Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 13 из 79
Показано с 121 по 130 из 781.
    Завсідник

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    Скоріше навпаки, кохання є обов"язковою умовою для народження дітей. В ідеалі звичайно.
    Любовь разная бывает, а, что если любовники бомжи, наркоманы, инфецированые вич или другой хворью, которая ниприменно скажется на умственных или физических способностях ребенка???? Как ни прискорбно, но финансовая сторона родителей тоже отображается на развитие чада. Стоит лишний раз задуматься о праве на аборт и его нужде

part of me

Ти мабуть читаєш через рядок: http://www.poltavaforum.com/kohannia...html#post20663

Право на аборт... Угу, агент 007 - ліцензія на вбивство
    Завсідник

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Право на аборт... Угу, агент 007 - ліцензія на вбивство
    Ах, какие, мы – милосердные…..доколе сами не столкнетесь с «нуждой».
    Хоть в этой теме потрезвее быть нужно. Просто так, ни кто бы не придумал «изымать» плод из чрева (опустим тему: стволовые клетки и плод, как - материал)
    part of me

Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Ах, какие, мы – милосердные…..доколе сами не столкнетесь с «нуждой».
    Хоть в этой теме потрезвее быть нужно. Просто так, ни кто бы не придумал «изымать» плод из чрева (опустим тему: стволовые клетки и плод, как - материал)
    Це ти мені? Ти можеш, знаючи мене, сказати, що б я "пішов" на аборт???

Щоб "протрезвєть" подивися посилання в першому дописі і бажано не тільки малюнки, а й текст з початку і до кінця прочитати.
    Завсідник

Предугадать весь исход ситуации не возможно, главный выбор остается за женщиной!

що б я "пішов" на аборт???
    Даже если б захотел, вряд ли получилось…;)

Щоб "протрезвєть" подивися посилання в першому дописі і бажано не тільки малюнки, а й текст з початку і до кінця прочитати.
    Картинки не пугают, а подумать заставляют.

На первый пост отвечала на много ранее…не нужно тыкать несколько раз; точки на лбу нет ;))
    part of me

В перший допис посилання я додав сьогодні.
    Def
    .

Будем плодить ???
    ри?

Я так думаю, життя, хоча б і саме жалюгідне – все одно життя.
    Хочу не погодитися з вами, шановний пане. ТУт вже хтось казав про це, та я ще раз спитаю: чи ви коли-небуть були у дитбудинку??Ви коли-небуть бачили покинутих голодних дітей на вулиці, які дивляться на тебе очима зацькованої собаки??Вони просять тебе дати їм шматочок булки, яку ти несеш собі на обід, і самі при цьому відходять, бо бояться, що ти зараз копнеш їх ногою за це!
    Я вважаю, що народжувати треба свідомо! Людина, яке не працює, є алкоголіком, наркетом чи бомжем, не має права!!! народжувати дітей! Навіщо пускати на світ маля, якшо ти викинеш його у помийну яму?! Навіщо, якшо ти будеш морити його голодом, якшо воно буде побиратися по вулиці у кращому разі, а у гіршому - загнеться, не досягши того віку, коли можна попросити??!!!
    А чи подумали ви про дітей?
    Вони ж ростуть не тільки з букетом Молдавії "І ця болячка в мене є"! З дитинства вони страждають порушенням психіки. І добре, якшо така дитина виросте лише зацькованою, настраханою і завжди боятиметься голоду. А у більшості випадків виростають дебіли, пробачте за слово. Вони з дитинства відчули, що нікому не потрібні, і ніким не стримувані. Тому вони мстяться, починають красти і шпигати ножем звичайних перехожих.
    То що ж у такому випадку краще - аборт чи народження ще одного майбутнього маніяка??
    part of me

Я не розумію, чи ви читаєте через рядок, чи побачили знайоме слово і, о, треба написати і свого. Які під три чорти наркоманки і алкоголіки? Ти побачиш їх на форумі? Вони звертаються до лікарень? Навіть в "безкоштовних" зараз треба все покупати самим.
    Дозвіл на аборт, не для них, вони вже не тим, все їх життя перетворилося напів-тварине існування, і слухати вони нікого не будуть, залишать чи вб'ють і навіть не будуть розуміти, що вони роблять.
    Тут - докладніше http://www.poltavaforum.com/kohannia...html#post20663
    ри?

Пане, ви дечого не розумієте, мені так здається. До того ж навіть бомжів привозять до лікарні, сама тому була свідком! Вам легко казати - ніяких абортів, це життя, це вже маленька людинка!!
    А як бути нам, дівчатам? Коли тобі трохи за 16, коли ти ще сама дитина і не розумієш, що скоро станеш мамою?! Коли коханий сказав "Давай!", а потім "Розхльобуй сама!" Коли батьки плачуть і крізь сльози бідкаються, що недогледіли, недовчили?! Коли ти мріяла вступити до вузу, знайти престижну роботу, вийти заміж і народити купу маленьких гавриків своєму чоловіку, а натомість отримала відразу малого і більше нічого з омріяного??!! І що найважче - можеш ніколи-ніколи вже не отримати того мізеру, про який мріяла?!
    Ви не маєте права судити і засуджувати дівчат!
    Не маєте, бо ви чоловіки. Бо вам невідомо, як це страшно. Бо ви не знаєте, як це - вирішувати життя ТВОЄЇ НЕНАРОДЖЕНОЇ дитини. Це дуже важко, просто непосильно. І це потім все життя буде переслідувати у страшних снах.
    Вам легко казати, бо вам цього не доводилося пережити! Легко апелювати фактами, казати, які ми жорстокі, вбиваємо невинних і т.д. і т.п. Адже це не ви вирішуєте, як вам бути з вашим життям після аборту.
    Не буде ніяких сумнівів, моральної травми і фізичного спустошеня, не буде гризти з середини ваш вибір.
    Ви не знаєте, ЩО це, а ось так просто кидаєте словами. Бо ви ніколи, ніколи в житті не станете на місце жінки перед таким вибором!
+ Ответить в теме
Страница 13 из 79

Теги для этой темы