Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей330Благодарности

Результаты опроса: Ваша думка про аборт, чи можна його робити?

Голосовавшие
114. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Не можна робити ні в якому випадку

23 20.18%
  • Коли матір хвора невиліковною хворобою (СНІД ін.)

38 33.33%
  • Коли дитина може народитися неповноцінною

46 40.35%
  • Коли мати дитини занадто молода

8 7.02%
  • Якщо батько не хоче дитину

2 1.75%
  • Якщо мати не хоче дитину

17 14.91%
  • За обопільним бажанням батьків

31 27.19%
  • Коли народження дитини спричинить мат. проблеми

5 4.39%
  • Воно ще не живе, тому можна робити коли захочеться

1 0.88%
  • Це гріх, тому цього робити не можна!

14 12.28%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 79
Показано с 111 по 120 из 781.
    part of me

Re: Дети? Хорошо или плохо... И как быть?

Последствия

Девочка из хорошей семьи,
    Девочке только семнадцать лет.
    Ей подсказали, ей помогли
    Девочку не родить на свет…
    Волосы гибкие, как трава
    Ловят снежинок веселый пух.
    Может быть, женщина-врач права,
    Только об этом не надо в слух.
    Старым друзьям и врагам на зло
    Не поменяешь прошедших дней.
    Ей объяснили - не повезло,
    Но не сказали, кому сильней…
    Тени сползаются на кровать,
    В окна с разлета стучится ночь.
    Девочка очень не любит спать,
    Ей не рожденная снится дочь.

part of me

Я УБИЛА ТЕБЯ

Кто ты был? Сыночек ли, доченька?
    Ты прости…. Я убила тебя….
    На столе, инструментами, ноченькой
    По кускам извлекали тебя…

На руках не хотела качать тебя,
    Не хотела рожать в этот мир…
    Возмущенно толкался внутри меня,
    Инстинктивно меня любил…

Голубые ль глазенки, ли карие
    У тебя были, маленький мой,
    А в душе громогласной арией
    Твоей боли раздался вой…

Мой малыш, я тебя убила,
    Лишь по прихоти женской своей,
    Над невинным свой суд совершила
    Руками безликих врачей.

По кусочкам тебя раздробили,
    Ты же чувствовал адскую боль…
    Струйки крови все обагрили,
    Но не слышен был дикий вопль…

Вопль твой. Ты хотел жить, милый,
    Мой любимый, мой дорогой…
    Ты прости… тебя мама убила,
    Голосок не услышав твой.

Ты, скорее всего, не поверил,
    Жизнь дала и убила вдруг?
    Ты сердечко свое мне доверил,
    Думал, мама – единственный друг…

Ты не сможешь мне улыбнуться
    И ладошкой мой локон схватить,
    И в ключицу мне носом уткнуться,
    Слово «МАМА» провозгласить…

Не приглажу волосики нежные
    Материнскою чуткой рукой.
    Может были они белоснежные,
    Никогда мы не будем с тобой…

Кто ты был? Сыночек ли, доченька?
    Ты прости…. Я убила тебя….
    На столе, инструментами, ноченькой
    По кускам извлекали тебя…

Комментарий автора:
    Хотела сначала назвать это стихотворение "Аборт". Давно хотела вылить всю ту вину и боль, которая до сих пор гложет меня. Очень тяжелое вышло стихотворение. Недавно была на форуме, где беременной форумчанке советовали сделать аборт, чтобы "не плодить нищету". Это ужасно! Читайте, юные девушки, да и все, кто считает, что зародыш - это не ребенок еще... Он чувствует все. Чувствует боль, когда его убивают в утробе матери. Известны случаи, что аборту мешают крепкие ручонки малышки, хватающие инструменты врача и не дающие убивать себя...Больно. И страшно. Прости меня, Господь!
    http://www.foru.ru/slovo.5741.6.html
    модератор

Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Я так думаю, життя, хоча б і саме жалюгідне – все одно життя.
    Рожая "нежеланного" ребёнка предотвращается рождение желанного.
    +1("нечастливый") = -1 ("счастливый")

Может, лучше вместо того "несчастного" ребёнка в интернате, пускай позже появится "счастливый" бэбик, который будет жить с любящими родителями...
    part of me

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Рожая "нежеланного" ребёнка предотвращается рождение желанного.
    +1("нечастливый") = -1 ("счастливый")

Может, лучше вместо того "несчастного" ребёнка в интернате, пускай позже появится "счастливый" бэбик, который будет жить с любящими родителями...
    Вибач, не зрозумів, як це? Душ стала кількість чи що?
    модератор

Вибач, не зрозумів, як це? Душ стала кількість чи що?
    Ну вот так, сделая аборт(например после случайного секса) женщина потом родит ребёнка( например после свадьбы с любимым мужчиной) и будет счастлива она и бэбик.

Ну вот у меня будет один ребёнок. Если он будет не запланированый то так и будет, 2х я не хочу.
    part of me

Ніхто не знає, як воно буде. Чи вмре від аборту, або стане безплідною чи не витримає і покінчить життя самогубством. В будь-якому випадку на її руках назавжди залишиться кров вбитої нею дитинки. А щастя на чожому горі не збудуєш.
    змія болотяна ОЧКОва

Цитувати нікого не буду - багато подібного написали. Ви всі апелюєте до щасливих випадків. Коли не мала ручок, ніжок, ще там якихось органів, полюбила. вийшла заміж всьотакое. І все це на дуже далеких прикладах. Панове, зрозумійте, випадків коли дитинство у нездоровій атмосфері породжує нормальну дорослість насправді дуже мало. Осанній кричущий випадок був у Полтаві не так давно. На Київському вокзалі знайшли хлопчика (не місцевого) він харчувався разом з собаками і в свої (не пам"ятаю скільки точно) за 10 років ледь складав слова. Він не вміє їсти руками, говорити теж. Мамі він не потрібен, бо коли їй в Дніпродзержинськ повідомили, що в Полтаві її синок, вона сказала, що не збирається його забирати додому.
    Таких прикладів чимало. І варіантів, що у батьків наркоманів виросте нормальна з усіх боків дитина теж небагато. А чи варто в такому разі плодитися. Саме плодитися, бо нічого спільного тут із процесом народження (хоча тут нікуди не дінешся) тим пак виховання я не бачу. Чи ви думаєтє, що будь-яка непутяща мати залетить (знову ж НЕ "завагітніє", а тупо "залетить") схатиться за голову і припинить вести разгілюдяйскуй жиззнь? Та ніфіга. І ви вважаєте, що справледливо пускати ще ненароджене дитя у світ, знаючи, що ти не тільки не можеш - не хочеш йому нічого дати.
    Одна місцева журналістка з цього приводу писала (точно не згадаю, але зміст зберігається) "я за право розпоряджатися своїм життям - пий кури, колися. Але я проти права розпоряджатися життям інших".
    модератор

Ніхто не знає, як воно буде.
    100вiдсотково!

Чи вмре від аборту, або стане безплідною
    Если сделать аборт сразу как только узнает о беременности то это мало вероятно.

чи не витримає і покінчить життя самогубством.
    Ну уж если после аборта будет читать твои посты и смотреть предложеные тобой фотографии ...

В будь-якому випадку на її руках назавжди залишиться кров вбитої нею дитинки.
    Точно не помню, но кажется в на первых страницах темы несколько девушек писали , что делали аборты и как это тяжело... им жить с этим, а ты им такие слова... .
    Те фото и информацию, что ты постишь, нужно знать женщине которая стоит перед выбором, а не напоминать об этом ужасе женщине которая уже сделала свой выбор ...
    part of me

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Цитувати нікого не буду - багато подібного написали. Ви всі апелюєте до щасливих випадків. Коли не мала ручок, ніжок, ще там якихось органів, полюбила. вийшла заміж всьотакое.
    Це всьотакоє може обернутися і іншим, коли зі здорової дитини з "жиру" виросте тварина без мозку і діюча на інстинктах: "їм, п’ю, розмножуюся".
    І все це на дуже далеких прикладах. Панове, зрозумійте, випадків коли дитинство у нездоровій атмосфері породжує нормальну дорослість насправді дуже мало.
    То що ж тоді потрібно робити? Кричати давай! роби аборт молодець! створюйте більше відділень де дівчата зможуть робити аборти! так!
    Чи направити зусилля і кошти на вихованнях тих дітей, які залишилися без батьків, вбивати в голову, що прийдеться відповідати таки за свої справи і дії.
    Осанній кричущий випадок був у Полтаві не так давно. На Київському вокзалі знайшли хлопчика (не місцевого) він харчувався разом з собаками і в свої (не пам"ятаю скільки точно) за 10 років ледь складав слова. Він не вміє їсти руками, говорити теж. Мамі він не потрібен, бо коли їй в Дніпродзержинськ повідомили, що в Полтаві її синок, вона сказала, що не збирається його забирати додому.
    Суспільство вбивць, народжує бездушних нелюдів.
    Таких прикладів чимало. І варіантів, що у батьків наркоманів виросте нормальна з усіх боків дитина теж небагато. А чи варто в такому разі плодитися. Саме плодитися, бо нічого спільного тут із процесом народження (хоча тут нікуди не дінешся) тим пак виховання я не бачу.
    А хто може вирішувати чи варто, чи не варто? Ви? Політик куплений Заходом чи Сходом? Доктор, якому татко та мамця заплатили за навчання і за хабарі, щоб він потім навчився користуватися апаратом, що не складніше м’ясорубки з пилососом?
    Може їх всих повбивати? Зібрати всих поганих і вбити, головне, щоб Ви сподобалися тому, хто буде вірішувати поганий Ви чи гарний.
    І хто може сказати, що він ідеальний, і дійсно людина, а не збочення природи, коли він здатний на вбивство, вбивству потурає, закриває очі на вбивство?
    Чи ви думаєтє, що будь-яка непутяща мати залетить (знову ж НЕ "завагітніє", а тупо "залетить") схатиться за голову і припинить вести разгілюдяйскуй жиззнь? Та ніфіга. І ви вважаєте, що справледливо пускати ще ненароджене дитя у світ, знаючи, що ти не тільки не можеш - не хочеш йому нічого дати.
    Наша держава і уряд не тільки не може, і не хоче нам нічого дати, але мені від цього жити менше не хочеться.
    Одна місцева журналістка з цього приводу писала (точно не згадаю, але зміст зберігається) "я за право розпоряджатися своїм життям - пий кури, колися. Але я проти права розпоряджатися життям інших".
    Вірно, життям, коли воно вже є - ти не маєш права розпоряджатися, а от поки його немає - розпоряджайся своїм так, щоб потім не потрібно було доводити своє право на вбивство.
    Те фото и информацию, что ты постишь, нужно знать женщине которая стоит перед выбором, а не напоминать об этом ужасе женщине которая уже сделала свой выбор ...
    Нехай пам'ятають, можна подумати я жорстокий, чи збоченець, але, що можна сказати про них? Я ще не зробив нічого такого, про щоб жалів досі, вони можуть сказати теж саме? Тим хто збирається це зробити, те посилання, можливо, врятує душу і життя дитини, а тим хто вже зробив не дасть зробити ще раз, бо вбивши, другий раз, на мою думку, це зробити набагато легше.

Шановна aneisha, взагалі про що ви видите розмову? Про яких наркоманок? Ви уявляєте собі, їх, що відали все за останню дозу, за комп'ютером на форумі? Або ви зможете їх побачити в платних лікарнях, з зелененькими стіночками і біленькими дверми, де добрий дядя лікар, насправді, кат, який вже загубив сотні людських життів, допоможе вам здихатися каки? Вони туди не йдуть! Не для них продають в аптеках ті страшні пігулки, не для них створюють всі ці центри реабілітації після абортів, не для них ці доктора, які не мають права такими називатися бо порушують дану ними клятву. Це для ґламурних дівчаток, для студенток, для бізнес-жінок, для тих, хто міг би виростити цю дитину. Але вони не бажають відповідати за свою безрозсудність, а відкупаються "малою кров'ю".
    Створення можливості без проблем робити аборт, дає поштовх для того, щоб не думати про наслідки. А нічого, сьогодні зробили - завтра вишкребуть.
    А наркоманки роблять це за «народним» способом.

Чортівня, я просто в шоці, як можна таке виправдовувати?
    part of me

Точно не помню, но кажется в на первых страницах темы несколько девушек писали , что делали аборты и как это тяжело... им жить с этим, а ты им такие слова... .
    Не думаю, що вони будуть продивлятися цю тему до останньої сторінки, для них вистачить і початку, щоб не читати далі. А посилання я подав з підписом, дивись вгорі.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 79

Теги для этой темы