Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 17 из 79
Показано с 161 по 170 из 781.
    2.0

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Ну шо, мальчікі, збили оскому? Насрали на "свого ближнього" і довольні? Мені ваші співчуття до одного місця, ви говорити можете, та що там, всі можуть.... А якщо реально уявити ситуацію? Ви всі подякували Гостю за його месідж, де він наспівчував три короба і коробочку, а ніхто так і не відповів: пішов би він, як папа, в декрет по догляду? Канешно ж ні... ви почнете викручуватися, поливаючи принагідно таких як як... але то все звичайний чос. Ви бачите одну сторону медалі, вам хтось колись втовкмачив, що діти це прекрасно... а тут хтось, (та ще й жіночої статі!) думає не так як ви! Ну хіба ж таке можна???
    У нас у всіх є право вибору, я свій зробила і вас він не стосується, ок? Можете і далі продовжувати полеміку на тему "як її земля носить", але мені од того ні тепло не холодно. Мені смішно.
    Уксус, дякую за розуміння. А то наші мужчини надто емоційні, і крім співчувати (а чому, власне, хз...) і висловлюватися как-ето-так конструктивну мислю зовсі загубили.
    І останнє: у світі немає абсолютно чорного і білого. все напівтони. і тіні без світла теж немає. вчіться бачити обидві сторони, навіть якщо правда не така, якою б її хотілося бачити

змія болотяна ОЧКОва

до речі, опитування як на мене не повне. Додайте будь-ласка варіант типу "не готов", "просто не хочу" тощо. Бо ж декому з існуючих варінтів і вибрати то нічого.
    модератор

Шановна колишній "шматок мняса" - адже ви колись теж були дитиною...Можу у вашому виборі вам щиро поспівчувати
    part of me

Якщо мати не хоче дитину, Коли мати дитини занадто молода, Коли народження дитини спричинить мат. проблеми - чим ці варіанти не підходять? Це і є "не готов".
    Варіантів відповідей може бути тільки 10, нажаль.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Ну шо, мальчікі, збили оскому? Насрали на "свого ближнього" і довольні? Мені ваші співчуття до одного місця, ви говорити можете, та що там, всі можуть.... А якщо реально уявити ситуацію? Ви всі подякували Гостю за його месідж, де він наспівчував три короба і коробочку, а ніхто так і не відповів: пішов би він, як папа, в декрет по догляду? Канешно ж ні... ви почнете викручуватися, поливаючи принагідно таких як як... але то все звичайний чос. Ви бачите одну сторону медалі, вам хтось колись втовкмачив, що діти це прекрасно... а тут хтось, (та ще й жіночої статі!) думає не так як ви! Ну хіба ж таке можна???
    У нас у всіх є право вибору, я свій зробила і вас він не стосується, ок? Можете і далі продовжувати полеміку на тему "як її земля носить", але мені од того ні тепло не холодно. Мені смішно.
    Уксус, дякую за розуміння. А то наші мужчини надто емоційні, і крім співчувати (а чому, власне, хз...) і висловлюватися как-ето-так конструктивну мислю зовсі загубили.
    І останнє: у світі немає абсолютно чорного і білого. все напівтони. і тіні без світла теж немає. вчіться бачити обидві сторони, навіть якщо правда не така, якою б її хотілося бачити

Да ушел бы!У меня есть сердце и ребенок!Ты думаешь я не знаю что это такое?!А вот вы мадмуазель ребенка не растили,а только считаете что это каторга.Мужики перевелись,да нет,я бы сказал наоборот!Вот ты дорогая кстати и видишь обратную сторону медали
    2.0

Від "шматка мняса" :) для Аннавель: ви там почитайте попередні мої пости, сказано ж, не фіг мені співчувати. Чи ви - військовослужбовець і вам двічі повторювати треба. Я ж вам, дітолюбам, не співчуваю, хоча могла б.
    А Чікатіло, між тим, теж був колись дитиною... Коротше, предохраняйтесь, і буде вам щастя :) :) :)
    Фактично мене після народження витягли з того світу, тому навіщось я йому, світу, таки потрібна. І робити дітей - це наймізерніше, що може робити людина. А ліпити ГРОМАДЯНИНА, ЛЮДИНУ - це вам не цацкі-пєцкі. А ви тут перетираєте про це, як поп-корн смажите... убівства, аборти, ше якась х..ня... і не можете визнати, що людина просто має право вибору. всьо, для воєнних пояснила.

ПиСи: співчуваючі можуть запхати собі співчування якнайглибше.

То ГОСТЬ: Да ушел бы!У меня есть сердце и ребенок!Ты думаешь я не знаю что это такое?!А вот вы мадмуазель ребенка не растили,а только считаете что это каторга.Мужики перевелись,да нет,я бы сказал наоборот!Вот ты дорогая кстати и видишь обратную сторону медали

а тут вже пахне істерикою. наркотики теж слід спробувати, щоб потім сказати, що це погано? точніше, оманливо приємно :)))
    а мабуть пагано ви ребйонка ростили, якшо ваші "каблучкі" потопали нахрін кудись, а ви тепер супутницю собі шукаєте....робіть висновки. і не псіхуйте. бо наступний ребйонок родиться нервним :)))))
    вибачайте за цинізм, але вашою ж копієчкою на ваше "да что ти панімаїш???"
    Добрий модер ))

В мене часто складається враження, що жінки заводять собі дитину, шоб почуватися потрібною. Коли не задовільняє робота, або чогось в житті не вистачає. От завів дитину, і вже статус в суспільстві піднявся на щабель: мама. А справжніх мам ой як мало.
    Або татусі, які дитиною хочуть прив*язати до себе жінку. Типу, куди ж вона без мене з дитиною?

Іще: Аборт - це жахливо. Але виховування моральних уродів - це ще гірше.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    В мене часто складається враження, що жінки заводять собі дитину, шоб почуватися потрібною. Коли не задовільняє робота, або чогось в житті не вистачає. От завів дитину, і вже статус в суспільстві піднявся на щабель: мама. А справжніх мам ой як мало.
    Або татусі, які дитиною хочуть прив*язати до себе жінку. Типу, куди ж вона без мене з дитиною?
    +100!!!! А ще "оставлю, патамушо вишкрібаться - вредно для здаровья. А лупить нікому не потрібну дитину - не врєдно?
    А статус матері таки притягає. Мати - їй все можна, вона має право вчити вас - салагу необразованую. Вона (тіпа) має дофіга жизнєнного опита і вона тіко через те, що когось вилупила, має право видертись на саму високу драбину і вчити весь світ як нада жить. Вона може штовхатися і вимагати для себе поваги. перед нею треба ставати на коліна і молити про поміч. І все тільки через те, що вона 12 годин тужилась і виплюнула нєчто.
    Прошу не проектувати на своїх мамунь. Поясняю, якщо ви проганяєте на державу, а ваш папа держслужбовець - це зовсім не значить шо ви його не любите.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    а тут вже пахне істерикою. наркотики теж слід спробувати, щоб потім сказати, що це погано? точніше, оманливо приємно :)))
    а мабуть пагано ви ребйонка ростили, якшо ваші "каблучкі" потопали нахрін кудись, а ви тепер супутницю собі шукаєте....робіть висновки. і не псіхуйте. бо наступний ребйонок родиться нервним :)))))
    вибачайте за цинізм, але вашою ж копієчкою на ваше "да что ти панімаїш???"

А вот тут ты лезешь в мою личную жизнь!Психуешь в данный момент ты,а не я.Мне просто тебя жаль.А какой у меня родится ребенок не твоего ума дело,но все равно он будет более счастлив чем с такой матерью как ты.Я в этом уверен Ну конечно как я могу понять столь умную личность.
    part of me

Матерям поклонялися з покон віку тому, що вони дають нове життя, тому що без них, нас би не було, нічого б не було. Жінка, яка не хоче мати дитину - це тупикова гілка розвитку, так сталося, що такі стали зараз з'являтися, можливо саме так вимирають народи. Єдине, що радує, та це те, що в таких таки дітей не буде.
+ Ответить в теме
Страница 17 из 79

Теги для этой темы