Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 36 из 79
Показано с 351 по 360 из 781.
    ри?

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

До чого тут моє народження і вираз про життя?
    Я і так добре бачу, коли воно прекрасне, а коли ...ну не зовсім, скажемо так.
    І дітей я хочу, про це десь уже написано. Але те, що дитину треба саме ХОТІТИ, мабуть найголовніше у житті жінки. Якщо дитина НЕБАЖАНА і з тим НЕПЛАНОВАНА, хіба це радість? Хіба життя прекрасне? Прекрасне тим, що ти, донедавна красива,струнка і жадана, повинна звикатися з думкою, що скоро станеш матір’ю? Саме звикатися, бо ти НЕ ХОТІЛА ЗАРАЗ немовля, а ПОТІМ, У МАЙБУТНЬОМУ!
    А знаєте, що найприкріше? Що такі матері років через 2-3 спихають своїх діточок на бабусь і дідусів, а самі вволю догулюють те, що недогуляли!

Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    До чого тут моє народження і вираз про життя?
    Я і так добре бачу, коли воно прекрасне, а коли ...ну не зовсім, скажемо так.
    І дітей я хочу, про це десь уже написано. Але те, що дитину треба саме ХОТІТИ, мабуть найголовніше у житті жінки. Якщо дитина НЕБАЖАНА і з тим НЕПЛАНОВАНА, хіба це радість? Хіба життя прекрасне? Прекрасне тим, що ти, донедавна красива,струнка і жадана, повинна звикатися з думкою, що скоро станеш матір’ю? Саме звикатися, бо ти НЕ ХОТІЛА ЗАРАЗ немовля, а ПОТІМ, У МАЙБУТНЬОМУ!
    А знаєте, що найприкріше? Що такі матері років через 2-3 спихають своїх діточок на бабусь і дідусів, а самі вволю догулюють те, що недогуляли!
    Не всі спихують своїх діточок бабусям та дідусям.Є різні варіанти - люди не всі однакові.
    змія болотяна ОЧКОва

правільно! люди не всі однакові. декому краще вишкребтись
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    правільно! люди не всі однакові. декому краще вишкребтись
    Але вирішувати це - не є правом людини.
    змія болотяна ОЧКОва

А чиїм цікаво, це є правом?
    дітей не лелека приносить і вітром їх не надуває. і не від святого духа 9 місяців ходять з пузом на носі.
    а тут вже, як у казці. Сам наробив, сам і вигрібай.
    ростить тих дітей буде не "оссьпаді", а та, хто виносила. і то виключно її право, шо робить а шо не робить.
    ри?

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Але вирішувати це - не є правом людини.
    ГГГГ
    Ой насмішили!
    А чиє ж це право, як не майбутньої матері...ну або ж не матері?
    Чи ви будете вирішувати?
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А чиїм цікаво, це є правом?
    дітей не лелека приносить і вітром їх не надуває. і не від святого духа 9 місяців ходять з пузом на носі.
    а тут вже, як у казці. Сам наробив, сам і вигрібай.
    ростить тих дітей буде не "оссьпаді", а та, хто виносила. і то виключно її право, шо робить а шо не робить.
    laithemmer:
    ГГГГ
    Ой насмішили!
    А чиє ж це право, як не майбутньої матері...ну або ж не матері?
    Чи ви будете вирішувати?
    Ну що, леді, підемо по-колу? Добре.
    У вбивць теж є право: вбивати жертву, чи не вбивати. Тільки от жертва може чинити опір, а малеча, яка зародилася - ні.
    ри?

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Ну що, леді, підемо по-колу? Добре.
    У вбивць теж є право: вбивати жертву, чи не вбивати. Тільки от жертва може чинити опір, а малеча, яка зародилася - ні.
    Леді, а може не будемо про вбивць, коли, етсетера? Просто дайте відповідь на питання - Хто має вирішувати?
    Просту відповідь на просте питання, поставлене з Вашого ж допису.
    Частий гість

Думаю,бувають такі випадки в житті,коли можна виправдати подібне рішення,але не зрозумію я ніколи одного,що в черзі до того самого кабінету роблять гарні,доглянуті тридцятирічні жінки...???Не раз чула від оних фрази на кшталт "я ще не готова"-та це ще дрібнички в порівнянні з тим,коли вона наче б то й уже,а от кавалєр,нє совсєм-ото коли кочеться взяти доброго дрину й прочистити заангажовану ЧФістьську свідомість.
    Жінка,і лише вона одна має право приймати рішення ,бути,чи не бути,і жоден мужчіна не має права оскаржувати її будь-яке рішення!
    А скільки пар щодня виходять з лікарень з розбитими серцями.Вони мають лише один шанс з тисячі,інші йдуть до будинку немовляти,от їм би оцю обговорювану проблему. Маю чотири знайомих пари, які мають подібні труднощі.
    Якщо хтось побачив замало аргументів-маю в арсеналі ще пару історій про одиноких мам-героїнь-дуже успішних і щасливих жінок і власну не найтиповішу ситуацію,зацікавить-питайте.

І хай я повторююсь,та це ІМХО,як би складно не було,якою б безвихідною не здавалась ситуйовина,ніколи не ведіться,любі дами, на чиїсь розводи,тим біль на розводи мачо,котрий не встиг чи то пробачте ,натягти,чи то витягти,а тепер він "неготовий".Пишіть мені,підтримаю і морально,і памперсами .

І взагалі,пропоную створити неофіційний фонд підтримки дівчат і жінок,котрі ще не визначились,а час іде...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Glam00 Посмотреть сообщение
    Жінка,і лише вона одна має право приймати рішення ,бути,чи не бути,і жоден мужчіна не має права оскаржувати її будь-яке рішення!
    в тім то й справа, що ЛИШЕ жінка має право робити вибір. Ніхто не має права його оскаржувати, яким би він не був. і тим більше ніхто не має права судити її за те, який вона зробила вибір.
+ Ответить в теме
Страница 36 из 79

Теги для этой темы