Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 79
Показано с 131 по 140 из 781.
    Odo
    -

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Скоріше навпаки, кохання є обов"язковою умовою для народження дітей.
    Невже хтось думав, що — ненависть?
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    В ідеалі звичайно.
    Де ідеал, і де реальне життя?

part of me

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть? страсть

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пане, ви дечого не розумієте, мені так здається. До того ж навіть бомжів привозять до лікарні, сама тому була свідком! Вам легко казати - ніяких абортів, це життя, це вже маленька людинка!!
    А як бути нам, дівчатам? Коли тобі трохи за 16, коли ти ще сама дитина і не розумієш, що скоро станеш мамою?! Коли коханий сказав "Давай!", а потім "Розхльобуй сама!" Коли батьки плачуть і крізь сльози бідкаються, що недогледіли, недовчили?! Коли ти мріяла вступити до вузу, знайти престижну роботу, вийти заміж і народити купу маленьких гавриків своєму чоловіку, а натомість отримала відразу малого і більше нічого з омріяного??!! І що найважче - можеш ніколи-ніколи вже не отримати того мізеру, про який мріяла?!
    Цікаво, що ті дівчата думали, коли лягали в ліжко, точно не про те, що подумає мамо і тато.
    Ви не маєте права судити і засуджувати дівчат!
    Не маєте, бо ви чоловіки. Бо вам невідомо, як це страшно. Бо ви не знаєте, як це - вирішувати життя ТВОЄЇ НЕНАРОДЖЕНОЇ дитини. Це дуже важко, просто непосильно. І це потім все життя буде переслідувати у страшних снах.
    Я їх не засуджую, бо дійсно не маю права, і я їм не суддя, хотілося б донести до тих, хто ще цього не зробив цю інформацію, і те, з чим вони будуть жити до кінця свого життя.
    Вам легко казати, бо вам цього не доводилося пережити! Легко апелювати фактами, казати, які ми жорстокі, вбиваємо невинних і т.д. і т.п. Адже це не ви вирішуєте, як вам бути з вашим життям після аборту.
    Не буде ніяких сумнівів, моральної травми і фізичного спустошеня, не буде гризти з середини ваш вибір.
    Якщо довести, що той хлопець батько дитини - його змусять виплачувати кошти.
    Ви не знаєте, ЩО це, а ось так просто кидаєте словами. Бо ви ніколи, ніколи в житті не станете на місце жінки перед таким вибором!
    Для мене це як слова вбивці:"Я вбив, тепер в мене моральне спустошення, не судіть мене, бо ви не маєте права, бо ви не відчували і не відчуваєте того, що відчув я".
    Так це вибір, який зробленно свідомо, тільки поки що, за це тільки докоряють, і кажуть ай-ай-ай, але якщо, доведуть те, що вказано в статі, то аборти заборонять по закону, як вбивство живої людини. І трі місяця стануть максимум добою, після якої людина буде відповідани за скоєне в суді. Я думаю бажання "відаватися безумній пристрасті" відпабе у багатьох, почнуть таки думати головою до, а не після.
    Adelina
    Гість

"Якщо довести, що той хлопець батько дитини - його змусять виплачувати кошти."
    Уважаемый Админ, Вы действительно настолько наивны? Приведите хоть один реальный случай, когда отца ребенка "заставили" выплачивать алименты (как юрист интересуюсь).

"Для мене це як слова вбивці:"Я вбив, тепер в мене моральне спустошення, не судіть мене, бо ви не маєте права, бо ви не відчували і не відчуваєте того, що відчув я"."

Делала аборты, не ощущаю морального опустошения...Вы считаете, что лучше наплодить голытьбы и мучать себя и детей? Как раз такие примеры могу показать. Например, мать-одиночку с тремя детьми, живущую на семьсот гривен в месяц...Кстати, Деф ее тоже знает (чтобы не быть голословной).

"Так це вибір, який зробленно свідомо, тільки поки що, за це тільки докоряють, і кажуть ай-ай-ай, але якщо, доведуть те, що вказано в статі, то аборти заборонять по закону, як вбивство живої людини. І трі місяця стануть максимум добою, після якої людина буде відповідани за скоєне в суді. Я думаю бажання "відаватися безумній пристрасті" відпабе у багатьох, почнуть таки думати головою до, а не після."
    Была уже у нас в стране практика запрета абортов, это привело к огромной смертности от абортов криминальных (Вам бы следовало знать, как человеку интересующемуся историей).

Наука движется вперед, скоро все начнут морализировать о том. что чувствует бедный сперматозоид, когда его в презервативе смывают в канализацию...Ватикан уже начал.
    Никто не имеет право указывать женщине, что ей делать со своим телом и со своей жизнью. А если мужчина хочет ребенка. а его пртнерша нет. Пусть уговаривает ее рожать, забирает ребенка и воспитывает. Ну а потом можно мать "заставить" выплачивать алименты...
    part of me

Нажаль на "місцевому" рівні не вийде. Закордоном таких прикладів безліч.
    А взагалі-то, було б бажання, вбити дійсно легше і швидче, і навіть дешевше і морально, і матеріально.

Ваша справа, ви за вбивства - будь ласка. Я проти. А ви кричіть і далі, про наркоманів і голоту, поки з вашого, вже навіть не німої згоди, вбивають дітей. Якщо хтось буде читати ваші дописи, і ваші доводи схилять чашу ваг на користь аборту, вас не будуть мучити докори сумління?
    Adelina
    Гість

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Нажаль на "місцевому" рівні не вийде. Закордоном таких прикладів безліч.
    А взагалі-то, було б бажання, вбити дійсно легше і швидче, і навіть дешевше і морально, і матеріально.

Ваша справа, ви за вбивства - будь ласка. Я проти. А ви кричіть і далі, про наркоманів і голоту, поки з вашого, вже навіть не німої згоди, вбивають дітей. Якщо хтось буде читати ваші дописи, і ваші доводи схилять чашу ваг на користь аборту, вас не будуть мучити докори сумління?
    Насколько я понимаю. разговор идет конкретно о нашей стране и о наших реалиях. Внашей стране, при полном отсутствии какой-либо социальной защиты матери и ребенка, аморально, как раз, кричать о запрете абортов. на мой взгляд.
    А зачем о них кричать? Они везде. И незрелые идиоты и идиотки, делающие детей по-малолетке и незнающие, что с ними делать дальше, потому как в голове, кроме высокоморальной лабуды о недопустимости убийства и большой любви, ничего больше нет.
    Не будет меня мучить совесть, не будет!
    Ведь не будет она мучить Вас, если прочитав Ваши посты, кто-то родит очередного урода, наркомана, сына инфантильных родителей? Кому от этого будет хорошо? Родителям, ребенку. Вашей совести?
    У меня полноценный счастливый ребенок, которого хотели и любят оба родителя, который получает все что нужно ему в моральном и материальном плане. И не мучает меня ничего ни за аборты сделанные до ее рождения, ни за аборты сделанные после.
    part of me

Ответ Сообщение от Adelina Посмотреть сообщение
    У меня полноценный счастливый ребенок, которого хотели и любят оба родителя, который получает все что нужно ему в моральном и материальном плане. И не мучает меня ничего ни за аборты сделанные до ее рождения, ни за аборты сделанные после.
    Ні трохи не сумнівався.
    Закон збереження енергії знаєш? Рано чи пізно - повернеться.
    part of me

Осложнения после аборта. Часть 1
    Осложнения после аборта. Часть 2

Фото
    Adelina
    Гість

Ні трохи не сумнівався.
    Закон збереження енергії знаєш? Рано чи пізно - повернеться.
    И какм образом ты представляешь себе это возвращение?
    А картинка эффектная. Но таким же образом можно начать выкладывать фотографии детей наркоманов, алкоголиков и рассказывать о тяжелых судьбах детей из неблагополучных семей, а также из семей, где ребенок родился у неготовых к этому родителей.
    part of me

Ответ Сообщение от Adelina Посмотреть сообщение
    И какм образом ты представляешь себе это возвращение?
    А картинка эффектная. Но таким же образом можно начать выкладывать фотографии детей наркоманов, алкоголиков и рассказывать о тяжелых судьбах детей из неблагополучных семей, а также из семей, где ребенок родился у неготовых к этому родителей.
    Можна також розповідати про дітей "звичайних" людей, які народилися з збоченнями, розповідати про те як діти в "звичайних" сім'ях вбивцями, ґвалтівниками, спилися, сіли на іглу.

Безвідповідальність в усьому веде до поганих наслідків.
    Adelina
    Гість

Можна також розповідати про дітей "звичайних" людей, які народилися з збоченнями, розповідати про те як діти в "звичайних" сім'ях вбивцями, ґвалтівниками, спилися, сіли на іглу.

Безвідповідальність в усьому веде до поганих наслідків.
    Ты хочешь сказать, что вероятность рождения счастливого и здорового ребенка одинакова в благополучных и неблагополучных семьях. Или, что у зрелых состоявшихся родителей такой же шанс воспитать убийцу. кк и у инфантильной девочки, которая не решилась сделать аборт? Как-то не верится...
+ Ответить в теме
Страница 14 из 79

Теги для этой темы