Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 28 из 28.
    кроха
    Гість
    Ребят, вы, конечно простите, но тут вроде как о любви, а не об астрологии пишут...:yes3:

Постійний відвідувач
    Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Ира, мы с тобой близнецы , а стихия близнецов это – воздух. Самый универсальный знак: воздух совместим с водой, если вода не боится ветра; и с землей, если она не против ветра….но, лучше всего мы уживаемся с огнем...огонь без воздуха не горит :smile3:
    Опаньки! А я как раз огонь...

PS. Это исключительно моя вина что в этой теме появились сообщения по астрологии. Признаю свою ошибку и прошу прощения.
    Предлагаю модератору либо удалить из этой темы все сообщения, касающиеся астрологии, либо создать новую тему и перенести их туда.
    ри?

Re: Нужна ли нам любовь

Тема стара, але чогось так накрило...

Невже є люди, які можуть жити без кохання, без того, щоб не любити когось?
    Якщо є, скажіть - чим ви живете?! Чим заповнюєте ту порожнечу, яка лишається в душі саме для такого почуття, як кохання?!
    змія болотяна ОЧКОва

А просто любов буває різна. Ми ж любимо маму не так як кішку (хоча кішку теж дуже любимо). Друга чи подругу (любимо не менше,але) не так як хлопця чи дівчину.
    Хтось готовий віддати все своєму коханому. Інший навпаки. у когось почуття вирують без упину. А хтось любить спокійно.Ми всі різні. Але всі когось і (головне) по-своєму любимо. А якщо ваше сприйняття кохання, чи любові, не схоже на чиєсь - це ще не значить, що ваша любов істино правильна.
    Знову ж таки, давайте почнемо з того, що таке "кохання". У це слово кожен вкладає своє. У когось для душі, хтось "почухавсь" і вже любить. А хтосьпросто не вміє, не хоче, або боїться показувати свої почуття.
    ри?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    А просто любов буває різна...
    Ні,ні, ні...я не за те, що чиясь любов правильніша.
    Просто я перечитала дописи теми, і там побачила, що є люди, які живуть без цього і їм таке як і добре у житті. От я хочу знати - чим же тоді вони заміняють недостачу тепла у душі? Чи їм воно просто не потрібне?
    змія болотяна ОЧКОва

ну, я думаю, шо не завжди аби мати тепло у душі потрібно мати когось під боком. У різних людей різні потреби. думаю, що елементарно, свою роль грає темперамент і все таке.
    Комусь добре одному. Скільки щасливих людей, а половинки не мають. А хтось все життя шукає, а щастя і тепла так і нема. Тут все (як на мене) дуже індивідуально і складно
    ри?

Мабуть так, бо ось я наприклад, не уявляю, як можна жити і нікого не любити... Інколи нічого, але інколи так самотньо, шо просто жах...
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Якщо є, скажіть - чим ви живете?! Чим заповнюєте ту порожнечу, яка лишається в душі саме для такого почуття, як кохання?!
    Есть, жувут... а , что ж тут собственно можно поделать , если этого кохання нет... полюбить ведь насильно не заставишь.
    Есть друзья, есть увлечения, есть масса вещей которые доставляют удовольствие и которые радуют и делаю жизнь интересной и приятной. А если рядом ещё есть хорошая девушка которая больше чем друг, так вообще неплохо живётся и о той любви особо не думаешь... ну разве, что только когда кто-то из знакомых женится( выходит зхамуж) не по-залёту, а по-любви... вот тут... завидую чтоли ,и становится немного грусно...
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3