Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 79
Показано с 141 по 150 из 781.
    ри?

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? страсть

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение

Ваша справа, ви за вбивства - будь ласка. Я проти. А ви кричіть і далі, про наркоманів і голоту, поки з вашого, вже навіть не німої згоди, вбивають дітей. Якщо хтось буде читати ваші дописи, і ваші доводи схилять чашу ваг на користь аборту, вас не будуть мучити докори сумління?
    Я не розумію, чого ви постійно торочите про вбивства? Про які докори ви мовите? Вас же не мучать докори, коли ви кидаєте вагітних подруг і йдете собі де-інде.
    Треба до всього підходити розважливо. Зважити всі за і проти. А вже потім вирішувати, що буде далі. Хочу наголосити, що буде далі з життям дівчини, а не заплідненої яйцеклітини! Це справа жінки - вирішувати, жити її майбутній дитині чи ні. Буде вона бажаною чи стане тягарем на все життя.
    І та, хто прочитає пости і вирішить для себе, що обов’язково робитиме аборти, сама для себе буде і суддею, і катом. За все треба відповідати - як не своїми вчинками, так своїм життям і тілом.

part of me

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я не розумію, чого ви постійно торочите про вбивства? Про які докори ви мовите? Вас же не мучать докори, коли ви кидаєте вагітних подруг і йдете собі де-інде.
    Поки що ще жодної не кинув, і не вагітнів від мене ніхто, що за докори?
    Гаразд, суперечка не має сенсу, з мене досить.
    ри?

Поки що ще жодної не кинув, і не вагітнів від мене ніхто, що за докори?
    Ладно, суперечка не має сенсу, з мене досить.
    Добре, що не кидали. І не вагітніли :))
    А ось щодо суперечки, то погодьтеся, це як то кажуть "Палка о двух концах".
    модератор

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Admin, а если бы забеременела? Забеременела девушка которую ты не любишь и которую не представляешь матерью своих детей?

Ты бы женился? Просто выплачивал алименты?

Когда мне позвонила моя девушка и сказала что возможно беременна(оказалось ложная тревога) и она не будет делать аборт, я много думал на эту тему... и решил что если она родит я постараюсь через суд забрать у неё ребёнка. (но кто бы мне его отдал отобрав у родной матери:( )
    Ты смог бы жить зная, что где-то с плохой матерью живёт твой бэбик? Что он нещаслив и жизнь его ничтожна( "та все одно життя")? Смог бы ты спокойно спать по ночам не думая о нём? Я - нет.
    part of me

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Admin, а если бы забеременела? Забеременела девушка которую ты не любишь и которую не представляешь матерью своих детей?

Ты бы женился? Просто выплачивал алименты?

Когда мне позвонила моя девушка и сказала что возможно беременна(оказалось ложная тревога) и она не будет делать аборт, я много думал на эту тему... и решил что если она родит я постараюсь через суд забрать у неё ребёнка. (но кто бы мне его отдал отобрав у родной матери:( )
    Ты смог бы жить зная, что где-то с плохой матерью живёт твой бэбик? Что он нещаслив и жизнь его ничтожна( "та все одно життя")? Смог бы ты спокойно спать по ночам не думая о нём? Я - нет.
    По-перше, в мене ще не було таких дівчат, я не кидаюся на все, що рухається. По-друге, я б змінив свої пріорітети в житті і морально та матеріально підтримував би матір моєї дитини, навіть, якщо б ми не були разом.
    Якщо в дитини було б нікчемне життя, тоді я відібрав би дитину через суд.
    модератор

По-перше, в мене ще не було таких дівчат, я не кидаюся на все, що рухається.
    Ну, если у тебя секс допустим только по взаимной любви...

Я бы тоже не задумывался об аборте если бы моя любимая девушка забеременела.

С абортами боролись на протяжении тысячелетий. Но, как свидетельствуют сухие факты истории, ни к чему, кроме криминала и увеличения женской смертности, это не приводило. Более того, за счет запретительных мер ни в одной стране мира рождаемость не увеличилась. Когда в Румынии в 1996 г. руководитель страны Чаушеску ввел запрет на аборты, сделал нелегальной контрацепцию, таким образом желая достичь увеличения численности населения, результат был прямо противоположным. Смертность в эти годы была в 10 раз выше, чем в других государствах Европы. А когда в 1999 г. аборты разрешили, она только за один год упала наполовину. В сталинские времена запрет на прерывание беременности обернулся тем, что женщины начали нелегально избавляться от детей различными варварскими методами.

Сейчас уже практически все врачи и ученые единодушны во мнении: женщина должна сама планировать, сколько детей иметь, и в случае наступления нежелательной беременности самостоятельно принимать решение, как поступить. А чтобы решение было взвешенным и осмысленным, необходимо наряду с программами поощрения материнства, расширением рационального использования современных средств контрацепции разрабатывать максимально безопасные способы прерывания беременности, если таковая в данный момент не является желанной.

В 1982 г. французская команда исследователей смогла открыть новое химическое вещество, которое в дальнейшем стало использоваться в качестве нового эффективного нехирургического абортивного средства. Так появился совершенно новый метод – медикаментозный аборт.

Сейчас медикаментозный метод проведения абортов становится все более распространенным. Например, во Франции около 70% всех искусственных абортов выполняется медикаментозным методом. Это не удивительно. Вместо того чтобы подвергаться наркозу и хирургическому вмешательству, женщина просто принимает таблетки. Препарат блокирует действие полового гормона прогестерона и повышает сократительную способность матки, что приводит к выбросу плодного яйца, то есть развитию аборта. Протекает фармаборт, как обычная, но более обильная и длительная менструация.
    Источник
    ри?
    Angry

Дякую V00D00People за чоловічий підхід до ситуації. Тверезо оцінив і сказав: "Ніяких небажаних дітей":yes4:
    Пророк

Прочитала тільки що кілька останніх сторінок, включаючи довгий копіпейст nickeler.
    Я вже неоднократно думала про все це...і не знаю як правильно. Тобто, ясно, що правильно - це мати голову на плечах, думати ДО, а не ПІСЛЯ і т.д. і т.п., але якщо стати перед фактом, то я не знаю....
    Читаючи допис nickeler згадалася книга "Казус Кукоцкого" Улицкой - там і гірше, ніж лавровий лист було...багато способів описувалося.
    Це книга про повоєнні роки Радянського Союзу, про те, як головний герой - гінеколог добивався легалізації абортів. І...читаючи цю книгу, я розуміла, що їх дійсно потрібно було легалізувати, бо занадто жахливі кримінальні аборти - мабуть найбільше вразив спосіб з цибулиною...не хочу описувати...

І тут я маю погодитися з laithemmer, що це дійсно "Палка о двух концах"...занадто багато обставин може бути в жінки.

Але ... насправді...я повністю розділяю почуття Фрагова - не можу уявити, ЯК це можна зробити. Раніше могла уявити, а зараз вже ні.
    Коли восени моя знайома сказала, що здається, вона вагітна, і буде робити аборт...я плакала. Це не я завагітніла, не я збиралася робити аборт, але я плакала від того, що я нічого не могла вдіяти - заборонити я їй не могла. Я дуже вдячна, що все обійшлося, вона помилилася.

Але думати проте, що якби...мені важко, бо мене просто таки роздирають внутрішні протиріччя.
    2.0

Пане Адмін, а та фотка мала б нас, дівчат, напужать? Мені особисто сподобалася як зразок сучасної контркультури.
    Я вважаю дієвою схему: думати "до", якщо не додумалася "до", а дитину ну аж дуже таки не хочеться, то краще її позбутися. А що, краще коли у дитбудинках оті очі з безоднею всередині і покаліченим життям? Почитайте Покальчукових "Хуліганів", тих пацанят ми теж можемо зрозуміти, але НІКОЛИ не приймемо в "благополучний" соціум. Аборт це не вбивство, а всього лишень запобіжний засіб від головного болю на все життя.
    Коли моя подружка "залетіла" від хлопця, якого знала пару місяціва, я їй порадила зробити аборт. А її мама ії сказала - самі виховаємо. Хлопець одружився на "пузатенькій" подрузі... проте нині таки дитину виховує влна сама з матір"ю... крім того дитина хворіє серйозно... Натуя таке треба?
    Коротше, шановні хлопці-антиубивственники, діти це добровільний, величезний геморой на одне місце, при чому пожиттєвий. Хочете псувати собі нерви - дурна справа нехитра. Але дайте жінкам самостійно вирішувати треба їм той геморой чи ні. А те, що дитина теоретично ваша "кровиночка" фігня все це... іноді чужі люди стають ближчими за найрідніших. Перестаньте мислити штампами і життя розвидниться.
    І ще, чому в нас шановні татусі не ходять в декрет замість мам? Тому що совкова філософія про мужика-дабитчіка! А в Західних країнах це не дивина. Адмін, ви б пішли в декрет? Тільки чесно! Так, щоб три роки втирати тупому шматку мняса примітивні "істини життя", не маючи часу на себе-комп-читання і т.п. Бо якщо хочете мати, так би мовити, якісного громадянина, а не "планктон", то в нього треба вкласти себе самого. Ви на такий подвиг готові? Я ні і навряд чи колись буду...
    Пророк

Коротше, шановні хлопці-антиубивственники, діти це добровільний, величезний геморой на одне місце, при чому пожиттєвий. Хочете псувати собі нерви - дурна справа нехитра. Але дайте жінкам самостійно вирішувати треба їм той геморой чи ні. А те, що дитина теоретично ваша "кровиночка" фігня все це... іноді чужі люди стають ближчими за найрідніших. Перестаньте мислити штампами і життя розвидниться.
    І ще, чому в нас шановні татусі не ходять в декрет замість мам? Тому що совкова філософія про мужика-дабитчіка! А в Західних країнах це не дивина. Адмін, ви б пішли в декрет? Тільки чесно! Так, щоб три роки втирати тупому шматку мняса примітивні "істини життя", не маючи часу на себе-комп-читання і т.п. Бо якщо хочете мати, так би мовити, якісного громадянина, а не "планктон", то в нього треба вкласти себе самого. Ви на такий подвиг готові? Я ні і навряд чи колись буду...

Я в шоке!!!!Такое говорит девушка!!!!НЕ завидую я твоему мужу.......
+ Ответить в теме
Страница 15 из 79

Теги для этой темы