Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 30 из 79
Показано с 291 по 300 из 781.
    part of me

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Що ви постійно наводити блог цього хворого на голову створіння? Чи ви наводити її як приклад тих, кому народжувати заборонено?

Творчість дури, яка зве себе "Тігрою":

— Антихрист, Сатана, Дьявол, Вельзевул... Много у меня ликов, но суть одна. Я пришел в мир с возникновением христианства. Изначально моей природе противно было любое поклонение и любая ложь. Две тысячи лет я ждал своего часа. Две тысячи лет я бродил меж костров, на которых жгли неугодных Иегове. Я видел, как сжигали книги и уничтожали зародыши знания. Я видел красивых женщин, которых пытали и убивали за то, что отказались они служить святым отцам телом своим. Я видел, как дети умирали под пытками из-за рисунка на пыльной дороге; "Вот ведьма! Она чертила колдовские знаки на земле, — говорил толстый монах, потрясая крестом, — а сказано в Святом Писании: ворожеи не оставляй в живых(Исх.22:18)". И стонала земля от святости деяний служителей Христа, и каждый предсмертный крик взывал ко мне, и каждый нерожденный искал защиты у меня.
    А зачем? Глядя на эту "анкету", автор предполагает, что под давлением его психопрессинга я откажусь от своего намерения и пожертвую своей жизнью во имя ублюдка? Но его уже ничего не спасет. Завтра я избавлюсь от этого мерзкого трупа, и ничто не побуждает меня называть его "ребенком" (тем более "моим"), употреблять такие слова как "отец ребенка", "мать", и прочие суггестивные термины, призванные сохранить жизнь еще одному куску мяса, которое к тому же, желает угробить мою жизнь.
    І т.п., і т.д. До того ця сволота пише наступне:
    4) Это пропаганда

Пропаганда чего?
    Пропаганда не рожать? - Я к этому не призывала.
    Пропаганда делать аборты пачками? - Лучше предохраняйтесь, и у вас не возникнет такой надобности.

Так что же я "пропагандирую"?
    Так якого ж ти біса створила цілі розділи на своєму блозі, присвячені тому, як гарно зробити аборт, а потім ще й на сайт їх перенесла?

nickeler, вам ці всі розмови як головою об вашу стінку. Не має сенсу вам нічого пояснювати, а тим паче шукати шляхів вибити у вас з голови ці установи (чи ще як їх називають - меми). Що вас зробили такою як ви є - саме така інформація, саме розуміння того, що це нормально, що є інші, які теж вважають, що це нормально. І ви розносите цю інформацію, ці посилання, доводите, що аборт - це нормально у більшості випадків, крім єдиного, коли батьки (дебіли по визначенню, бо приводять в цей жахливий світ, майбутніх ґвалтувальників, агресорів, збоченців, ман'які, та ще й і "чужих") спеціального цього захотіли, провели тести це все у них нормально зі здоров'ям, з генами, з ДНК, з РНК, потім десять років подумали, чи дійсно варто це робити, зачекали поки обидва вистроять своє життя до останнього гвинтика у шафі в туалеті і приймальній і т.п., і т.д. Тобто, я маю на увазі, що якщо зібрати весь ваш креатів, то вийде, що ніколи, ні при яких обставинах народжувати - не можна. І ви з упертістю мормонів, які бігають по вулицях з біблією, старанно це пояснюєте це всім нам, ідіотам, які думають, що дитина - це мінімум - не погано.

Багато виродків вміли і вміють художньо висловлювати свої думки, кому від цього легше?

Офтоп:
    Тигра - ..У..Я .У.А

Почитав її анкету... Мама моя... Уууууу. Вибачте, але не один психіатр не випустив би її з психлікарні... А ще мене лякає те, що хтось це вважає нормальним і давати посилання на це вважає нормальним.

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Rosinka, може Ви просто не зустрічали людей, які не бажають мати дітей. і готові позбутися небажаної вагітності. Те, що Ви їх не розумієте - цілком слушно, зауважили самі, Ваше право. але то не значить, шо таких людей немає.
    згодна.
    це вжже такий психоз.. така роздута тема.. що фантазія вже відмовляє)

Добре, якщо вони припустимо, не бажають мати дітей (але чому, хто пояснить?!) чому вони тоді страждають від небажаної вагітності?! Є в медицині послуга в народі названа стерилізацією. Хай отак зроблять і закриють назавжди цю проблему. (хоча, аборт для дівчини, що ніколи не народжувала, може мати аналогічний ) і не заводять такі теми на форумах і не "разлагают культуру" серед нормальної молоді.

Як вам така думка?
    part of me

Rosinka, стерилізація жінок репродуктивного віку без дітей - заборонена, бо часто і густо ці жінки потім подавали в суд на лікарів, які це зробили. І правильно зробили, начитаються дівчата студентського віку, яка це гадість мати дітей, подумають, ай точно зараз так весело, мені ніхто не потрібен, я сама в себе на умі. А потім прийде реальність, коли чоловік якого вона кохає піде трощити голову, тому дебілу-лікарю, який таке зробив.

Шановні, хочете бути чайлдфрі - так не трахайтесь, мать вашу, від цього вагітніють, а це ж - кінець життя. Тому мастурбація вас врятує. Амінь.
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Rosinka, стерилізація жінок репродуктивного віку без дітей - заборонена, бо часто і густо ці жінки потім подавали в суд на лікарів, які це зробили. І правильно зробили, начитаються дівчата студентського віку, яка це гадість мати дітей, подумають, ай точно зараз так весело, мені ніхто не потрібен, я сама в себе на умі. А потім прийде реальність, коли чоловік якого вона кохає піде трощити голову, тому дебілу-лікарю, який таке зробив.

Шановні, хочете бути чайлдфрі - так не трахайтесь, мать вашу, від цього вагітніють, а це ж - кінець життя. Тому мастурбація вас врятує. Амінь.
    Я розумію, що ви це кажете з біллю і в люті, але Амінь після останньої фрази не доречне. Будьласка, не паплюжте його.( можете його відреагувати)
    ри?

А я вважаю, що нічого доводити і вибивати з голів не треба - треба розуміти: кожен вирішує сам за себе. Бути чи не бути дитині, робити чи не робити аборт, мучитися від цього потім чи ні.
    part of me

Офтоп:
    Не знаю, яке значення ви вкладаєте в це слово. Амінь - я його сприймаю, як він перекладається "слова мої істина і розмову я закінчив".
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    я здається ніде не говорила, чого Ви, пані, Regen, не робите.
    просто тут Ви говорите про те, що аборту в жодному випадку робити не можна. я думки іншої. Чи Ви жінкам даєте незаангажовані консультації, на кшталт: " я щас тобі розказую шо і до чого, а вибір ти робиш сама", а не наштовхуєте на думку про вбиство і всьо такоє? хотіла би саме це питання прояснити для себе. до чого зводяться консультації і допомога? до вмовляння не чіпати плід? чи до допомоги розкласти все по поличкам і дати шанс думати самій?
    Ми проводимо лекції проти абортів і як хочете, так і сприймайте те, що ми робимо. А ще допомагаємо жінкам, які вже його зробили, не знаючи наслідків,зцілитися душевно, бо фізично, хто не може вже мати дітей - тільки Бог може допомогти.
    part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А я вважаю, що нічого доводити і вибивати з голів не треба - треба розуміти: кожен вирішує сам за себе. Бути чи не бути дитині, робити чи не робити аборт, мучитися від цього потім чи ні.
    Це дуже спірне питання. Можна промовчати побачивши як дитина знущається на якоюсь тваринкою, вона побачить, що всі до того відносяться нормально, і з неї виросте ото така тварюка, а можна сказати, що те що вона робити - погано і покласти першу цеглинку у її розуміння добра і зла.
    Гуру

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Розкажіть це дитині, серце якої вже почало битися на 2-му тиждні життя, і яку абортували.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Це дуже спірне питання. Можна промовчати побачивши як дитина знущається на якоюсь тваринкою, вона побачить, що всі до того відносяться нормально, і з неї виросте ото така тварюка, а можна сказати, що те що вона робити - погано і покласти першу цеглинку у її розуміння добра і зла.
    а може, такі тварюки - самі є випадковими наслідками невдалого аборту.
+ Ответить в теме
Страница 30 из 79

Теги для этой темы