Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 23 из 79
Показано с 221 по 230 из 781.
    Пророк

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Ти я бачу збираєш всю гидоту по мережі.
    Людей цікавить таке, бо звичайне життя їм здається нудним. А от почитати як хтось когось вбив або побив - саме те, що б підняти рівень адреналінчику.
    Тільки не здається тобі, що про сотні щасливих сімей в інеті і в пресі ніхто ніколи не напишуть, бо це не так цікаво і нерви так не лоскоче.
    Навіть якщо 100 на 1 - воно того варте.
    Молодец +100!!!Я не одинок в своем мнении!!!

модератор

Ты тоже в этой теме гадостей порядком повыкладывал!

И вообще у меня просьба, когда очередную порцию тошнотворного чтива или фото кто-нибудь будет постить - предупреждайте плз. напрмер жирным шрифтом. У меня от подобных гадостей позитива в жизни не прибавляется и настроение не улучшается, да и прсото неприятно!
    Частий гість

Дети никогда не укрепляли семью и не сдерживали от развода!!! Если есть хоть малейшее сомнение - надо делать аборт, к счастью он не запрещен и оборудование сейчас соответствующее, а советы типа - "он обязан на тебе жениться" ни к чему хорошему не приведут, знаю по себе... Первый брак лопнул через 3 года, Поэтому, все тщательно взвесьте "За" и "Против" и принимайте решение самостоятельно!
    Роман
    Гість

Погоджуюся повністю з nickeler, який говорив, що ми можемо дати дитині лише те, що самі маємо... Я не відношу себе до "чайлдфрі", але й принаймі "випадкових" дітей не хочу. Якщо і народжувати дитину, то необхідно бути впевненим що у неї буде пристойний соціальний статус, що вона зможе розвиватися у будь-якому своєму природньому напрямку. А не залежати від якихось обставин, що носять суто матеріальний, а не духовний характер. Необхідно відчувати у собі сили та наснаги до виховання особистості...

А людині, що боїться на старість зостатися самотньою, то порада... подумайте, а чи захоче Вас доглядати Ваша дитина? Ви впевнені, що у неї буде власне житло, що вона буде матеріально незалежною, і врешті-решт, що вона дійсна буде спроможною Вас доглянути.
    Пророк

Ответ Сообщение от Savercore Посмотреть сообщение
    Дети никогда не укрепляли семью и не сдерживали от развода!!! Если есть хоть малейшее сомнение - надо делать аборт, к счастью он не запрещен и оборудование сейчас соответствующее, а советы типа - "он обязан на тебе жениться" ни к чему хорошему не приведут, знаю по себе... Первый брак лопнул через 3 года, Поэтому, все тщательно взвесьте "За" и "Против" и принимайте решение самостоятельно!
    Тут ты все верно сказал,но не сказал одного "Дети это хорошо или плохо?"У тебя я так понял есть ребенок после брака,разве ты считаешь что это плохо?

Роман. А людині, що боїться на старість зостатися самотньою, то порада... подумайте, а чи захоче Вас доглядати Ваша дитина? Ви впевнені, що у неї буде власне житло, що вона буде матеріально незалежною, і врешті-решт, що вона дійсна буде спроможною Вас доглянути.
    Если так думать то лучше детей вобще не иметь.Мои родители были уверены в светлом будущем и...... Как можно в наше время быть уверенным за то,что произойдет через 40-50 лет?!Нужно жить.
    змія болотяна ОЧКОва

Людей цікавить таке, бо звичайне життя їм здається нудним. А от почитати як хтось когось вбив або побив - саме те, що б підняти рівень адреналінчику.
    Тільки не здається тобі, що про сотні щасливих сімей в інеті і в пресі ніхто ніколи не напишуть, бо це не так цікаво і нерви так не лоскоче.
    Навіть якщо 100 на 1 - воно того варте.
    по-перше, не збираю, а наштовхуюся.
    по-друге, як вже правильно сказав Voodoo, Ви теж далеко не святоша. Від того, шо Ви тут викидали не думати хотілося, а унітаза обійняти. Так шо се ля ві.
    next, якшо здається, хреститися треба. А про щасливі сім"ї пишуть також. Єдине зауваження - наведіть мені приклад хоч однієї 100відсотково щасливої сім"ї. Де б не було сварок, проблем батьки-діти тощо. А те, що ми тут періодично викидаємо, це те, чого за вродь щасливими обличчями ніхто не бачить. Це гниль, яка живе у кожному з нас. І на яку в силу власного егоїзму ми не звертаємо уваги.
    А щастя сімейне - це часто маска, якою люди прикривають свої невдачі. Хоча щастя дійсно є. І знову ж таки - про якість і кількість ми вже тут говорили. Давайте не починати спочатку.

2 Voodoo: наступного разу обов"язково зроблю дописку: Voodoo, поберегите психику!:) Жартую. Зауваження слушне - взяте до уваги.
    Инвалид умственного труда

Єдине зауваження - наведіть мені приклад хоч однієї 100відсотково щасливої сім"ї. Де б не було сварок, проблем батьки-діти тощо. А те, що ми тут періодично викидаємо, це те, чого за вродь щасливими обличчями ніхто не бачить.
    4 поколение наблюдаю своей семьи.
    И ничего похожего. Моск надо включенным держать постоянно. И думать и взвешивать каждое слово, каждый поступок.
    А не делать вид.
    змія болотяна ОЧКОва

О моске. Солидарна. Но такие семиь ИМХО, скорее исключение, чем правило. Хотя, кто знает?
    Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    О моске. Солидарна. Но такие семиь ИМХО, скорее исключение, чем правило. Хотя, кто знает?
    Просто никто этого не афиширует. Зачем тратить время и усилия.
    Ula
    Постійний відвідувач

Я никого ни в чем нехочу переубеждать (сама недавно была наверное не лучше) но слава богу жизнь идет и меняет все:взгляды, мнения и тебя самого вместе с твоим же егоизмом. А сейчас ваше мнение таково лишь от того что вы никогда насамом деле не переживали это. Вот8
+ Ответить в теме
Страница 23 из 79

Теги для этой темы