Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 34 из 79
Показано с 331 по 340 из 781.
    Odo
    -

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, я не про вас, а про заборону абортів в Росії. докотилися сусіди... тому тема актальна...
    Я проти заборони, бо це підпільні аборти це ще гірше, думаю пояснювати не варто.
    бачте, люди різні... 1:1... батюшка каже що то не гріх? ану детальніше тут будь ласка, "я запісиваю" (с)
    Батюшки, вони ще люди і мають свої власні погляди на різні речі, не забувайте про це. Віра для людини, а тим паче для панотця, не завше така проста річ, як це спрощено розуміють, коли дивилися Андрея Рубльова — Тарковського, то розумієте про що я.

Пророк

От всі кажуть -робіть мол, як самі вважаєте за потрібне і це буде найкраще рішення. А звідки береться ота власна думка? Вона ж формується якось? Від читання, від розмов. Ти можеш навіть не погоджуватись з співрозмовником, але мислішка вже в тебе в голові сидиииить.
    nickeler , дійсно, добре, що тут переважно не школярі і в багатьох вже сформовано щось в голові. Я добре зрозуміла ідею-потрібно думати перед, а не після. З цим все ясно всім. І я не протестую проти абортів.
    Але якби я була десь класі в 10, то почитала б і подумала: молоді , гарні, успішні дівчатка, які живуть і насолоджуються життям, подорожують, мають улюблену роботу і все інше. Розумні:) Поганого не видно нічого(може нема, може не виставлено на "всеобщее обозрение"). Як їм це вдається? Може тому, що вони ЧФ?
    Може від цього так все соковито?
    З іншого боку випливає узагальнений образ мамаші, яка недавно народила: замучена, оте пищить, депресняк, халат, відсутність свободи. А ще відсутність сексуальності. Бо кому прийде в голову хотіти Матір? Мати-це ж святе. Її хотіти ніззя. В неї сиве волосся..В неї туга в очах... Так же ж?
    Блін, якби я була десятикласницею, я б зразу ж стала ЧФ. Це ж альтернатива яка!
    Тому може ввести обмеження по віку для подібних міркувань? Мол, дітям після 16-можна дізнатись і альтернативу сім"ї. А до того розказувати про все гарне, що може дати бажана дитина. А щоб не було небажаної-що треба робити. Ну, про це вже писали.
    Не кажіть, що все це не впливає. Я он тижнів 2 тому і знати не знала хто вони такі, оті ЧФісти, а тепер "не думай про білу овечку".
    Odo
    -

черешня, у психології маркетингу це зветься формування привабливого образу для споживача, але використовується це явище в усіх царинах життя, всіма і постійно, часто неусвідомлено
    Пророк

Офтоп:
    Ага, це типу як в рекламі пельменів: екран поділено на 2 частини. В одній пом"ята домогосподарка, що пів дня ліпила пельмені до приходу чоловіка, вимучена, та ще й не дуже получились ті пельмені. А в другій частині молода дружина теж чекає свого коханого. Але чекає як-розважається, дивиться фільми, фарбується, а тільки бачить його у вікно, посипає дощечку борошном і висипає з пакетика їхні кльові пельмені. І все у другої пари чікі-пікі. Чур я обираю другий варіант
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ага, це типу як в рекламі пельменів: екран поділено на 2 частини. В одній пом"ята домогосподарка, що пів дня ліпила пельмені до приходу чоловіка, вимучена, та ще й не дуже получились ті пельмені. А в другій частині молода дружина теж чекає свого коханого. Але чекає як-розважається, дивиться фільми, фарбується, а тільки бачить його у вікно, посипає дощечку борошном і висипає з пакетика їхні кльові пельмені. І все у другої пари чікі-пікі. Чур я обираю другий варіант
    Так і є
    А коли згадати 10-й клас, то це ж, взагалі суцільна війна привабливих образів і повна відсутність власних уявлень. Коли хтось авторитетний каже, що це круто, то це проходить "на ура" і падає у підсвідомість назавше, або майже. Критичність до таких образів за таких обставин у цьому віці = 0. І тому сформувати певні погляди, нпр. ЧФ, за умови правильно розставлених наголосів і акцентів — питання техніки і часу.
    2.0

Офтоп:
    та погодьте ви! там впарють товар, а тут суспільний рух, типу Грінпісу, але жосткійший. кому потрібна окрім самих людей така психологія? мо піндостану? чи маскалям клятим га? воно, якщо і шкодить, то тільки тим хто обрав такий шлях. а суспільству на загал - ні. може я й егоїстка, але не спати ночами, вставати ні світ ні зоря бадяжити кашки - пардон... мені ще життя ключом! часу на себе не завше вистачає, а тоді на себе його не буде зовсім. я люблю ТИШУ... я так відпочиваю. яка тиша з дітьми? бачила баннер на якому напис "якшо я схочу чути як топають маленікі ніжки, я одягну свого кота в чобітки"... а от котів я люблю, годую приблуд, і розвела б купу їх, якби фінанси дозволяли... це так ... в оффтоп
    Odo
    -

та погодьте ви! там впарють товар, а тут суспільний рух, типу Грінпісу, але жосткійший. кому потрібна окрім самих людей така психологія? мо піндостану? чи маскалям клятим га? воно, якщо і шкодить, то тільки тим хто обрав такий шлях. а суспільству на загал - ні. може я й егоїстка, але не спати ночами, вставати ні світ ні зоря бадяжити кашки - пардон... мені ще життя ключом! часу на себе не завше вистачає, а тоді на себе його не буде зовсім. я люблю ТИШУ... я так відпочиваю. яка тиша з дітьми? бачила баннер на якому напис "якшо я схочу чути як топають маленікі ніжки, я одягну свого кота в чобітки"... а от котів я люблю, годую приблуд, і розвела б купу їх, якби фінанси дозволяли... це так ... в оффтоп
    Впарюють спочатку образ, це найважливіше, бо коли образ жертва проковтнула, то гачок вже у середині і можна смикати у потрібному напрямку. Тобто, коли певна приваблива картинка вже міцно засіла у мозку людини, далі справа за людиною, тепер вона сама полюватиме на товар, що є носієм цього образу. У Вашому випадку це образ тиші, спокою, Ви відчуваєте з ними себе комфортно і Ви відчуваєте негатив проти тих, хто має нахабство замахнутися на цю ідилію, а тут до речі і банер з цікавим гаслом, що його теж не дурні якісь там пишуть. Все чітко і прозоро: є привабливий позитив — тиша, спокій, решта приємних почуттів пов’язаних з ним, є негатив, дитина — кінець спокою, повна фрустрація і решта почуттів, що виникає у висліді.

Чи все наочно вийшло?
    Пророк

бачила баннер на якому напис "якшо я схочу чути як топають маленікі ніжки, я одягну свого кота в чобітки"...
    Цікавий напис! А не пам"ятаєш, що саме рекламувалось? Невже спосіб життя?

Позицію твою дуже добре розумію. Тиші хочеться. А якщо показати роздуми про тишу мамі, яка щойно народила, то хоч яке жадане дитя було в неї, хоч як вона любить чувачка, а розізлиться, що не має цієї тиші і спокою. Відлупе свого чудіка і депресняк посилиться.
    Такі революційні думки поширювати треба серед морально стійких.
    2.0

Позицію твою дуже добре розумію. Тиші хочеться. А якщо показати роздуми про тишу мамі, яка щойно народила, то хоч яке жадане дитя було в неї, хоч як вона любить чувачка, а розізлиться, що не має цієї тиші і спокою. Відлупе свого чудіка і депресняк посилиться.
    Такі революційні думки поширювати треба серед морально стійких.
    та таки спосіб життя. закордонний баннер ЧФ.
    а от на дітях які вже є відриватися тупо. коли мамаша кричить на дитину що рьоває, хочеться люком пристукнути мамашу... ніззя чудіків лупить... тут така штука, шо воно запиминається, і колись тебе за те "відлуплять" сторицею.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А спосіб життя це той товар, на який полює жертва, що заковтнула картинку. І до речі, надзвичайно ходовий товар нині. Така субі Матриця.

а от на дітях які вже є відриватися тупо. коли мамаша кричить на дитину що рьоває, хочеться люком пристукнути мамашу... ніззя чудіків лупить... тут така штука, шо воно запиминається, і колись тебе за те "відлуплять" сторицею.
    Ну та це ще треба успішно пройти таке випробування самій, ні разу на малечу не крикнувши, щоб мати моральне право повчати матерів.
+ Ответить в теме
Страница 34 из 79

Теги для этой темы