Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 32 из 79
Показано с 311 по 320 из 781.
    Odo
    -

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ой, ви наша найрозумніша!
    Якого ж біса ви тоді тут геройствуєте, і щось нам доводите? Що вам зробили чужі діти, що ви їх так здихатися хочете?
    Один з проявів стадності полягає у тому, що людина, щоб самоствердитися і впевнитися у своїй "правоті" починає поширювати свої ідеї і свідомо шукати якомога більше прихильників, хибно припускаючи, що кількість означає правильність. Ця тема про дітей яскравий тому приклад. Дехто просто не може заспокоїтися раніше, ніж перетягне на свій бік і зробить "бездітними" всіх панянок на цьому форумі

2.0

fragov, я - здихатися? нафік воно мені? ви не чуєте - ДУМАТИ НАДА! Перед, а не після... хай живуть чужі діти, там де їх люблять.
    і право обирати треба залишити... а не говорити "так правильно, а так - ні, бозя за попу вкусить! "

а ви, Одо, не видавайте бажане за дійсне. мені пофіг, якого сорту таракани в бошці кожного окремо взятого індивіда... хай самі вирішують. я десь казала - треба робти аборти? ась? я казала про право вибору... ви читаєте, а головного не бачите. зараз, до речі, ви займаєтеся всім скопом травлею мене, тому в темах про божих адуванчиків, нехай божі адуванчики себе і захищають, шановні ви мої двуликі Януси в купці...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а ви, Одо, не видавайте бажане за дійсне. мені пофіг, якого сорту таракани в бошці кожного окремо взятого індивіда... хай самі вирішують. я десь казала - треба робти аборти? ась? я казала про право вибору... ви читаєте, а головного не бачите. зараз, до речі, ви займаєтеся всім скопом травлею мене, тому в темах про божих адуванчиків, нехай божі адуванчики себе і захищають, шановні ви мої двуликі Януси в купці...
    Я теж за свободу вибору мати чи не мати дітей і коли саме мати (але проти абортів у сенсі проти їх пропаганди), проте погодьтесь, що масоване і постійне озвучування ідей ЧФ таки робить свою справу і западає у підсвідомість людей, це програмування людей на бездітність.

Щодо травлі: незгоден, у Ваших думках, щодо свободи вибору, я з Вами цілком згоден і підтримую.
    змія болотяна ОЧКОва

Odo, мені здається, що ідеї ЧФ не роблять більше ніж вже давно законсервовані головах людей тіпа "правила". в 25 без чоловіка і дітей - не повноцінна. такі речі програмують людей зовсім не на бездітність.
    коли заводити сім"ю і якою вона буде - то справа приватна. а коли починають тикати пальцями, то навіть коли є своя сформована думка і позиція - все одно неприємно. адже ніхто не має права лізти у чуже життя, а тим паче робити висновки з якихось поверхових речей.
    заборонити аборти - не діло. я вже вкотре повторюсь - тре вчити статевій культурі. за умови розумного підходу до цього і результативного навчання, можна уникнути багатьох проблем. принаймні повернути ситуацію з малолітніми мамашами, дітьми-злочинцями і дитячими будинками в інше русло.
    2.0

Odo, нарешті! уловили сабж! Слава Йолопуккі!
    А стосовно мусування теми - я так думаю, це МОЄ переконання, мені цікаво знайти однодумців. А особо вчепятлітельних прошу не читати... я не "программер", але мало там... і ще. поставить блок на всі ЧФ-ресурси... на всяк випадок... якщо ви вважаєте, що тема ЧФ - підцензурна...ну шож - капєц democracy society... тож бува...
    Odo
    -

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Odo, мені здається, що ідеї ЧФ не роблять більше ніж вже давно законсервовані головах людей тіпа "правила". в 25 без чоловіка і дітей - не повноцінна. такі речі програмують людей зовсім не на бездітність.
    Такі стереотипи здатні програмувати людей хіба на ненависть.
    коли заводити сім"ю і якою вона буде - то справа приватна. а коли починають тикати пальцями, то навіть коли є своя сформована думка і позиція - все одно неприємно. адже ніхто не має права лізти у чуже життя, а тим паче робити висновки з якихось поверхових речей. заборонити аборти - не діло.
    Я проти заборони абортів, але і проти їх пропаганди.
    я вже вкотре повторюсь - тре вчити статевій культурі. за умови розумного підходу до цього і результативного навчання, можна уникнути багатьох проблем. принаймні повернути ситуацію з малолітніми мамашами, дітьми-злочинцями і дитячими будинками в інше русло.
    З цим важко не погодитися.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Odo, нарешті! уловили сабж! Слава Йолопуккі!
    А стосовно мусування теми - я так думаю, це МОЄ переконання, мені цікаво знайти однодумців. А особо вчепятлітельних прошу не читати... я не "программер", але мало там... і ще. поставить блок на всі ЧФ-ресурси... на всяк випадок... якщо ви вважаєте, що тема ЧФ - підцензурна...ну шож - капєц democracy society... тож бува...
    Програмер кожен з нас певною мірою, у тому сенсі, що висловлюючи свої ідеї, ми програмуємо читачів на певні дії, і ті люди, що висловлюють свої ідеї, нпр., ЧФ масовано, програмують свою читацьку авдиторію дуже потужно. Я не кажу, що висловлювання своїх ідей це погано, просто хочу нагадати особливо активним "агітаторам", що ми "відповідаємо за тих, кого приручили", а відтак і за тих, кого загітували, навернули до своєї "віри" в ідеї ЧФ. Тобто, перефразовуючи Вас же, думати треба до, а не після агітації.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Такі стереотипи здатні програмувати людей хіба на ненависть.
    от, будь-ласка! можливо ЧФ і стають ЧФ, бо їх тими стереотипами затюкали. мені, все одно, шо вони там говорять і думають, але з дня в день - дістає, коли жіночки піж під"їздом задають одне і те саме запитання. "Коли та коли ти заміж вийдеш, тре пошвидше і дітей дестяок завести, бо буде пізно блаблабла". особливо на моцне слівце тягне, коли то все говорить тітонька у якої 11 дітей. але всі як не по тюрмам, то на трасі. може, хтось більш "впічатлітєльний" і зненавидить всі ті ідеї, які ті бабки пропагують.

Я проти заборони абортів, але і проти їх пропаганди.
    я теж проти пропаганди. я за те, щоби давали якнайповнішу інформацію і можливість робити свій вибір. і проти затюкування тих, хто пішов шляхом "чистки"
    Odo
    -

от, будь-ласка! можливо ЧФ і стають ЧФ, бо їх тими стереотипами затюкали. мені, все одно, шо вони там говорять і думають, але з дня в день - дістає, коли жіночки піж під"їздом задають одне і те саме запитання. "Коли та коли ти заміж вийдеш, тре пошвидше і дітей дестяок завести, бо буде пізно блаблабла". особливо на моцне слівце тягне, коли то все говорить тітонька у якої 11 дітей. але всі як не по тюрмам, то на трасі. може, хтось більш "впічатлітєльний" і зненавидить всі ті ідеї, які ті бабки пропагують.
    Це цікава підтемка. Можливо варто обговорити це десь у темі про вербальні атаки, раптом хтось ідею підкине, як можна на цю безпардонну маніпуляцію ефективно і без хамства реагувати?
    я теж проти пропаганди. я за те, щоби давали якнайповнішу інформацію і можливість робити свій вибір. і проти затюкування тих, хто пішов шляхом "чистки"
    Тут вся складність у нейтральній подачі інформації, бо ж багато, а инколи і все залежить від подачі матеріялу.
    змія болотяна ОЧКОва

Це цікава підтемка.
    туди у вербальні і одписую

Тут вся складність у нейтральній подачі інформації, бо ж багато, а инколи і все залежить від подачі матеріялу.
    в тому то й справа. такою роботою мають займатись незаангажовані, розумні і якнайменше піддані стереотипам люди з глибокими знаннями ще й психології. бо ж коли такими поясненнями займається жінка - ненависниця абортічок, то вона може завдати захожій панянці чимало болю. складне питання. і однозначно вірної відповіді, думаю, немає.
    2.0

Odo, а християни агітують за свою ідеологію...то вони теж мають відповідати...
    запрограмувати можна того, в кого чисте поле непахане, а якщо людина йде по своїй стежці, то їй воно - горохом об стіну... за моїми спостереженнями, малолєток шоб аж зовсім, в нас на форумі нема, вас і "старожилів" я не меті переконувати не маю, то давайте називати "піпіску х.м (с)" так як воно є.
    все просто - хтось показує один бік медалі, хтось інший. просто потикання влади "братньої Росії" можуть і наших "дятлів звичайних верховнорадівських" надихнути на щось подібне... тому тема й актуальна, як на мене.
    бо заборонами ніколи нічого не доб"єшся. в нас скіки всього "забороненого" роблять!, при чому ті, кому закони не писані. а страждає звичайне населення, яке під страхом "смертного гріха переж демографією держави" попруть до бабушок... ті точно "спеціалісти широкого клину"... тому треба бачити панорамно ситуйовину, де наслідок, де причина. а не так - ніззя, бо ніззя!
+ Ответить в теме
Страница 32 из 79

Теги для этой темы