Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 69.
    ри?

Re: Make-up - обман?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тобі подобаються мерседеси?
    +1

.

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Тобі подобаються мерседеси?
    Не, я же говорил кто мне нравится. Мне нравятся спортсменки на японских спорт. авто черного цвета, если уже на то пошло ))))

На телок в мерседесах я могу попялится, но только если мерседес белый, другой цвет не катит ))))
    Філософф

Мені здається, що на красиву картинку у вигляді дівки в гарних шмотках на фоні авто витріщатися будуть усі, навіть дівчата( кожній з нас колись хотілось зробити фурор такою появою)-і це нормально. Доки дівчина рота не відкриє(бувають, правда, виключення, але рідко), тоді я дуже радію, що я не з тої опери. Мені не по дорозі з чоловіками, яких можна переманити красивою картинкою, які вважають, що модельність-це головне. Коли чоловік просто хизується перед друзями своєю тьолою, розуміючи, що вона пуста, як пробка або може зрадити свою дівчину, тому що сексі-гел сьогодні вирішила з ним погратися. Така малодушність соловіків мені не подобається, хоча коли дівчина зі смаком одягнена й на фарбована, це класно.
    ри?

А ще класно, коли дівчина розфарбована... і чимось скидається на клоуна :)))Тоді так ржачно... У таких випадках я кажу: "Цирк поїхав, а клоуни лишилися!"
    .

Иллюстрации на тему:

ри?

То ще не клоун. Клоун - це отакий макіяж, як на концертах у Орбакайте!!!
    Стосовно фоточок: чогось на це звернула увагу, але ІМХО, у неї зара повипадають "баштани"!!!!
    .

Продолжаем иллюстрировать тему )))

ри?

гииии...кульно!!!
    Постійний відвідувач

А че вы на тётю на фото наехали? Между прочим у нас не все девочки в 20 имеют такую фигуру. И на свой возраст она выглядит обалденно.
    Пророк

Ответ Сообщение от Малышня Посмотреть сообщение
    А че вы на тётю на фото наехали? Между прочим у нас не все девочки в 20 имеют такую фигуру.
    Що саме цікаво ... і не хотілося б мати таку фігуру. Ні в 20, ні в 40, ні в 60
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7

Теги для этой темы