Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей242Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 19
Показано с 61 по 70 из 183.
    .

Re: Какой(им) вы видите свою половинку?

А что там справа за предмет, за которым она вроде как тянется? Что-то разглядеть не могу... ))))

Def
    .

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Что-то разглядеть не могу... ))))
    Глашка принеси ко свечей.
    Барыня, а куда их то совать? ( Ржевский) Господа гусары! Молчать!!! )))))

По темі. Моя половинка чемна, і любляча. Ніжна та тактична. Тільки де вона...
    .

Нашел себе половинку, теперь меня 1,5
    Def
    .

Мені зараз якось грустяво про це розмовляти.
    Зануда

Вобщем...краще за все не дуже мудрувати, а просто дізнатися, хто там став у цьому році "міс Балтімор". Якщо Ви людина передових поглядів, звісно.
    Пророк

"Я знаю, бо я жизнь прожыв"(с) )
    Р-А-З-Л-О-Ж-И-Л-И по полочкам.подписываюсь под каждой фразой
    Руда, з хвостом

Повеселив уривок з книжки))) Це не стьоб??? особливо фраза про "поплакать"
    Дааа, такий собі юзвєрс мануал до мужа. Але це не з інструкцій має іти, а бути щириим і справжнім. Бути на рівні того, що ти відчуваєш, що саме в цей момент потрібно тобі, а Він так само розуміє тебе. (Це не про поїсти, а про то коли і що треба говорити або не говорити).
    Перше, не варто зводити сімейне життя до борщу. Це наівно і недалекоглядно. І чистий дім, і випрані вчасно шкарпетки, і борщ - не запорука щасливого сімейного життя. Гарантувати це може тільки підхід до всього з головою. Це не відразу приходить: в когось з віком, в когось з попереднім невдалим досвідом/дописати свій варіант або вірне підкреслити/
    Стосунки це робота. І робота над собою в тому числі. Ну і почуття, звісно.
    Повертаючись до борщу (не вмію його варити,до речі) і принципово зараз цьому не вчуся . Але мені приємно приготувати вечерю, чекаючи чоловіка з роботи. Але я не звожу того в культ і священний ритуал. Ще з дитинства, якось так у нас у сім*ї було, що увечері вся родина збиралася разом на вечерю. І не важливо, хто готував.
    Стосовно вимог за списком - згодна з Фабулістом однозначно. Пункти і списки це все маячня. Коли зустрінеться саме ТА людина, вона може абсолютно не відповідати пунктам. А від поняття "половинка" мене чесно завжди тіпало. Я вважаю, що повноцінна, а значить не можу мати пару??
    Колись мені сказли: "треба любити за недоліки". Утопічно звучить. Але коли разом, то навіть те, що спершу дратує - потім стає невід'ємною частинкою коханої людини і ти ставишся до цього спокійніше або з гумором.
    Пророк

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Инструкция по встрече мужа с работы
    кстати, бывает встречаются мужчины с которыми хочется себя вести именно так...
    2.0

Olio, А кому сейчас легко?
    яка шикарна отмазка. браво!
    bvn,
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Вона відпрацювала 8 годин і заробила певну конкретну заробітну плату... а він, наприклад, працює вдома над створенням власного бізнесу... тяжко і можливо поки що безрезультатно працює з ранку і до ночі... Вона прийшла додому, треба готувати вечерю. Що доцільніше? Піти її приготувати і дати чоловікові працювати над своєю справою, чи відірвати його від роботи і йти готувати вечерю разом? А потім, після вечері всістися дивитися телевізор, а чоловік піде далі працювати над незакінченою справою... Він буде закінчувати свою справу пізно вночі, а вона вже буде дивитися четвертий сон... Як по вашому краще?
    ой, це у вас теж шось із фантастичного світу а-ля Олдос Хакслі ))). у процентному відношенні - скільки чоловіків думає над бізнесом? нє, не так - скільки взагалі просто думає? Як проїдешся в автобусі зранку - там сплошні бізнесмени. І чогось в багатьох знайомих жінка і чоловік отхерячили на роботі по 8 годин, тоді він втиче в ТВ, а вона хазяйнічає. Коли ж є потреба чоловікові працювати конкретно на благо родини і з того точно є результат, ні одна мудра жінка не буде колотить понтів. Просто описаний вами випадок радше винятковий, аніж стандарний. А ще ж є такі мужики, які бухають....

У несчастной жены вкусного борща не будет ))))
    о! а вам то звідки знать? якшо людина просто відповідальна, то буде. врахуйте момент, який часто тримає пару поряд - житлова площа. навіть не діти! а просто розбігтися нікуди. і все життя вона варить смачні борщі, а тоді час від часу плаче, а тоді і плакати перестає, бо сильна. це вам вже історія реальна.

Не может. Если не клеится, то уюта не будет, а не будет уюта, нифига не склеется. Типа замкнутый круг.
    йомайо! заганяєтесь-с! або на планеті Марс живете. Теж історія з життя: в хаті - затишок, красота і лоск, двоє дорослих дітей і чоловік як кіт з собакою. Він її принагідно і прилюдно чмирить, лідер типу. Ні в що її не ставить. Але типу ідеальна родина, з борщами-дітями й іншими стандартними задрочками.
    fabulist, ти - представник абсолютно іншого, прогресивного типу чоловіків. патріархально спрямованим тебе не понять.

Ответ Сообщение от Ульотний Посмотреть сообщение
    5. в усьому зі мною погоджується
    вам оце правда цікаво? амьобность? брррр, упасі оссьпаді....
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ой, це у вас теж шось із фантастичного світу а-ля Олдос Хакслі ))). у процентному відношенні - скільки чоловіків думає над бізнесом? нє, не так - скільки взагалі просто думає? Як проїдешся в автобусі зранку - там сплошні бізнесмени. І чогось в багатьох знайомих жінка і чоловік отхерячили на роботі по 8 годин, тоді він втиче в ТВ, а вона хазяйнічає. Коли ж є потреба чоловікові працювати конкретно на благо родини і з того точно є результат, ні одна мудра жінка не буде колотить понтів. Просто описаний вами випадок радше винятковий, аніж стандарний. А ще ж є такі мужики, які бухають....
    Статистикою життя не змірити... воно багатогранне і різноманітне... А описаний випадок - це таки приклад з реального життя. Так можливо він не вписується в загальну статистику, але хто зна які ще бувають випадки... Я ж тут лише про абстрактну ідею: чи потрібно разом навіть в туалет ходити, чі може є сенс грамотно розподіляти задачі... Але тут конче потрібна спільна мета і розуміння, що виконана зараз рутинна робота є невеличким кроком до здійснення цієї мети.

І ще кілька відповідей на теми, що прозвучали тут.

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Стосовно вимог за списком - згодна з Фабулістом однозначно. Пункти і списки це все маячня.
    Список складався не з метою руководства до дії, а як намагання покопатися у собі... а ще як тема для обговорення. Як кажуть американські психоаналітики: "Хочете поговорити про це?" :)

І на мій погляд, тема вдалася :)))

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    А від поняття "половинка" мене чесно завжди тіпало.
    Ой, мамочки, треба ж спокійніше в житті бути... Це ж лише слово, скільки їх ще є в нашому житті, якщо лише від четвертої частини будет тіпати, то як тоді жити? А слово я це вибрав, як більш підходяще під собіратєльний образ для понятть "бой-френд", "гьорл-френд", "коханий", "кохана", "жінка", "чоловік", "супруг", "супруга" і таке інше... Ви уявляєте як би виглядів заголовок теми, якби я почав усе це перераховувати, а ще й кругом дужки малювати на закінченнях слів? А так "половинка" - це і він, і вона.
    Так що не зважайте, уявно підставляйте те слово, яке вам більш подобається для позначення вашого мачо :)

PS: І ще про списки. Для себе я зробив певний висновок. Що якщо в мене ще й буде колись жінка, супутниця життя, тобто така, з якою я хотів би жити разом, то це буде тільки однодумниця (тобто п.1 обов'язковий до виконання ), щоб в нас були спільні цілі та інтереси, а все остальне, якщо буде прагнення утримувати стосунки, все це можна набути з часом. А як немає однодумства, то ніякі інші пункти і ніякі ірраціональні почуття не зроблять сім'ю щасливою. Таке моє глибоке IMNSHO :)
+ Ответить в теме
Страница 7 из 19