось, а живемо життям суспільства: і голосуємо, і проводимо соціальну роботу, і хто хоче- в лави армії йде. У вас про віруючих людей якесь середньовічне уявлення. Аneisha,я дійсно вірю в те, що вас постигне розчарування у вірності "своїх ідеалів". Але це - ваш вибір і шлях, і я поважаю його. Людина не зомбі, і Бог створив кожного з свободою вибору. Хотілося б, щов ви змінили своє ставлення до життя, але, я ще раз наголошуюю - це тільки ваш вибір.
+ Ответить в теме
Страница 37 из 79

Теги для этой темы