Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности

Результаты опроса: Говорили ли Вы : "Я тебя люблю"?

Голосовавшие
64. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Да, говорил(а).

52 81.25%
  • Нет, не говорил(а).

8 12.50%
  • Говорил(а), но это была неправда.

4 6.25%
+ Ответить в теме
Страница 18 из 19
Показано с 171 по 180 из 185.
    Сонечко
    Гість

Re: Я тебя люблю

а чому я люблю всіх? можливо це через те, що я закохана?

Добрий модер ))

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А Вы говорили эти слова?
    Так
    Ответ Сообщение от V00D00People
    Какой смысл в них влаживали?
    По-різному. Залежить від того кому адресувалися слова. Мамі - вдячність, повагу, готовність допомогти, очікування підтримки і розуміння, пошук захисту і готовність захищати ... багато чого. Другу, подрузі - потребу в спілкуванні, поділ позитивом, виправдання деяких вчинків ... Коханому - ... (тре пояснювати?)
    Что они для Вас означают?
    По-різному Все залежить від того, хто говорить. Але здебільшого сприймаю позитивно, інколи ненавиджу цю комбінацію трьох слів.
    Насколько важно Вам их слышать от близкого человека?
    Важливо.
    Как часто нужно говорить эту фразу?
    Не часто. Навіть рідко. Якшо надто часто це звучить як "дякую" або "вибач" а навіщо замінювати слова?
    Не кажется ли она вам слишком банальной?
    Ні, не здається.
    *Развиваем тему:)
    Інколи просто виникає бажання сказати "Я люблю тебе", але забувається в якому значенні звучать ці слова для людини. Можна жорстоко помилитися, сказавши це, відчуваючи те, шо відчуваєш, наприклад, до своєї собаки, а людина сприйняла як слова кохання ...
    Новачок

говорила..
    модератор

Сейчас думаю о противоположном. Как получается, что любовь уходит? Сколько моих друзей уже разбежались, развелись и т. д., а ведь можно вспомнить КАК они говорили это друг другу, КАК смотрели друг на друга... грустно...
    ри?

Любов не йде - вона просто змінює форму. Треба це пам’ятати, і ніколи не жалкувати...особливо за коханням
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Любов не йде - вона просто змінює форму. Треба це пам’ятати, і ніколи не жалкувати...особливо за коханням
    Змінює на що?...
    part of me

На ненависть, недовіру до людей, безсердечність.
    Здібна учениця

отож бо (а я так хотіла почути щось не таке страшне...) в сад таку любов...
    ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    На ненависть, недовіру до людей, безсердечність.
    Ну чого так радикально? Мене багато разів обманювали - думаєш, я стала менше довіряти людям? Ага, аякже...така сама дурна і лишилася, всім вірю, навіть брехунам. А з твоїх слів до всього я мала б більше ніколи-ніколи в житті не покохати!!
    Це нудноооо... отак жити...

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Змінює на що?...
    отож бо (а я так хотіла почути щось не таке страшне...) в сад таку любов...
    Змінює не на що. Змінює свою ФОРМУ. Якось я підмітила: кохання - це як інстинкт. Воно є завжди, просто ти цього не помічаєш. Чомусь всі вважають, що коли йде кохана людина, йде і любов. Я думаю, що це безглуздо. Воно живе в тобі - приходить час і це кохання змінює свою форму. Адже поруч буде вже інша людина.
    Якщо не любити, навіщо тоді взагалі жити? Влада, гроші, досягнення в науці, діти, машина і будиночок з біленьким парканом - це все намарне, пшик, якщо ти всередині пустий, як мідний чан. Якщо ти не кохав, ти не жив. Якщо ти боявся кохати, ти втратив нагоду в житті бути щасливим.
    Отака моя думка
    П.С. Оліо, не слухай Фрагова, він просто лякає!! Правда ж, fragov?
    part of me

Ну чого так радикально? Мене багато разів обманювали - думаєш, я стала менше довіряти людям? Ага, аякже...така сама дурна і лишилася, всім вірю, навіть брехунам. А з твоїх слів до всього я мала б більше ніколи-ніколи в житті не покохати!!
    Це нудноооо... отак жити...
    Не можна на все дивитися з однії сторони, треба старатися мати кілька точок зору на одне, хоча ніхто не забороняє мати улюблену.
    Змінює не на що. Змінює свою ФОРМУ. Якось я підмітила: кохання - це як інстинкт. Воно є завжди, просто ти цього не помічаєш. Чомусь всі вважають, що коли йде кохана людина, йде і любов. Я думаю, що це безглуздо. Воно живе в тобі - приходить час і це кохання змінює свою форму. Адже поруч буде вже інша людина.
    Якщо не любити, навіщо тоді взагалі жити? Влада, гроші, досягнення в науці, діти, машина і будиночок з біленьким парканом - це все намарне, пшик, якщо ти всередині пустий, як мідний чан. Якщо ти не кохав, ти не жив. Якщо ти боявся кохати, ти втратив нагоду в житті бути щасливим.
    Отака моя думка
    П.С. Оліо, не слухай Фрагова, він просто лякає!! Правда ж, fragov?
    З того, що я прочитав, особисто в мене склалося відчуття, що хтось ще по справжньому не кохав. І ще є люди, які вчаться на власних помилках, а не бігають по граблям.
    Що до того, що життя обмежене одним коханням, а все інше немає сенсу — я не згоден, або все не має сенсу або сенс є в кожній дрібниці.
    Кохання не залишається, справжнє народжується і може померти.
+ Ответить в теме
Страница 18 из 19