Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 69.
    Инвалид умственного труда

Re: Make-up - обман?

косметика смотрится только тогда когда ее не видно

ри?

Маю двоякий погляд на таку штуку, як мейк-ап. Завжди використовувала мінімум косметики. Але був такий момент, коли хотілося змін - тоді йшли ввечері з подругою десь у місто з диким макіяжем "а ля діско". Та то бувало ввечері - коли не так в очі кидається. Зараз на роботу фарбуюся - мало, але фарбуюся.
    А ось улітку майже не фарбуюсь - шкіра має дихати, на сонці всьо розтікається, та і взагалі набридає постійно витрачати зайві 15 хвилин, коли їх можна проспати
    Моя думка - вечірній макіяж, коли ти кудись ідеш, навіть дуже не завадить, але якшо то не суперечить твоїм міркуванням і твоїй ліні

Щодо хлопців - ні один ніколи не скаржився, шо я або не фарбуюся, або навпаки фарбуюся.
    До речі, дійсно інколи треба показувати своє справжнє обличчя, шоби парубок не злякався одного разу, коли прокинеться одруженим серед ночі і побачить поруч страшну кікімору безкровну!!!
    Філософф

Мені здається, що коли хлопець не сприймає тебе без макіяжа, пора тікати. Або доведеться все життя, як Орлова, вставати раніше й фарбуватись. Я думаю, що чоловік, який кохає, сприймає жінку і з макіяжем і без. Коли я перший раз предстала без косметики перед майбутнім чоловіком(а слід зазначити, що я лише очі підвожу олівцем, але без підводки навіть за хлібом в магазин не вийду і почуваю себе "як гола", тому що вона досить сильно мене змінює), то він не помітив різниці, а мій попередній хлопець наполягав на макіяжі і діставав намаганнями мене "схуднути". То ж я більше довіряю чоловікам, яким не подобається макіяж, але за цим може ховатись патологічний ревнивець.
    ри?

А я ще згадало, шо інколи питаю у свого боя, чи фарбуватися мені, чи і так добре. То загалом він каже, шо й так норма, але інколи беззаперечне "Фарбуйся!". Ну то мабуть лиш тоді, коли ми кудись йдемо, а він, величезна свинюка, не хоче мінє признавацця у цьому, - типу сурпрайз.
    Отаке!!
    змія болотяна ОЧКОва

А мені аодобаються красиві жінки. Думаю, я в цьому не одинока. А як хто цієї краси домагається, то їхня справа. Інше, що кг. тоналки, пів кг. пудри і тд. красивими нас не робить. Але іноді без макіяжу ну аж ніяк не можна.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    а він, величезна свинюка,
    странная любоффь-маркоффь
    ри?

Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    странная любоффь-маркоффь
    То я від великої любові....Якби не любила, сказала би ...та нічого не сказала!!..
    Не зустрічаюся з тим, кого не люблю!!

Зате я не розумію дівчат, які фарбуються... на пляж! Це всьо..я тоді відчуваю, як до мене підкрадується величезний пісец! Ну нашо, нашо фарбувати писок на річку/море??? От поясніть мені, недалекій?! Шоби потім сіпатися і питать у подруги/хлопця, чи не потекла випадком туш?
    ДУРНЯ!
    .

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну нашо, нашо фарбувати писок на річку/море??? От поясніть мені, недалекій?!
    А вдруг там красивый плавец или качёк? )))
    Добрий модер ))

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    А вдруг там красивый плавец или качёк? )))
    Для красивого плавця чи качка знайдеться інша зброя

Якшо стрінуться вони на річці восени чи взимку, коли від спеки не треба у воду плигати, тоді й чекатиме їх гарна дівка з нормальним макіяжем. А коли воно все на спеці пливе, розмазується ... Ті ж, хто думають, шо на вулицю, а тим більше на пляж, бо там плавці з качками , без макіяжа краще не потикатися, фарбують вії, брови спец фарбою, шо не змивається у воді, типу фарби для волосся. А намагання засмагнути крізь шар тоналки мені якісь дивні.
    Філософф

Нє, тоналка пливе, пори забиває, морда блестить, туш сипеться, "ой, не бризкайте на мене!" Ага, щас! Вуаля-готична дівка з шикарними заплаканими очима. Фігня, малята.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7

Теги для этой темы