Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 26 из 79
Показано с 251 по 260 из 781.
    Новачок

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? О абортах

Я не спорю, но ты знаешь здесь все 50/50 ты не знаешь что делать!!!!

MisanThrope

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А якшо до дитини ніхто не готовий: ні батько, ні мати? Ні морально, ні фізично, ні матеріально?
    90% спочатку роблять, а потім думають про наслідки...Шкода що половина 10% гине від абортів
    ри?

Ответ Сообщение от Prymara Посмотреть сообщение
    90% спочатку роблять, а потім думають про наслідки...Шкода що половина 10% гине від абортів
    У наш "просунутий" вік нормальна дівчина знає, які наслідки аборту. І я думаю, коли вона йде на це, то точно вже все для себе вирішила. Тут або пан, або пропав...
    Пророк

нормальные люди вообще предохраняются дабы потом не думать о абортах, не желанных детях и т.д.
    Філософф

Ответ Сообщение от Artuse Посмотреть сообщение
    У нас с моей будущей женой возникла однажды ситуация!!!!
    Где-то примерно за 6 месяцев до свадьбы она забеременела,что же делать!!!?
    У нас были очень прекрасные планы на будущее, родители нами восхищались и были очень довольны, что мы любим друг друга. Дата уже была назначена, все родные уже знали вокруг. Но тут такая ситуация!
    МЫ были в шоке, мы не знали что же делать!
    Идти на аборт или оставлять ребенка. Эта мысль была у нас на устах целый месяц пока дошло время до того, что не куда тянуть!Аборт - нет, аборт - нет, до этого множество препаратов, которые должны были повлеять негативно на беременость, просто не знаешь что делать!
    Говорить родителям - это позорно так как дата уже назначена, ресторан заказан, гости практически все знают. А самое главное родители ПРОСИЛИ, что бы мы не "залители".
    Но тут в одно время встает вопрос:
    1. Идти на аборт
    2. Пробовать еще различные препараты(против беременности)
    3. Оставлять ребенка

Первый вопрос.
    Идти на аборт, значит просто убить живого человека, который уже начинает по немногу развиваться, у него по чуть-чуть растут его маленькие пальчики .... И к тому же ты не знаешь что будет дальше, сможешь ли ты иметь в будущем дитей. Сможешь ли ты вновь родить, и любить этого маленького ангелочка.
    Этот вопрос оцениваеться как 50/50 ,в одно время риск, но в другое время меньше проблем и все сразу станет на прежние места

Второй вопрос.
    Тоже самое, что и аборт. Убить ребенка, человечка. Есть тоже очень большой риск иметь в дальнейшем дитей.
    P.S. Когда она пошла на узи уже после приминения этих различных припаратов ей сказали что у нее опущен яичник (до этого все было хорошо)
    Этот вопрос оцениваеться 50/50. Имеетья риск во всем как и первый вопрос.

Третий вопрос.
    Оставить ребеночка - это означает поменять все планы на будущие, сказать родителям (как они среагирует на это?), позор перед родствинеками. Перенос свадьбы, проблемы и т.д. и т.п.
    Этот вопрос оцениваеться как 50/50. Ты выбираешь между ребенком и твоим будущим. У тебя есть к примеру все, в дальнейшем, тоесть построены все планы и все ок, и все довольны, короче все просто супер. Но тут тупик и не знаешь между чем и кем выбирать.

ЛЮДИ ЗАДУМАЙТЕСЬ, НЕ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ДЕЛАЙТЕ АБОРТ!!!!
    ВЫ НЕ ЗНАЕТЕ БУДИТЕ ИМЕТЬ ДИТЕЙ ИЛИ НЕТ!!!И ВЫ НЕ ЗНАЕТЕ ПОЛУЧИТЬСЯ У ВАС ПОТОМ?
    ВЕДЬ, ЕСЛИ БОГ ДАЛ, ТО ОТ НЕГО НЕ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕЛЬЗЯ ОТКАЗЫВАТЬСЯ!!!!!ЭТО ЖЕ ЩАСТЬЕ!!!!!!

И родители по началу покричать, но это не долго максимум позляться на вас пару дней, а потом все будет ок!!!И ДЕТИ - ЭТО Ж ТАК ПРЕКРАСНО!!!!!!!
    Ну знаєте, якось воно так гиденько так розмірковувати, коли вже всі згодні і весілля не за горами. Робити аборт, тому що мами-папи насварять, вони ж казали....і застілля треба буде переносити, бо йолкі-палкі соромно! а не всеодно? Вбити дитину через те, що стонадцять дідусів, тіток, дядьок прийдуть піїсти-попити за ваші гроші? А тамада відпрацює вечір? А всі повпиваються і хтось ненароком щось бовкне? Так і так бовкнуть, добрих людей повно! І через це-аборт?! Якщо так ще за мамин поділ чіпляєтесь, одружуватись навіщо? Більшість моїх подруг вийшли заміж в "цікавому" стані і шо? Недавно у мїх друзів мала народилась, так там щастя без краю, хоча одружувались на 4 місяці "по зальоту". А вчора бачила наречену цікаву біля Орла (ну, фоткались вони там). Довга фата, біла сукня і місяць так 7-8. Так вона така гарна була, чесне слово, як Богородиця. А травити дитину майбутню всякими ліками? Чи це не малодушність? Аборту злякалися? А те, що з дитиною відбувається, завдяки дії ліків, не страшно? Взагалі, жахлива ситуація. Діти типу люблять одне одного, батьки типу не проти, гроші типу є, а дитина зайва. Якби там ситуація була: ні грошей, ні чоловіка, ні батьків, я б зрозуміла, хоча й такі не роздумуючи, народжують, а тут-з жиру бісяться. Гидко.

Ответ Сообщение от Prymara Посмотреть сообщение
    А так і є, в той момент вони найперше думають, як позбавитись проблеми, а про те, що далі буде :"я подумаю про це завтра"
    Яка може бути зваженість? Скоріше, підліткова паніка, бо серед абортчиць багато "бірємєних" школярок та немісцевих студенток.
    Філософф

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Ответ Сообщение от kait Посмотреть сообщение
    если детей-не желаете, а в случае, что делать-не знаете, маленький совет:
    одна таблетка "постинора"решит все ваши проблемы не позже 72 часов,а если времени пройдет гараздо больше ,скажем, пару недель,то тоже поможет но с гараздо болезненным процессом!стоимость таблетки составляет ну приблиз.грн20(2шт)этот препарат был одно время запрещен в продаже,но в последствии возобновили, почему не знаю!( советую не злоупотреблять,при большом колличестве применения-грозит бесплодие!).А вообще совет от таких непредвиденных ситуаций-пользуйтесь препаратом "ринг"(предохранительный препарат-один на месяц. стоимость приблиз.грн60-70) и все будет хорошо,это мой вам совет,а что вам выберать это уже ваше решение!может быть кому-то пригодится мой совет! желаю удачи!
    Стоп, стоп, стоп, як усе просто! Постінор, до речі, не можна вживати частіше одного разу на пів року, це жахлива гормональна бомба для організму, він протипоказаний, якщо є хоч невеличкий гормональний збій (а у кого його немає з нашим рівнем життя?), варикоз ( який є у багатьох), ендокринологія ( а в кого все ідеально зараз?)
    Ви нарадите, а хтось послухає і буде пачками(як мої пережахані подруги в інституті колись) його вживати. І ой-ой-ой (вони вже на собі відчули його дію - відсутністю "днів" по пів року). Крім того, постінор може і не допомогти, а здоров2ю так чи інакше зробить велику шкоду. Так що, немає безболісних способів позбутися вагітності. За все ви платите здоров2ям і не треба ля ля про безболісний і легкий вихід з ситуації.
    Щодо протизаплідних, то протипоказання такі самі.
    Філософф

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Ответ Сообщение от salamandric Посмотреть сообщение
    Тану вобще таких людей просто нужно унечтожать (которые делают оборты и выбрасывают своих детей) они были и будут, просто еслибы ввели запрет на аборты как ПАПА РИМСКИЙ хотел то человек возможно задумался, дело втом что тут ужепомогут только растрелы. Это люди которые недостойны жить просто они непонимают что убивают частичьку себя, ну даже если так получилось в столь нежном возросте, родить ребенка ну это жизнь это продолжение жизни надо радываться и несмотря даже на столь сложное положение пытаться жить даже заради своего продолжение своей кровинки, а точто делают аборты то это реальное убийство за которое должны нести люди накозание. Просто у нас законы к таким извергам как в сказке, и впервую очередь надо изменить законы насчет абортов а потом уже вести разговор дальше, а точто щас помощь дают так унасже невсе нормальные люди просто родят денюшку получат и бувайтэ, а надо неденьгами давать а какимето талонами чтобы их можно былобы обменять на тоже питание игрушки и тд, (как дапустим покарточке мастеркард можно скупиться в определенных местах) а так конечно деньги выдали пробухал и клево. Вобщем забудте о абортах радуйтесь жизни и дайте радываться этой жизни вашим детям
    А товари можна потім за рогом обміняти на пляшечку. Голь на выдумки хитра.
    змія болотяна ОЧКОва

2 salamandric
    Спочатку треба не закони змінювать. Вони як дишло... спочатку треба змінювати свідомість. серед іншого, малолітніх шалав, які, не те, щоб дитину виростити - свої соплі ще витерти невзмозі. А шо буде з ой дитинки, яка народиться через 9 місяців після п"яного дебошу? Або у тої мами, для якої сім"я - ярмо?
    заборонити аборти - найпростіше. от тільки дуже складно потім буде вирішувати проблеми, які накопичаться в результаті. із забороною, абортічок менше не стане. а от здорових дітей і жінок поменшає.
    в цьому питанні головне - не тільки мати голову, а ще й інколи використовувати її за призначенням ( я тут не про прийнятя їжі). а це вже завдання в першу чергу батьків, які мають виховувати своїх чад. Бо як подивишся іноді, і думаєш, шо декому треба було таки зробити аборт...
    Філософф

Усім Вам ця тема трошки піднабридла, я ж на цьому форумі прочитала її вперше. І ось в яке русло потекли мої думки.
    Чому мати дитину -щастя і кожен повинен її бажати-це аксіома? Хоч для мене це так, чому загал не може сприйняти з критикою цю загальноусталену точку зору? А потім ще: чи варто народжувати дитину, якщо нічого їй не даси і усвідомлюєш це?
    Ось як у мене. Я завжди була гіпер обережна, тому ніколи раніше проблеми "зальоту" не було в помині. Все повинне бути сплановане, у шлюбі, в найкращий час. І ось знайшла нарешті чоловіка, від якого хочу народити. Ось тут і починаються проблеми. Він військовий, служить у чорта на рогах посеред лісу, а я в Полтаві поки що. Народжувати дитину там означає, що не буде ні дитсадка , ні нормальної школи, ні гуртків, ні одноліток, а сидіння в гуртожитку, поки батьки прийдуть, і нестача часу на дитину, і антисанітарія, коли її навіть викупати ніде і 1 унітаз на весь гуртожиток, де можна підчепити що завгодно, і іржава вода, і душ з протягами,народжувати там дитину означає великий ризик, пов1язаний з недостатністю медобслуговування і віддаленістю від найближчої медичної установи, жахає те, що я там буду однісінька, без допомоги рідних.
    Народжувати в Полтаві означає, що поряд не буде чоловіка, а він не зможе бачити свою дитину. Можна почекати 4 роки, коли чоловік закінчить контрактну службу, але ж тоді мені буде 30, а в мене вже зараз купа хронік. Я не зможу народити здорову дитину. Тобто, розум мій проти дитини, а серце її дуже бажає( її в проекті ще немає, і аборт я б не зробила ніколи).
    Зараз я думаю, що краще б "залетіла" раніше, бо свідомо зважитись народити дитину в такій ситуації я не можу. Можливо, мої проблеми і здадуться комусь несуттєвими, але мене це справді лякає. Хтось скаже, бачили очі, кого вибирали в чоловіки. Але ж він-найкращий, так вийшло, що знайшли ми одне одного в такий переломний момент і народження дитини не може почекати кілька років.
    змія болотяна ОЧКОва

2 Руда
    Мені Ваша позиція здається більше ніж конструктивною.
    чомусь хочеться, щоб більше було таких людей, які думать про своє майбутнє в розрізі майбутнього бажаної дитини. Адже, в принципі, з появою дитини власне "я", якщо не зникає, то принаймні зменшується.
    бажаю Вам удачі і мудрості у вирішенні непростої проблеми
+ Ответить в теме
Страница 26 из 79

Теги для этой темы