Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей242Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 19 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 183.
    bvn
    йог на танке

Какой(им) вы видите свою половинку?

Давайте обсудим, кто какие требования предъявляет к своей будущей (или уже имеющейся) половинке? Какие качества в человеке для вас наиболее важны, без которых вы не мыслите совместной жизни?

Предлагаю располагать эти качества по 5-7 штук в порядке важности для вас. А так же прошу ответить, насколько важна для вас внешность? И напоследок вопрос, а как вы считаете, много ли таких людей, которые бы соответствовали бы вашим пожеланиям? (Например, 1 на весь мир, каждая третья, 5-6 человек на всю Полтаву и т. п.)

И еще. Прошу не заострять внимание на односторонности требований. Никто ж не снижает при этом требовательность к себе. Просто тема здесь о требованиях к второй половине. Кому интересно обсудить требования к себе - открывайте новую тему. Благодарю за понимание :)

Поехали. Начну, как положено с себя.

1. Единомышленница (единомышленница может не быть женой, но жена обязана быть единомышленницей )
    2. Женственная (женщина должна быть кроткой, нежной и ласковой, пускай даже в чем-то зависимой, но ни в коем случае не быть воинствующим агрессором, доказывающим свою правоту на каждом шагу)
    3. Хранительница очага (по-другому, хорошая хозяйка... женщина может и создана для любви, но без уютного жилища, какая может быть любовь)
    4. Верная (даже не столько телом... действительно, мне кажется, что я смогу понять, если припечет пойти на сторону... Важно то, насколько душой она с вами, насколько она готова отстаивать ваши интересы, никогда не подставит на людях, поддержит в трудный момент, не бросит ради своей гордости, я бы сказал, гордыни и т. д.)
    5. Натуральная (Что я имею в виду? Как отсутствие лишнего макияжа, так и склонность проводить больше времени на Природе, не боятся природных дискомфортов, работы на огороде и т. п.)
    6. Позитивная (не впадать в депрессии, не давать впадать в депрессии остальным членам семьи)
    7. Активная (поддерживать начинания других в проведении мероприятий, заниматься организацией мероприятий самой, а не проводить время на диване перед телевизором)

Внешность для меня играет самую минимальную роль. Ну, чтобы не совсем крокодил, и по утрам не пугаться, когда просыпаешься в одной постели

На счет количества... Думаю, что таких в природе не существует Но если совпадет, хотя бы 3-4 пункта из 7, то это уже заслуживающий внимания экземпляр

ри?

Re: Какой(им) вы видите свою половинку?

Мммм, якось я аж призадумалася. Наче звичайне таке питання, але чомусь стало важко визначити, що першочергово, а що там, у кінці списку.

1. Це має бути чоловік. Да, от так вийшло. Я чітко визначилась з орієнтацією, і моєю половинкою точно має бути чоловік))) Перший пункт списку - Мужчина!

2. Моя людина. Це може дорівнювати визначенню "однодумець" в якійсь мірі,...у невеличкій такій мірі. Визначається факт "моєї людини" ясно ж шо мною і при чому дуже швидко: однією зустріччю (якщо це зустріч) або кількома розмовами (якщо це онлайн). Не піддається більш ніяким характеристикам))

3. Надійність.
    Я маю бути в ньому впевнена. Я маю бути впевнена, що якщо я подзвоню серед ночі з іншого кінця світу і скажу, шо в мене на стелі величезний павук, зробишонебуть!!! - він ЗРОБИТЬ.
    Я маю відчувати впевненість у його словах і вчинках. Коли він каже "Не переживай, мала, я допоможу", я не хочу думати, чи допоможе насправді, а чи ні, чи може забуде, чи замотається. "Я допоможу"= "Я вже все зробив!" (Пацан сказал - пацан здєлал). Навіть якщо це дрібниця (в основному це і є дрібниці, але з них і складається життя).
    Мені потрібна стіна, до якої я можу прихилитися, якщо вже сил нестачить.

4. Внутрішня сила і спокій
    Повинна бути внутрішня сила. Не без слабкостей, ні. У кожного вони є, і кожен має право їх проявляти. Але не безхребетність. Невпевненість у всьому - це просто жах!
    А спокій необхідний для урівноваження моєї розхитанності :)

5. Розумний
    Я люблю вчитися. Особливо у чоловіків. Особливо у того чоловіка, якого я обираю. Мені подобається отримувати конкретні відповіді на питання. А якщо він мене ще чомусь навчає - це взагалі ммм!

6. Чесний
    Що тут скажеш? Не половинка чесності, не мовчанка (це типу теж чесно - нічого не сказав). Чесність: прийти і сказати. А що мені вже робити з цим, я сама вирішу.

7. Вкусно пахне (очєнь лічноє, як і "моя людина").

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А так же прошу ответить, насколько важна для вас внешность?
    Я не буду казати, шо Квазімода - моя мрія. Подивимося правді в очі - на гарних хлопців дівчатам приємно дивитися. Але! Поняття краси у всіх різне)))

И напоследок вопрос, а как вы считаете, много ли таких людей, которые бы соответствовали бы вашим пожеланиям?
    Найважче з пунктом 1 і 3.
    Такі половинки є,... оцей собіратєльний образ. Але в кучі всіх пунктів я не зустрічала.
    2.0

bvn, ой який в вас цікавий набір "побажань", ідеальний сексистський піхдід. але по темі:
    - Половинка має бути такою, що дає свободу (як показує практика, саме це утримує від зрад і подвійної гри)
    - Однодумство. Тут да. Інакше можна ж гризтися від дрібниць до основоположних понять.
    - Толерантність до іншої половинки (від "непомічання" чогось до розуміння)

всьо. можна ще три пункта не придумувать. бо буде фантастична істота, якої світ не бачив. а те, що перелічене, єсть, не жалуюсь.

ага, стосовно зовнішності. ставлення до цього найчастіше міняється при ближчому знайомстві.
    bvn
    йог на танке

nickeler,
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    bvn, ой який в вас цікавий набір "побажань", ідеальний сексистський піхдід.
    Чесно кажучи, не зрозумів... Якщо ваша ласка, поясніть. А ні, то й грець з ним :)
    2.0

bvn, ну типу стандарта чоловіча позиція стосовно жінок. "жіночність", "хазяйствєннасть", ну і шоб не вякала. не дай бо, тьолка буде лідером...тьху тьху тьху. ну і активна, як довершеніє. активність і домашня хазяйновистість майже несумісні. на час для телевізора нічьо не залишається, бо якщо жінка ще й працює... тітана вопщем ви намалювали.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    тітана вопщем ви намалювали
    Я й кажу, що образ ідеальний - таких в природі не існує... Але, тут навіть справа не в тому, щоб 3-4 пункти співпадали... це ж не двійкова система "так" або "ні"... Тут можливі й певні проміжні значення, наприклад, хоча б прагнення до такого ідеального образу... А вони ж, ідеальні образи, нам для того й даються, щоб до них прагнути, нехай ніколи й не досягаючи :)
    А що стосовно "стандартної чоловічої позиції", то тут все так і є... Я досить традиційно відношуся до цієї теми, і різні феміністичні вільнодумства не полюбляю. Є навіть така теорія (жінки кажуть, що чоловіки перевелися), що чоловіки втрачають певні свої якості в силу того, що жінки перебирають на себе їх чоловічі функції (це не природньо)... А ще є така теорія, що відбувається все це, як певна кармічна помста за вікове пригноблення :)
    Може воно й так... Але я за природні стосунки, принаймні такі, які я вважаю природними...

PS: Ще згадав один вислів, що чув нещодавно... Він трохи з непристойностями, але я аккуратно...
    На фоні справжньої жінки, навіть 3.14дорас виглядає справжнім чоловіком
    escape_the_sofa

так и склонность проводить больше времени на Природе, не боятся природных дискомфортов, работы на огороде и т. п.)
    Поржала.
    Хранительница очага (по-другому, хорошая хозяйка... женщина может и создана для любви, но без уютного жилища, какая может быть любовь)
    В век еды с пакета, и бытовой техники это не обязательно.

Ну мои требования такие.
    1) Гражданин Швейцарии.
    2) Рост 200 см.
    3) Подходили по запаху.
    4) Член от 18 см.

(Фотку скину позже.)

Карочь, хрень все это самое главное, это желание быть вместе и создавать семью. То есть желание и возможность работать над отношениями у обоих партнеров. Желание. Так как это работа - отношения.
    И вкалывать каждый день. Беречь друг друга и стремится любить. Остальное чухня.
    .

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    В век еды с пакета, и бытовой техники это не обязательно.
    У плохих хозяек очень мало шансов на семейное счастье.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    У плохих хозяек очень мало шансов на семейное счастье.
    Ой, та повірте! (я не про себе)
    Мало ж ви подружніх пар таких знаєте!)))
    .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ой, та повірте!
    Это не я придумал, аксиома. Ни один мужчина не будет спешить с работы домой если там срач и пустой холодильник.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 19 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя