Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей242Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 19
Показано с 21 по 30 из 183.
    Нервова, курррва

Re: Какой(им) вы видите свою половинку?

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    sharasha, Можно канеха качать права кому борщ варить
    А до чого тут "качать права"??? Ясно, шо ви не втьопні (пардон, мало хто втьопний) зварити борщ, але почистити моркву, картоплю чи цибулю можна ж?) Ну от. Так само як і пилосос в руки взяти і пройтись ним квартирою, або помити вікна! Нє? Нє царскоє ето дєло?)

.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А до чого тут "качать права"??? Ясно, шо ви не втьопні (пардон, мало хто втьопний) зварити борщ, але почистити моркву, картоплю чи цибулю можна ж?) Ну от. Так само як і пилосос в руки взяти і пройтись ним квартирою, або помити вікна! Нє? Нє царскоє ето дєло?)
    Можно-то оно можно... Токо пару раз припаши хату попылесосить и ты мужа уже не увидишь дома раньше девяти вечера, а на выходных у него появятся дежурства или т.п. )))
    Нервова, курррва

Gonosuke, говоріть про себе, ок?)))
    Ну, я знаю принаймні шість таких сімей.) (а мо й більше, зараз і не пригадаю так)
    Одна пара вже живе 40 років разом так, інша - 17. Ну, а ті по мєлочі- по 5-7 років. І всі щасливі, повірте! Так, шо це ви в нас такий "неприпаханий" таксказать.) От про себе і говоріть)
    Здібна учениця

но умная женщина всегда будет держать под контролем семейный уют, если конечно ей эта семья нужна и она ей дорожит.
    вона розумна і вона дорожить, проте в наш час, коли вона працює на рівні з чоловіком (а то і більше), приходити додому після 19, 20 вечора і "создавать уют" самотужки, погодьтеся, важкувато
    .

sharasha, Со стороны всегда у всех все клево. Что твориться внутри не знает никто.

Olio, А кому сейчас легко?
    Нервова, курррва

sharasha, Со стороны всегда у всех все клево. Что твориться внутри не знает никто.
    Ну-ну, ви у нас знаток!)
    .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ну-ну, ви у нас знаток!)
    "Я знаю, бо я жизнь прожыв"(с) )
    bvn
    йог на танке

Так і знав, що тема вийде з під контролю :)))
    Я ж казав, що не треба загострювати увагу на односторонності претензій... Вжеж, що дружина також може висувати певні вимоги до чоловіка, як і чоловік до дружини... І добре коли вони обидва відповідають цим вимогам.
    Ніхто ж не каже, що вона повинна бути такою, такою і розтакою.. 1, 2, 3, 4... 7, а він лише командувати і спочивати на лаврах :)
    Вже ж, що добре, коли все разом... Я саме за такий варіант! :)

Правда іноді буває доцільніше розділитися і роззосередити зусилля на різні фронти... і ось тоді й виникають конфлікти... Вона відпрацювала 8 годин і заробила певну конкретну заробітну плату... а він, наприклад, працює вдома над створенням власного бізнесу... тяжко і можливо поки що безрезультатно працює з ранку і до ночі... Вона прийшла додому, треба готувати вечерю. Що доцільніше? Піти її приготувати і дати чоловікові працювати над своєю справою, чи відірвати його від роботи і йти готувати вечерю разом? А потім, після вечері всістися дивитися телевізор, а чоловік піде далі працювати над незакінченою справою... Він буде закінчувати свою справу пізно вночі, а вона вже буде дивитися четвертий сон... Як по вашому краще?
    Зануда

Мені особисто розмови про "половинки"...і загалом ця, так би мовити, концепція нагадує історію про Франкенштейна та інші епізоди, де фігурують окремі частини тіла. Щось я не бачив ніде ходячих половинок, лише цілі особи як в фізичному так і в духовному сенсі.
    Тому оці "вимоги" до половинки в мене давно пішли у макулатуру.
    А як оцінити чи дійсно щаслива родина? Може бути дуже чисто, отмєнний борщ...і навіть чоловік задоволений і вважає, що в нього міцна і щаслива родина. А жінка у той самий час може бути зовсім нещасна. Або навпаки.
    .

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А як оцінити чи дійсно щаслива родина? Може бути дуже чисто, отмєнний борщ...і навіть чоловік задоволений і вважає, що в нього міцна і щаслива родина. А жінка у той самий час може бути зовсім нещасна. Або навпаки.
    У несчастной жены вкусного борща не будет ))))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 19