Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 33 из 79
Показано с 321 по 330 из 781.
    Гуру

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    я теж проти пропаганди. я за те, щоби давали якнайповнішу інформацію і можливість робити свій вибір. і проти затюкування тих, хто пішов шляхом "чистки"
    Я теж за те, щоб надавати правдиву інфо. Звісно, людина робить свій вибір, в неї є свобода вибору. Кожен буде відповідати за свої помилки, але якщо в мене, наприклад, є можливість когось застерегти від помилки-я це зроблю, і подобається вам це чи ні - я все одно проти абортів.
    І, якщо не помітили, я вже писала, що тих, хто пішов шляхом чистки - ми підтримуємо справитися з болем після такого шляху. У мене не має привички затюкувати, на відміну від деяких.

2.0

Regen, я знаю людину, в якої нічого після аборту не болить. ні фізично, ні морально...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Я теж за те, щоб надавати правдиву інфо. Звісно, людина робить свій вибір, в неї є свобода вибору. Кожен буде відповідати за свої помилки, але якщо в мене, наприклад, є можливість когось застерегти від помилки-я це зроблю, і подобається вам це чи ні - я все одно проти абортів.
    ні ви ні я не стодолларові купюри, щоб усім подобатись. Ваша позиція мені більш ніж зрозуміла. тільки мені здається, що у виділеному тексті криєсться дуже багато. Ви вважаєте аборт помилкою. Але то є виключно ваша думка. думка дівчини може з вашою не співпадати. Ви намагаєтесь її вберегти від того, що помилкою вважаєте самі. Чи в усіх випадках Ви чините правильно? так, своїй совісті, Ви, напевне, не зраджуєте. але, чи не примушуєте застереженнями і можливо хибними, примусити когось зрадити совісті.

у мене є погдруга. коли вона отримала від коханого пропозицію руки і серця вона спитала в мене "Шо мені робить? Шо скажеш?" я шо я можу сказати? це її життя і вирішувати мала тільки вона.

те саме я скажу подрузі, яка прийде з запитанням робити чи не робити аборт. бо, радячи те чи інше,я частково беру відповідальність за її дій на себе. відповідальності я не боюсь, але я не хочу бути винною в тому, що людина зробить під моїм впливом неправильний вибір.

Ви не боїтеся, що вмовляннями зробити по-вашому добре, ви зробите гірше?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, а християни агітують за свою ідеологію...то вони теж мають відповідати...
    запрограмувати можна того, в кого чисте поле непахане, а якщо людина йде по своїй стежці, то їй воно - горохом об стіну... за моїми спостереженнями, малолєток шоб аж зовсім, в нас на форумі нема, вас і "старожилів" я не меті переконувати не маю, то давайте називати "піпіску х.м (с)" так як воно є.
    все просто - хтось показує один бік медалі, хтось інший.
    Ви не повірите, але практика показує, що запрограмувати когось більше когось менше, але можна всіх і успіх радянської пропаганди тому яскравим підтвердженням — працює і досі, у мозку навіть тих, хто тоді не жив
    просто потикання влади "братньої Росії" можуть і наших "дятлів звичайних верховнорадівських" надихнути на щось подібне... тому тема й актуальна, як на мене.
    бо заборонами ніколи нічого не доб"єшся. в нас скіки всього "забороненого" роблять!, при чому ті, кому закони не писані. а страждає звичайне населення, яке під страхом "смертного гріха переж демографією держави" попруть до бабушок... ті точно "спеціалісти широкого клину"... тому треба бачити панорамно ситуйовину, де наслідок, де причина. а не так - ніззя, бо ніззя!
    Щось я не зрозумів, що це я і де пропонував заборонити? Нічого не плутаєте?

Regen, я знаю людину, в якої нічого після аборту не болить. ні фізично, ні морально...
    А я знав людину, що страждала від такого морального болю до самої смерти... коли вона згадувала про це вона завжди плакала... Особливо вона ніяк не могла збагнути, чому, коли вона прийшла в церкву з надією зняти це нарешті з себе — панотець сказав їй, що це не гріх? Як же не гріх, коли я відчуваю, що гріх, що — це вбивство? — запитувала і запитувала вона.
    2.0

Odo, я не про вас, а про заборону абортів в Росії. докотилися сусіди... тому тема актальна...

А я знав людину, що страждала від такого морального болю до самої смерти... коли вона згадувала про це вона завжди плакала... Особливо вона ніяк не могла збагнути, чому, коли вона прийшла в церкву з надією зняти це нарешті з себе — панотець сказав їй, що це не гріх? Як же не гріх, коли я відчуваю, що гріх, що — це вбивство? — запитувала і запитувала вона.
    бачте, люди різні... 1:1... батюшка каже що то не гріх? ану детальніше тут будь ласка, "я запісиваю" (с)
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    ні ви ні я не стодолларові купюри, щоб усім подобатись. Ваша позиція мені більш ніж зрозуміла. тільки мені здається, що у виділеному тексті криєсться дуже багато. Ви вважаєте аборт помилкою. Але то є виключно ваша думка. думка дівчини може з вашою не співпадати. Ви намагаєтесь її вберегти від того, що помилкою вважаєте самі. Чи в усіх випадках Ви чините правильно? так, своїй совісті, Ви, напевне, не зраджуєте. але, чи не примушуєте застереженнями і можливо хибними, примусити когось зрадити совісті.

у мене є погдруга. коли вона отримала від коханого пропозицію руки і серця вона спитала в мене "Шо мені робить? Шо скажеш?" я шо я можу сказати? це її життя і вирішувати мала тільки вона.

те саме я скажу подрузі, яка прийде з запитанням робити чи не робити аборт. бо, радячи те чи інше,я частково беру відповідальність за її дій на себе. відповідальності я не боюсь, але я не хочу бути винною в тому, що людина зробить під моїм впливом неправильний вибір.

Ви не боїтеся, що вмовляннями зробити по-вашому добре, ви зробите гірше?
    Стосовно заміжжя,я так само би і відповіла - подруга сама повиння вирішити. А щодо аборту - це не по-моєму, а по-Божому. А я - християнка. Згода, можна запобігти вагітності, не в кам’яному віці живемо. Але коли вже трапилось - я не вірю, що вбивство дитини принесе благословіння для матері або тих, хто відправляє її на аборт.

Odo,

бачте, люди різні... 1:1... батюшка каже що то не гріх? ану детальніше тут будь ласка, "я запісиваю" (с)
    В мене дуже великий сумнів з приводу того, що священник назвав аборт не гріхом
    Odo, ви нічого не плутаєте? Церква в цьому питанні єдина.
    змія болотяна ОЧКОва

з Вашої досить неточної і неконкретної відповіді роблю висновок, що Ваше бажання полягає у тому, щоб люди (в даному випадку жінки) робили так, як вважаєте правльним Ви, а не вони самі.
    відповідальності за можливі наслідки не боїтеся?
    2.0

aneisha, ну народ мудріший за богословські трактати, підмітив колись просто і справедливо "на бога надійся, та й сам не сачкуй"...
    ага, а щодо заміжжя тоді по-божачому як? ач як виходить: ви обираєте те що вам подобається, це знач по-моєму, а тут - по-божачому... казали люди: жизнь прекрасна и удивительна. и с каждым днем она все более удивительна и менее прекрасна... це так до слова...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    В мене дуже великий сумнів з приводу того, що священник назвав аборт не гріхом
    Odo, ви нічого не плутаєте? Церква в цьому питанні єдина.
    Я нічого не плутаю, у мене немає жодного сумніву, що ця людина говорила правду. Я в курсі, що думає церква з цього приводу.
    змія болотяна ОЧКОва
    мусульмани, наприклад, вважають, що (можу не точно термін вказати - точно не пам"ятаю) до 3 місяців плід не має душі. тому позбутися його не є гріхом.

Нік, воно зрозуміло. тільки на виключно на себе можуть покладатися не всі навіть дорослі люди. сумніваюсь, що тверду позицію з цього питання матиме школярка сьогоднішня чи вчорашня. вона питатиметься поради, намагатиметься скинути вину відповідальності з себе, на того, хто дає їй поради. якшо все виходить добре - всі щасливі. якщо ні - дівча винить того, хто їй ту пораду дав.
+ Ответить в теме
Страница 33 из 79

Теги для этой темы