Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности

Результаты опроса: Говорили ли Вы : "Я тебя люблю"?

Голосовавшие
64. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да, говорил(а).

52 81.25%
  • Нет, не говорил(а).

8 12.50%
  • Говорил(а), но это была неправда.

4 6.25%
+ Ответить в теме
Страница 19 из 19
Показано с 181 по 185 из 185.
    ри?

Re: Я тебя люблю

Цитуючи Нік, згадується класна фраза "Граблі, по яких ми ходимо, змушують вдягти шльом" - це до того, що помилки ж різні бувають і якщо боятися зробити ту ж помилку, то

Що до того, що життя обмежене одним коханням
    Я такого не казала Я казала про душевну пустку, яка все одно нікуди не дівається, хай чого б ти не досяг в житті.

fragov
    Кохання не залишається, справжнє народжується і може померти.
    А як відрізнити справжнє кохання від несправжнього?? Там бірку чіпляють зі штемпельом - "Справжнє і назавжди"?? ))
    Цікаво було б зробити голосувалку, хто скільки разів кохав....Можна було б попитати у людей.

mia
    hungry-hunter

любят ли друг друга старики, прожившие бок о бок лет 50-60? врет ли, смущенно тихо выдохнув "люблю тебя!" девушка, когда её парень первый раз крепко её целует? сколько раз надо сказать "люблю" чтобы тебе перестали верить, посчитав это банальностью? можно говорить это как "привет", или как "всёхорошо-всёвпорядке", а можно каждый раз с иной интонацией - и все равно с этим трудно будет поспорить: иронично-шутливо-ласковое "люблю" - и цём в щечку, уходя из дома на работу, романтично-горячее "люблю" - когда вы вдвоем и впереди долгий-долгий вечер, отчаянно-болезненно "люблю!!" - когда обидная ссора может вас навсегда разлучить, радостное на весь мир "люблю!!!" - когда после долгой разлуки бросаешься на шею любимому и он кружит тебя, счастливо смеясь, взволнованно-трепетное "люблю" - которое служит ответом Да... - таких примеров можно ещё много привести... любви вам всем. каждому своей. :)
    2.0

mia, як у вас все так! ууух! гарно сказано, у кожного своє поняття "люблю", хтось говорить по стопіісят раз не день, але не надто щиро, а з іншо кліщами не витягнеш, але та людина так відчуває! і правда, кожному своє!
    Руда, з хвостом

Ще кілька місяців тому, я б не задумуючись сказала, що нікому і ніколи не говорила Люблю…це б іще супроводжувалося довгим цинічно-саркастичним монологом на тему: любовь зла, а козли этим пользуются.
    Було. Були і легкі білі крила, і посмішки без причини, і мрії, і плани на спільне безтурботне життя…. Це все тривало не багато і не мало - 3 дні, пізніше прогрес – 2 дні. Було так зі мною кілька разів. Це любов? Не думаю…
    А потім прийшло розуміння того, що поруч людина, якій хочеться це сказати. І разом з тим - що не така вона любов, якою я її собі уявляла…
    І не було білих крил на 3 дні…і всіх тих наївних дрібничок. А лише відчуття, що не сама, що поруч завжди хтось є. Зрозуміє, підтримає, слухає і почує, подарує тепло і так прагне мого тепла….

Жизнь измеряется не количеством вдохов. Она измеряется количеством моментов, которые заставляют нас задержать дыхание.
    2.0

Rinka, а я от вас люблю, обох! сильно пресильно! і дуже рада з усього що зараз є! коли в хороших людей все добре в емоційному плані, думаєш, що всю навколишню фігню придумали бюрократи, а оте хороше - ото і є світло в кінці тоннелю!
+ Ответить в теме
Страница 19 из 19