Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей242Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 19
Показано с 151 по 160 из 183.
    part of me

Re: Какой(им) вы видите свою половинку?

Треба правильно висловлювати свою думку. Сім'єю в Україні вважається... Бо, наприклад, в ісламських країнах з вами не погодяться.
    І з цього випливає, що поняття це дуже розмите і спроби втиснути щось в рамки, це теж саме, що намагання визначити межі між добром та злом. Одна філософія.
    Вам гарно вдвох? Можете терпіти один одного поруч? Забийте на всіх і робіт те, що вам подобається. І іншим забороніть лізти у ваші стосунки.
    До шлюбу в мене склалося негативне відношення, бо кохання в мене ніяк не поєднуються з законами, логікою, традиціями. Пригадуються африканський шлюбний обряди, коли вже дружині вибивают каменюкою зуби.
    Також не відчуваю себе неповною особистістю, і при згадуванні половинок можу тільки пожартувати з приводу того, як саме ті половинки з'єднуються.

Завсідник

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    DevilsAdvocate, "не викликає дисонансу" і "доповнюють" різні речі, глянь в словник значення цих слів.
    Нік, ти ж добре мене зрозуміла, давай не будемо займатися буквоїдством. Під доповнюють я мав на увазі сімейну гармонію з розподіленими чоловічими і жіночими обов"язками та бажанням підмінити та допомогти одне одному, при необхідності. Адже в родині, є не тільки права і інтереси, а щей обов"язки... Приклади можуть буди які завгодно, наприклад: жінка захоплюється малюванням і все інше її не цікавить, при чому чоловік ходить на роботу (приносить гроші), готує їжу, прибирає в хаті і при цьому це влаштовує обох, ну є і така сімейна гармонія і таке доповнення...

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    "самі по собі" і "цілісні особистості" теж з іншої опери терміни. для тебе відтінків не відчутно, але так буває.
    Всі люди цілісні особистості, але не у всі є цілісна родина! Я знаю багато варіантів, як чоловік з жінкою живуть у родині, але далеко не всі відносини можу назвати цілісною родиною, як на мене це суб"єктивне поняття...
    оператор уранового лома

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Але тепер не так багато знайдеться жінок, які мають звичку покірно опускати очі. Я не кажу зараз гарно це чи погано, і не належу до спілки захисту прав жінок. Просто спостерігаю. Зараз чоловік вже не має ходити на полювання, не надто оплачуваною є важка фізична робота, що може виконати лише чоловік. Ну і взагалі, поява всяких штук, а саме - супермаркетів, офісів, засобів контрацепції, надання жінкам громадянських прав нарівні з чоловіками дуже змінило світ. Знову таки зараз без оцінки, добре це чи погано. Але у шлюбі зараз партнери претендують на цілком рівні права. А це якось, на мою думку, не-мож-ли-во.
    лидер должен быть. Отношений равноправных не бывает. Есть ведущий, есть ведомый. Нормально, когда ведущий - мужчина. И никакой в этом дисгармонии, это природа.
    Мужчина строит отношения, показывает, какими им быть. А если равноправие, о коем тут говорят - значит тетка влезла на голову, а мужик отказался от управления семьей. В смысле добровольно. А там где тетка залезла на голову - тоже он виноват. Мужчина. Бросать надо было, или ставить на место вовремя.
    змія болотяна ОЧКОва

Забули "ІМНО", бо то все суб’єктивно.
    існують же приказки про голови, шиї і те де. в стосунках головне - повага, а не те, хто головний. і оце все
    Ответ Сообщение от карбофос Посмотреть сообщение
    Мужчина строит отношения, показывает, какими им быть
    пахне комплексами, що компенсуються заявами типу: "я главний".
    оператор уранового лома

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    пахне комплексами, що компенсуються заявами типу: "я главний".
    Ну, приехали))) С самого начала мужчина строит отношения.
    Поковыряйте свои (или не свои, а подруг) мемуары - не Вы берете телефон у мужика, а он у Вас. Не Вы ему звоните первые 10-20 раз, о он Вам. Не Вы ему предлагаете жить вместе, а он Вам. Не вы предлагаете ему замуж, а он Вам. И т.д. Основные стратегические вопросы, так сказать.

А сколько купить редиски, и какую пожарить рыбу - это вопросы не стратегические, а более прикладные))
    Эти закономерности (общие), в подтверждение того, что мужик строит отношения. А Вам "Пахнэ". Ветка о орифлейме рядом)))
    Нервова, курррва

карбофос, мужик просто робить пропозицію.
    Запропонувати залити фундамент - не залити!
    оператор уранового лома

sharasha, есть предложение просто предложение, а есть предложение, подкрепленное намерением. Я о втором варианте, г-жа Шараша)
    змія болотяна ОЧКОва

те, шо чоловік мені дзвоне - це ж не значить, шо він визначає формулу стосунків. він робить перший крок, пропонує мені себе, так сказать. я ж вирішую давати чи ні номер телефону, брати слухавку чи ні. Це в свою чергу не означає, шо я визначаю формулу стосунків.
    основна ж мова не про редиску, а про міждушевні стосунки, так сказать.
    друге питання, шо взять номер телефону і купить редиску - питання з різних категорій, і не можуть стояти в одному ряду.
    закономєрності не впічатляють!
    іц про оріфлейм харашо пошутили, смішно дуже.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от карбофос Посмотреть сообщение
    г-жа Шараша)
    Достатньо і "пані"))))

про оріфлейм харашо пошутили, смішно дуже.
    Ага. Шутка года!
    оператор уранового лома

те, шо чоловік мені дзвоне - це ж не значить, шо він визначає формулу стосунків. він робить перший крок, пропонує мені себе, так сказать. я ж вирішую давати чи ні номер телефону, брати слухавку чи ні. Це в свою чергу не означає, шо я визначаю формулу стосунків.
    Ни одно, ни другое не определяет формулу. События "предложения" и "согласия" - равноценны (в Вашем изложении). Позиция понятна.
    Не буду склонять к девиантному поведению на форуме, и откланяюсь в этой части диалога. Спасибо.
+ Ответить в теме
Страница 16 из 19