Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 27 из 79
Показано с 261 по 270 из 781.
    Частий гість

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Ребенок должен быть запланированым и желанным, но если уж не сложилось с планами то уж будьте добры воспитуйте и радуйтесь. что бы детей не было сейчас уйма способов от презервативов до гормональных конрацептивов, правда все нужно использовать с умом.

Odo
    -

До теми:

sonjah
    Гість

Я долучилась до фашого форуму тільки і сьогодні, і цю тему побачила однією із перших...
    Аборт - це вбивство, як би ви це не прикрашали, і не виправдовували аборт - це вбивство живої людини...Людина яка чинить вбивство носить на собі те ярмо все життя і гріх цей передається до сьомого коліна а рід той потім вимирає... Хоча можете і не вірити...
    На одній з попередніх сторінок я знайшла допис людина яка боїться народжувати зараз, в складних матеріальних і комунальних умовах...
    А пізньої вагітності боїться...
    "але ж тоді мені буде 30, а в мене вже зараз купа хронік. Я не зможу народити здорову дитину"
    Моя мама народила мене в 36, мою сестру - в 37, моя бабця народила мою матір в 41, щоправда то була 8 її дитина... Але обидві були здоровими і дітям нічого не бракувало... Зараз весь світ народжує і створює сім ї після тридцяти, і всі здорові і діти там нормальні... Тому не розумію вашого хвилювання в цьому питанні...
    Інше питання, коли люди мають сім ю, мають фінансову можливість, житлову площу, вже ніби і дорослі і вирішують, що 3-тя або 4-та дитина для них не бажана, чому б її не позбутись...
    Оце справжня трагедія, коли людина свідома того що їй власна дитина буде заважати їй, чи то бувати кар єру, чи то розважатись, чи ще щось в цьому роді...А в нас нажаль цього багато! Зараз практично немає бідних, є хіба що вічно собою незадоволені...
    Гуру

Так, аборт - це вбивство. І його не можна виправдати ні молодістю, ні важким соціальним становищем, ні іншою причиною. У мене є ролик проти абортів. Коли показуємо його старшокласникам, багато дівчат плачуть. (я - один із лекторів АСЕТ,організації, яка займається лекціями профілактики віч, СНІду, наркотиків, алкоголю, паління, проти абортів і т.д.) Колись одна дівчина після очередної лекції підійшла і сказала: "А де ви були раніше?" Не з укором було сказано, а з біллю і поняттям того, що вже в неї відбулася трагедія. Тож, якщо в кого виникає або виникне питання аборту, прошу: не робіть цього!
    2.0

Regen, бачила я ваші ці ролики. не страшніше, ніж вбивство тварин на мясокомбінаті. Але м"ясо ті дівчатка певно їдять... ну то таке, мо там вегани одні, фіг їх тих школярок догониш.
    А щодо абортів - думати треба спочатку, а так - пляшка кефіру замість сексу і фалоімітатор в тумбі. Благо нині є все в плані засобів контрацепції. Тому розказуйте дівчаткам про те, як його прально юзать, а не презіки по три рази стірать. Трахатися з умом, перш за все. Тоді до абортів не дойде.
    Але забирати право жінки планувати власне життя - ніхто не має права. Життя дається раз, треба його так прожити, щоб не "звідти" сказали - "ану повтори"!
    І ще, в мусульманських країнах аборт до 4 місяців не є чимось страшніним ніж щеплення, там дитина не є живою по їхнім релігійним канонам поки в неї не стукає серце. Тому все те туфта...
    змія болотяна ОЧКОва

дик, може воно не дуже в тему, але мене цікавить ось шо.
    різні там організації, лікарі і просто люди закликають не робити абортів. Але при тому, соціальні працівники говорять, що дітям в підлітковому віці тре давати презервативи, ну шоб там нічом не заразитись, коли вони будуть трахатись на підвіконні під"їзду.
    Це по-вашому нормально? коли дітям не пояснюють, що в 14 починати статеве життя зарано? а робити потім цим дітям аборти - погано!
    дійсно, де ж були раніше ті соцільні працівники, які в школі говорять "Дєвочки, не робіть абортів!". як на мене, вчили би краще статевій культурі, тоді і діти були би бажані здорові і щасливі.
    є в інеті на ліру спільність "дівчаток", хоча багато з них вже не "дівчата". я вважаю, що погано, коли така матір пустить дитя на світ. воно не винне в тому, що мама "почухалась" невдало, і що їй воно потім не потрібне. і нікому не потрібне
    2.0

а от вам тож "роліки" раз: http://www.oddee.com/item_92015.aspx (до чого призводить "закос від аборту")
    два: http://foto.mail.ru/mail/lenmera/BirthStory (трогатєльная історія.. дивитися обережно, бо мона і блевануть)
    модератор

Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а от вам тож "роліки" раз: http://www.oddee.com/item_92015.aspx (до чого призводить "закос від аборту")
    два: http://foto.mail.ru/mail/lenmera/BirthStory (трогатєльная історія.. дивитися обережно, бо мона і блевануть)
    От "раз" тоже блевануть можно, предупреждать нужно, блин...
    Постійний відвідувач

Цікава тема супутня - про контрацептиви.. Всі тут, здається, такі обізнані, мол - не захочеш - не завагітнієш, якщо грамотно юзатимеш контрацептиви, і в той же час всі знають, що немає 100 % гарантії. Парадокс.
    По ідеї, тілесні стосунки мають бути проявом не лише фізичної близькості, а й духовної; взаємоповаги та взаємовідповідальності, довіри, відданості. І тих, хто має такі ідеальні (а для когось може і звичайні) стосунки, проблема вагітності зникає, бо вона не може бути "небажаною"... (оце написала, прям як дєдушка Лєнін)
    В мене подруга має стосунки з хлопцем без презерватива "бо він так не хоче". Скоріше за все, такому хлопцеві буде наплювать на вагітну дівчину. Він думає лише про себе.
    І ще мене дивує поширений метод контрацепції під назвою.. "народний"
    Цікаво, невже він дійсно діє?

Особисто я думаю, що аборти роблять жінки через неповноцінних чоловіків. Які не здатні забезпечити майбутній дитині і жінці норм існування, не хотять дитину, через власний егоїзм і безвідповідальність.
    Тому що, на мо думку, жінка не може не хотіти дитину. Як можна не хотіти частинку себе, свою плоть і кров, серце, що стукає під твоїм. Адже жінка створена для цього. І скільки жінок хотять народити і не можуть!
    Нормальна жінка не може не хотіти дитину, яка живе в її животику! Навіть і в 17 років. І в 45. Якшо дозволяє здоров,я і немає патології плода.

Ось так я думаю.. Може хтось не згоден зі мною. Цікаві різні точки зору.
    ри?

Ответ Сообщение от Rosinka Посмотреть сообщение
    Нормальна жінка не може не хотіти дитину, яка живе в її животику! Навіть і в 17 років. І в 45. Якшо дозволяє здоров,я і немає патології плода.
    Значить я ненормальна жінка - і цим все сказано. ДІАГНОЗ!!
+ Ответить в теме
Страница 27 из 79

Теги для этой темы