Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 29 из 79
Показано с 281 по 290 из 781.
    2.0

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

а хто мені винен шо я так думаю? ніхто. от я нікому ніхто нічо не винен. кожен робить вибір сам, сам відповдає за власні промахи. а фотки ті (ті де пологи) - це ж так прекрасно, написав щасливий татусь... кожен хворіє по своєму... я хворію так...
    а про тих, хто покидає своїх дітей мені так ніхто і не відповів? байдуже чи ви не з таких? відповідальності не стачає багатьом горе-батькам...
    от зара думаєте - ну сцуко вона і зла... так жеж і життя не надто добре. комусь треба думати про цвіточки життя, а комусь про інше. всі народжуються однаково, а помирають по різному... але про смерть чомусь всім в лом говорити... страшно? а відповідальність брати не страшно? а трахатися абияк не страшно?а діти, які в 5 років при живій мамі і папі нікому не треба, мають мінус 6 зір і хронічний гастріт? то все нічого... оце і є зло...

Regen, мені не все одно. але поради шкодять. і я не вважаю, що маю моральне право лізти в чуже життя. навіть коли просять поради. голова є - вирішуй сам, на маленький. Приклад-ілюстрація - прийшов до мене чел плакатися, мол з жінкою не найдем спільної мови так і так, як би ти зробила. Я кажу: ну типу два виходи, або ти гнеш свою лінію, тоді гризня певно буде. Або ти говориш відверто про те, що заважає консенсусу, але теж спокійний ісход не гарантовано.
    На другий день його жона позвала мене і так з натиском "якшо ти ше раз полізеш в мою сім"ю..." всьо, на тому я в чуже життя навіть по просьбам трудящих не лізу. можу поговорити з найюлижчими друзями, але тільки з тими хто вміє сам думати головою ...казали ж - слухай порад а роби по-своєму.
    життя кожної людини надто цінне щоб в ньому колупатися брудними лапами.

Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а про тих, хто покидає своїх дітей мені так ніхто і не відповів? байдуже чи ви не з таких? відповідальності не стачає багатьом горе-батькам...
    от зара думаєте - ну сцуко вона і зла... так жеж і життя не надто добре. комусь треба думати про цвіточки життя, а комусь про інше. всі народжуються однаково, а помирають по різному... але про смерть чомусь всім в лом говорити... страшно? а відповідальність брати не страшно? а трахатися абияк не страшно?а діти, які в 5 років при живій мамі і папі нікому не треба, мають мінус 6 зір і хронічний гастріт? то все нічого... оце і є зло...

Regen, мені не все одно. але поради шкодять. і я не вважаю, що маю моральне право лізти в чуже життя. навіть коли просять поради. голова є - вирішуй сам, на маленький. Приклад-ілюстрація - прийшов до мене чел плакатися, мол з жінкою не найдем спільної мови так і так, як би ти зробила. Я кажу: ну типу два виходи, або ти гнеш свою лінію, тоді гризня певно буде. Або ти говориш відверто про те, що заважає консенсусу, але теж спокійний ісход не гарантовано.
    На другий день його жона позвала мене і так з натиском "якшо ти ше раз полізеш в мою сім"ю..." всьо, на тому я в чуже життя навіть по просьбам трудящих не лізу. можу поговорити з найюлижчими друзями, але тільки з тими хто вміє сам думати головою ...казали ж - слухай порад а роби по-своєму.
    життя кожної людини надто цінне щоб в ньому колупатися брудними лапами.
    1. Покинуті діти - це бич безвідповідальності, жорстокості і байдужості нашого суспільства. Поки ви питаєте про цих дітей, деякі беруть і ходять в "Дім малюка" у нас в Полтаві, купляють для них іжу - дорогу дитячу сумішь, памперси, приносять одяг, іграшки, держать їх на руках, граються з ними і моляться за них - кожної неділі. І роблять це, бо вони - не байдужі! А з молоддю проводять лекціїї.
    2. Порада - це хитка штука, згодна. Ось чому, коли консультують когось із подружжя - запрошують обох, чоловіка і жінку. Тому треба бути обережним у консультуванні.
    Але це у нас - форум. І може, мої пости якусь дівчину і зупинять від гріха - вбити ненароджену дитину.
    part of me

а хто мені винен шо я так думаю? ніхто. от я нікому ніхто нічо не винен. кожен робить вибір сам, сам відповдає за власні промахи.
    За кожною нашою дією "хтось" стоїть. Чи уявляєте ви, що дівчина, яка виросла в повній сім'ї, де батько поважає матір, шалено кохає її навіть, коли вже пройшло стільки часу, кожного свята дарує своїй доньці з ранку букет квітів, де звикли переживати проблеми разом навіть в саму важку мить, почне десь писати, що аборт можна робити (а особливо, коли причиною цьому те, що мовляв я не нагулялася, або воно мені створить труднощі в житі)?
    Підтримка сім'ї - це важливо, і ця людина відчуває, що вона буде її мати в будь-якому випадку, навіть якщо її кине та людина, яка ту дитину зробила.
    Тому вині всі і суспільство, і держава, і батьки в кожній помилці, бо це вони формують особистість. Який шанс, що людина в "раю" стане жорстокою, злою і не чутливою? Поки їй хтось не допоможе, на мою думку, шанс дуже мізерний, безкінечно мізерний.
    а фотки ті (ті де пологи) - це ж так прекрасно, написав щасливий татусь... кожен хворіє по своєму... я хворію так...
    Про ті фото я з вами згоден. Багато хто радіє, коли бачить як її дитина перший раз сама сідає на горщик, але не у кожного вистачить кеби зняти це на широкоформатну камеру з 30-кратним збільшенням зі всіх боків і вивісити десь в Інтернеті.
    Такіж покидьки, які і ті, що їх вбивають. Але у тих дітей хоча б МОЖЕ бути життя, майбутнє, взагалі щось бути.
    от зара думаєте - ну сцуко вона і зла... так жеж і життя не надто добре. комусь треба думати про цвіточки життя, а комусь про інше.
    Так, давайте всім доведемо, що життя лайно - нефіг тут посміхатися. Давайте дітям розповідати, що Діда Мороза немає, що шанси на їх виживання на відрізку в безкінечність наближаються до нуля ((с) Бійцівський клуб). Нехай знають, що їх можуть зґвалтувати педофіли, в тому числі і такі дяді як священики, чи той же не справжній Дід Мороз. Що за кожним кутком сидить смерть і чекає на їх. Давайте повістю вб'ємо в них таке поняття як надія. Нафіг те людство, он динозаври стоять собі в музеях і у вус не дують.
    всі народжуються однаково, а помирають по різному...
    А деякі взагалі не народжуються, хоча б могли.
    але про смерть чомусь всім в лом говорити... страшно?
    Чого боятися - раз і тебе не має.
    а відповідальність брати не страшно?
    Страшно, але очі бояться, а руки роблять. (Будь-ласка, без вульгарностей )
    а трахатися абияк не страшно?
    Природа дуже постаралася, щоб нам було не страшно. Але їй не завжди це вдається. Погано це чи ні, я не знаю.
    а діти, які в 5 років при живій мамі і папі нікому не треба, мають мінус 6 зір і хронічний гастріт? то все нічого... оце і є зло...
    Це страшне. Батьки - покидьки, ті хто знає, може допомогти, але не допомагає - покидьки.
    Але кидати і вбивати дійсно легше. Закрив очі і все, світ навколо зник, і страхи зникли, і неправда зникла.
    2.0

fragov, знач ви за то, щоб як кролі - плодилися та розмножалися, чи шо? в мене достатній рівень мізантропії, щоб цього не хотіти. воно все конешно пахне глобалізмом, але сенсу нових життів (дайош піісятдва мульона за три года!!!!) я не бачу. нині не кількість визначальне поняття, а якість. яку якість можуть дати батьки-алкоголіки чи малолітні мамаші?

і взагалі, я особисто залишаюся за дозвіл абортів, але перед тим, наголошує треба думати, перш ніж у гречку стрибати. бо тупіше ніж "вітром надуло" причини для дітей в хаті я не бачу... ган...ни юзать нада, таваріщі!
    змія болотяна ОЧКОва

читаю-читаю. і знаєте про шо думаю? про те, шо тому хто "в біді" тре лише допомоги. не розпинатися про аморальність аборту (то є виключно ваша думка) і не пропагувати той самий аборт (то теж ваша думка). жінці треба дати інформацію. далі вона сама вирішить - ризикувати чи ні. ризик бо ж, ми розуміємо по різному. якшо хтось гоовий дати нове життя - упірьод. бог в помосчь. якшо ні - теж рішення, і воно теж може мати важливе підгрунтя, бути виваженим і вірним. моральна травма? якшо жінка усвідомлює що вона робить, вона ці питання також обдумує. А якшо вишкрібається школярка, яка мамі боїться сказати шо зальот - не простуда. мінус батькам - втратили ниточку спілкування. народити - теж не завжди вихід.
    той чи інший вихід правильний - вирішувати тільки жінці.
    а взагалі, шоб таких питань виникало менше, тре статеву культуру виховувати. профілактіка, так скать. але про то я вже писала
    Постійний відвідувач

дивує, що люди сприймають в штики слова, які абсолютно не розуміють.
    у своєму дописі я мала на увазі, що жінка не може не хотіти дитину, якщо вона ВЖЕ вагітна!
    Ясно, що коли людина не хоче вагітніти і не вагітніє - то це її проблеми.
    Треба читати уважніше тему. Взагалі-то, тут говорять про небажану вагітність.
    а не про репродуктивну функцію жінки як таку. і мені абсолютно нецікаво, що хтось не хоче мати дітей взагалі. таких людей я ніколи не розуміла і не розумію.
    змія болотяна ОЧКОва

Rosinka, може Ви просто не зустрічали людей, які не бажають мати дітей. і готові позбутися небажаної вагітності. Те, що Ви їх не розумієте - цілком слушно, зауважили самі, Ваше право. але то не значить, шо таких людей немає.
    2.0

Rosinka, Тігру почитайте http://tigra-creativ.livejournal.com/ , ця не хотіла навіть будучи вагітною думаю, що вона така не одна. і тут тож http://tigracreativ.org/
    не спішіть ставити ій діагноз... почитайте "мой опит аборта"...художньо теж гарно написано...
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    читаю-читаю. і знаєте про шо думаю? про те, шо тому хто "в біді" тре лише допомоги. не розпинатися про аморальність аборту (то є виключно ваша думка) і не пропагувати той самий аборт (то теж ваша думка). жінці треба дати інформацію. далі вона сама вирішить - ризикувати чи ні. ризик бо ж, ми розуміємо по різному. якшо хтось гоовий дати нове життя - упірьод. бог в помосчь. якшо ні - теж рішення, і воно теж може мати важливе підгрунтя, бути виваженим і вірним. моральна травма? якшо жінка усвідомлює що вона робить, вона ці питання також обдумує. А якшо вишкрібається школярка, яка мамі боїться сказати шо зальот - не простуда. мінус батькам - втратили ниточку спілкування. народити - теж не завжди вихід.
    той чи інший вихід правильний - вирішувати тільки жінці.
    а взагалі, шоб таких питань виникало менше, тре статеву культуру виховувати. профілактіка, так скать. але про то я вже писала
    А ми і допомагаємо не робити того, що негативно потім вплине на життя жінки. І є служби, які допомогають жінці і морально, і соціально. І про виховання статевої культури не забуваємо.Не просто так "разногольствуєм"
    змія болотяна ОЧКОва

я здається ніде не говорила, чого Ви, пані, Regen, не робите.
    просто тут Ви говорите про те, що аборту в жодному випадку робити не можна. я думки іншої. Чи Ви жінкам даєте незаангажовані консультації, на кшталт: " я щас тобі розказую шо і до чого, а вибір ти робиш сама", а не наштовхуєте на думку про вбиство і всьо такоє? хотіла би саме це питання прояснити для себе. до чого зводяться консультації і допомога? до вмовляння не чіпати плід? чи до допомоги розкласти все по поличкам і дати шанс думати самій?
+ Ответить в теме
Страница 29 из 79

Теги для этой темы