Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 79
Показано с 171 по 180 из 781.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

2 адмін.
    А матері, яка дає життя моральному уроду ви теж схильні уклонитись? Не дарма ж З ПОКОН ВІКІВ їх називали ви...дками.
    в тім то, як на мене, і найбільша прблема. Всі вважають, що головне дати життя, а той процес, який далі усе життя триває (я тут про процес виховання) нікаго нє калишит. Головне народити.
    А про тупикову гілку розвитку, то Ваше право так думати. Радійте, шо демографічна ситуація в будь-якому випадку буде покращуватись. І незважайте на якість - головне ж бо, кількість!:)

Инвалид умственного труда

Однажды проснувшись утром, поймешь что тебе некому будет принести даже воды. Откроешь Шкафчик над плитой посмотришь на съеденные жуками остатки пшенки, сваришь на воде, поешь, откроешь почтовый ящик, получишь счет за квартиру, начнешь ругать все и вся... Денег нет, болезни одолели, пенсия маленькая. И пойдешь на лавочку у подъезда расказывать проходящим мимо матерям какие сволочи их дети....

Это так зарисовка....
    Моральными уродами не рождаются... ими становятся, вернее их так воспитывают.
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Жінка, яка не хоче мати дитину - це тупикова гілка розвитку, так сталося, що такі стали зараз з'являтися, можливо саме так вимирають народи. Єдине, що радує, та це те, що в таких таки дітей не буде.
    А мене навпаки засмучує. Якшо люди задумуються над тим, чи варто мати дітей, це вже передумова хорошого батьківства.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Однажды проснувшись утром, поймешь что тебе некому будет принести даже воды. Откроешь Шкафчик над плитой посмотришь на съеденные жуками остатки пшенки, сваришь на воде, поешь, откроешь почтовый ящик, получишь счет за квартиру, начнешь ругать все и вся... Денег нет, болезни одолели, пенсия маленькая. И пойдешь на лавочку у подъезда расказывать проходящим мимо матерям какие сволочи их дети....
    Дуже правильно і правдиво написано. Але... не врахували, що чимало старічков-божих одуванчіков забули їхні дітки.

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Моральными уродами не рождаются... ими становятся, вернее их так воспитывают.
    А виховує їх дядя Пушкін. їх такими виховують матері і батьки. ї ніхто в дібільності їхніх дітей не винен. "Я ж его любила...." - частіше саме такий варіант зустрічається. Рідко хто визнає у неблагополучності дітей вину батьків. Винуваті завжди школа, вулиця, друзі тощо.
    Я на себе тягар покаліченого життя брати боюсь. Це чесно і одкровєнно.

Дуже правильно і правдиво написано. Але... не врахували, що чимало старічков-божих одуванчіков забули їхні дітки.
    А кто виноват? Сами же и виноваты. Как воспитали, то и получили.
    За все прийдется платить.
    змія болотяна ОЧКОва

2 раст:
    а я про шо? башка людині дана не тілько для того, шоб в неї хавчик кидать. Не можеш виросить - не народжуй. Не хочеш народжувати - вишкребись. Не хочеш вишкрібаться - не розставляй ноги. Всьо просто! діти - це в першу чергу колосальна відповідальність і до процесу дітонародження треба ставитись з усією серйозністю. А тут нас переконують в доцільності стаханівського методу дєторождєнія. любити чи не любити дітей - справа кожного. Якщо панянка не хоче їх мати, та будь-ласка. Вона ж в першу чергу жінка, а не дєтородільний апарат.
    Якщо ж наважились - дєрзайтє, тільки не тикайте кожному встрєчному-попєрєчному в морду своїми моральними принципами. бо повернути може зовсім не туди, куди вітер дме.
    part of me

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    2 адмін.
    А матері, яка дає життя моральному уроду ви теж схильні уклонитись? Не дарма ж З ПОКОН ВІКІВ їх називали ви...дками.
    в тім то, як на мене, і найбільша прблема. Всі вважають, що головне дати життя, а той процес, який далі усе життя триває (я тут про процес виховання) нікаго нє калишит. Головне народити.
    А про тупикову гілку розвитку, то Ваше право так думати. Радійте, шо демографічна ситуація в будь-якому випадку буде покращуватись. І незважайте на якість - головне ж бо, кількість!:)
    Природа вирішить цю проблему, точніше вона її постійно вирішує, а ті, хто не хочуть дітей, вмруть і після них навіть попелу через час не залишиться. Як співав Висоцький: "Вверх таких не берут,и тут, про таких не поют.".
    В Природі нічого не буває просто так. Я думаю ви вчили в університеті філософію, перехід кількісного в якісне, чи не так?

В Природі нічого не буває просто так.
    Природа всегда права! О том и поем! (с)
    2.0

Пане Раст,ви прям не за дітей, а за водопідношувачів. І все одно ми впираємося в тему виховання, а не народження. Дурне діло нехитре...

Пане Адмін: Природа вирішить цю проблему, точніше вона її постійно вирішує, а ті, хто не хочуть дітей, вмруть і після них навіть попелу через час не залишиться.

А нашо вам наш попіл? Зате на Землі залишиться більше отих мамок, які по п"яні забабахали шестеро дітей... і буде вам щастя. от дискусії кінець, хто читав - той молодець, так? буде Земля з 8-10-12 мільярдним населенням їсти гранітну породу і пити воду з морів. бобільше нічо не буде. ото радості. але по-вашому: святість материнства.

Я думаю ви вчили в університеті філософію, перехід кількісного в якісне, чи не так?

так ми про те ж саме...
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Природа вирішить цю проблему, точніше вона її постійно вирішує, а ті, хто не хочуть дітей, вмруть і після них навіть попелу через час не залишиться. Як співав Висоцький: "Вверх таких не берут,и тут, про таких не поют.".
    В Природі нічого не буває просто так. Я думаю ви вчили в університеті філософію, перехід кількісного в якісне, чи не так?
    Ню-ню, отак і будем все спихать спихать на природу.
    Цікавенько, шо ви співатимете про мамулю, яка вилупила убивцю.
    А університетська філософія в даному випадку для тих, хто не хоче відповідати за свої вчинки. сумніваюсь, я шо 1 норамльна дитинка може компенсувати 10 народжених зі СНІДом.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 79

Теги для этой темы