Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 31 из 79
Показано с 301 по 310 из 781.
    Гуру

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ответ Сообщение от Rosinka Посмотреть сообщение
    а може, такі тварюки - самі є випадковими наслідками невдалого аборту.
    А это уже диагноз - отвержение себя и других.

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    А это уже диагноз - отвержение себя и других.
    смислі?
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це дуже спірне питання. Можна промовчати побачивши як дитина знущається на якоюсь тваринкою, вона побачить, що всі до того відносяться нормально, і з неї виросте ото така тварюка, а можна сказати, що те що вона робити - погано і покласти першу цеглинку у її розуміння добра і зла.
    Тобто Ви хочете сказати, що самі зможете вибрати шлях для дівчини, яка завагітніла і стоїть на роздоріжжі? Самі визначаєте, що є Добро і що є Зло? Треба пам’ятати, що ці складові - сторони однієї медалі, ІМХО. І Вам можуть у мабутньому не те що не подякувати, а сказати, що Ви життя загубили своїм порухом руки ...чи думки.

Rosinka, нічого і нікому розповідати я не буду - я вирішую сама за себе. Ні за яку іншу, тільки за себе, ні за яку іншу не відповідаю, як не відповідаю за її вагітність, за безвідповідальність, за моральну нестійкість і "прочіє-прочіє"...
    Небайдужість - так. Але не втручання. Не треба плутати допомогу і підтримку з втручанням.
    Гуру

смислі?
    Таким треба допомогати:повірити в себе, прийняти себе, полюбити себе, як чудове неповторне Боже творіння, допомогти убрати злість, ненависть і т.д.
    змія болотяна ОЧКОва

Добре, якщо вони припустимо, не бажають мати дітей (але чому, хто пояснить?!) чому вони тоді страждають від небажаної вагітності?! Є в медицині послуга в народі названа стерилізацією. Хай отак зроблять і закриють назавжди цю проблему. (хоча, аборт для дівчини, що ніколи не народжувала, може мати аналогічний ) і не заводять такі теми на форумах і не "разлагают культуру" серед нормальної молоді.

Як вам така думка?
    А хто крім них самих краще знає мотиви того небажання? страждають від небажаної вагітності, бо не бажали її, а вона трапилась. тутечки все просто.
    щодо стерилізації - то Ви, мадмузель))), палку перегнули. це не є вихід.
    мені здається, що багато неправльно розуміють головний мессідж, або неправьні слова обираються для поснення. Головне - використовувати голову не тільки для того, шоб їсти. думати треба. не після, а до. Правильно сказав Фрагов, страшно трахатись - не трахайтесь. або думайте, коли це робите. от і все. а завдання тих, хто працює у цій сфері, та і не тільки їх - усіх нас, примусити думати малявок. пояснити їм, що найкраща контрацепція за умов відсутності розуму - пляшка кефіру. Не до і не після. а замість.
    діти - це добре, але тоді, коли вони бажані і кохані. тоді щасливі і вони і батьки.
    2.0

fragov, а покажіть мені пальцем, де я назвала плідних і дітних дурами? а ви тут на всіх хто за рпаво вибору аборту накатали злобну тєлєгу.
    я вчора тєлєк дивилася... шо роблю дуже рідко... новини блять: вбили, стріляли, впало, розбилося, наї...нулося... і? мені особисто схотілося піти і застрелитися. ібо і смислу життя як такого я не бачу. а тим більше смислі дітей на таке поле бою фігачити? ну як родина забезпечена, морально готова, зріла, виважена і серйозна - то хай собі плодються і ростять індивіда. А сцикопіхота хай вчиться юзать контрацепцію, а то потом понапложують даунів і здають пачками в дитбудинок... так цього ми не бачимо...памперсами і подачками цим людям не поможеш, а взяти в родину таких пролайфери сцять - не той генотип...стрьомно, ще шось не туди і не так... а чужі діти завжди "не так"... є в мене одна знайома, каже, що возьмуть як тіки побачать шо то "їхнє"...сцуко, як товар в магазині вибирають... а перше яке попалося??? раз всі такі умні, то чого ж подачки дітям носите, а не любов родинну даруєте??? Покальчук молодец, йому памятник тре ставити, як він переживає за маленьких зеків... а пролайфери бульки в унітазі пускають...

Розкажіть це дитині, серце якої вже почало битися на 2-му тиждні життя, і яку абортували.
    но коментс!

а може, такі тварюки - самі є випадковими наслідками невдалого аборту.
    вот-вот... і я про те..не дали їм батьки любові, і в них її нема...дорогими подарунками душу не купиш... а з тих хто ріс в богобоязнених родинах виростають нерідко ізувіри...маю приклади теж...

Таким треба допомогати:повірити в себе, прийняти себе, полюбити себе, як чудове неповторне Боже творіння, допомогти убрати злість, ненависть і т.д.
    реклама пилососів Кархер (ТМ)

laithemmer, у них ексклюзивне право обирати за іншу людину. все решта форс-мажор тобто, нікого не колише. врятували людину, знач герой рятівник року! а нашо??? це питання буде без відповіді. релігія не передбачає права вибору. якщо ти вибираєш не ту сторону, тобі кажуть що ти на хибному шляху... перевірена стратегія...
    2.0

Офтоп:
    почему в нынешнем политконфликте люди принимают одну или другую сторону и отстаивают свое мнение? почему непримеримы многие любители виндовс и линукс? почему есть сторонники феминизма, а есть противники? почему в украине в 2004 были "голубые" и были "оранжевые"?
    для большинства людей в спорных вопросах нет двух точек зрения, если только не "моя" и "неправильная". если что-то не укладывается в систему представлений некоторых людей возникает синдром супергероя, когда они пытаются спасти других от заблуждений, как последствие инстинкта стаи - если в стае есть отличающийся член, то он воспринимается как больной. поэтому кстати неприятие детей в их восприятии гипертрофируется в детоненавистничество.
    просто у большей половины людей эмоции преобладают над разумом. толерантность требует хотя б небольшого количества мозгов.

http://community.livejournal.com/ru_...e/1113068.html
    Постійний відвідувач

ну як родина забезпечена, морально готова, зріла, виважена і серйозна - то хай собі плодються і ростять індивіда. А сцикопіхота хай вчиться юзать контрацепцію, а то потом понапложують даунів і здають пачками в дитбудинок...

або викидають немовля з балкону. так, жити і розуміти, що комусь з батьків, або обом - ти нафік не треба... це... не дуже приємно...м,якокажучи.
    2.0

Rosinka, або викидають немовля з балкону. так, жити і розуміти, що комусь з батьків, або обом - ти нафік не треба... це... не дуже приємно...м,якокажучи.
    пішов конструктив! приємно! бо коли люди таки вирішують, що їм потрібна дитина, вони повинні усвідомити що дитина потребує уваги, відповідальності і самовідданості.
    part of me

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    почему в нынешнем политконфликте люди принимают одну или другую сторону и отстаивают свое мнение? почему непримеримы многие любители виндовс и линукс? почему есть сторонники феминизма, а есть противники? почему в украине в 2004 были "голубые" и были "оранжевые"?
    для большинства людей в спорных вопросах нет двух точек зрения, если только не "моя" и "неправильная". если что-то не укладывается в систему представлений некоторых людей возникает синдром супергероя, когда они пытаются спасти других от заблуждений, как последствие инстинкта стаи - если в стае есть отличающийся член, то он воспринимается как больной. поэтому кстати неприятие детей в их восприятии гипертрофируется в детоненавистничество.
    просто у большей половины людей эмоции преобладают над разумом. толерантность требует хотя б небольшого количества мозгов.

http://community.livejournal.com/ru_...e/1113068.html
    Ой, ви наша найрозумніша!
    Якого ж біса ви тоді тут геройствуєте, і щось нам доводите? Що вам зробили чужі діти, що ви їх так здихатися хочете?
+ Ответить в теме
Страница 31 из 79

Теги для этой темы