Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей242Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 19
Показано с 131 по 140 из 183.
    Зануда

Re: Какой(им) вы видите свою половинку?

Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    Ну где вы такое тут у нас прочитали что парень должен принуждать жену к чему либо не узнав о ее реакции.И наоборот...
    Прочитав таке:
    Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Требований было не много. Всех женщин можно поделить на две группы - слушаются мужа и не слушаются мужа. Вторых сразу можно отбраковывать.
    Ну, вочевидь, ми просто по-різному розуміємо як це "слушаются мужа". Якщо мається на увазі, що жінка не має заперечувати будь-що, перш ніж дослухати, то так би й писали.

Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Прочитав таке:

Ну, вочевидь, ми просто по-різному розуміємо як це "слушаются мужа". Якщо мається на увазі, що жінка не має заперечувати будь-що, перш ніж дослухати, то так би й писали.
    Ну естественно если она не слушает когда ей говорят "дорогая, я прийду домой голодный, поэтому приготовь кушать и убери в комнате"
    То зачем она нужна...?
    =========================
    И про семейные отношения
    bvn
    йог на танке

Бухаю и ржу :) Странно, чувак, попавший в первый же день в игнор лист, сегодня от меня получает 2-ое или 3- спасибо... :)))))
    Ну, за красоту!
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Бухаю и ржу :)
    Ви типовий послідовник Дефа.
    .

то так би й писали.
    То, что именно Вы поймете мою точку зрения, я не сомневался. Для тупышей как-то лень все разжевывать. Пусть женятся на стервах, свиньях и лентяйках, их выбор.

Конечно, если мы с женой работали 20 часов и приплелись домой, то ни о каком борще не может быть и речи. Или жена сказала принципиальное нет цвету плитки на кухне. Нет проблем.

И не обязательно, если жена уважает мнение мужа, доверяет ему, то она тупая или слабохарактерная. Поверьте, среди моих знакомых и родственников есть женщины, до которых по достижениям да и умственному развитию, в целом, многим присутствующим как до Киева раком. И ничего, как-то уважают своих мужей, которые взвалили себе на плечи "решать". Они "за мужем", за стеной. Это и есть мудрые женщины, а те, кто нашел себе лоха и заставляет его делать женскую работу... Жтите дежурств )))
    2.0

bvn, ат, не всі матюки потерли ) Раджас-Тамас-Хєрас... ви думаєте тут всі йоги на танках? або поясняйте, або не пишіть. в гугл не піду принципово. типу випєндрився - я самий умний!
    а взагалі тема - сакс. тому що кожен сає свої переконання і вже або найшов собі пару, ну або самотній(а) і морочить яйця спільноті. тому що все рівно має переконання і хоч шо йому не кажи, йому подавай жону слухняну і борщоварітельну. ніхто з "мущін" (окрім Фаба) не сказав про жінку як про особистість, всім подавай полуфабрикат, з якого можна ліпить. знаю я таку одну історію про творця і галатею, відбувається в реальному часі. та на відміну від класика, нічьо хорошого я вам скажу, печально всьо це. дуже. і жалко, от чисто по людськи, а помогти ніяк.
    так шо мальчікі, удачі вам в пошуках достойниць. поменше флудьте у власних темах і не дуже високо на танки видирайтеся, бо і звідта можна впасти і вбитися. )
    Зануда

Gonosuke, я надзвичайно радий, що тепер все прояснилося. Дійсно, більшість суперечок точаться саме через те, що опоненти заздалегідь не домовилися про термінологію. Як же я міг сходу не зрозуміти, що під висловом "слушаются мужа" та "послушная жена" маються на увазі жінки,
    які не починають сперечатися, коли їм так лагідно промовляють: "дорогая, я прийду домой голодный, поэтому приготовь кушать и убери в комнате"?
    Тут же мені на думку приходить наступне - коли жінка, відповідно, каже: "коханий, я збираюся запекти курку, то куп́и продукти за переліком, що я склала", адекватний чоловік теж не починає сперечатися з дурного розуму, чи не так? То виходить, і чоловік слухняним має бути? Гарна пара - слухняний чоловік, слухняна жінка. Чи якась різниця існує?
    Власне, я маю пояснити, чому заліз у цю дискусію і продовжую занудствувати. Особисто я (для себе, зрозуміло), бачу дуже багато протиріч, які супроводжують шлюб у сучасному світі. Раніше жінки у шлюбі дійсно досить покірно виконували волю чоловіків (і не лише такі лагідні прохання, про які йшлося вище). Але тепер не так багато знайдеться жінок, які мають звичку покірно опускати очі. Я не кажу зараз гарно це чи погано, і не належу до спілки захисту прав жінок. Просто спостерігаю. Зараз чоловік вже не має ходити на полювання, не надто оплачуваною є важка фізична робота, що може виконати лише чоловік. Ну і взагалі, поява всяких штук, а саме - супермаркетів, офісів, засобів контрацепції, надання жінкам громадянських прав нарівні з чоловіками дуже змінило світ. Знову таки зараз без оцінки, добре це чи погано. Але у шлюбі зараз партнери претендують на цілком рівні права. А це якось, на мою думку, не-мож-ли-во.
    Хотів спочатку ще написати дещо, але бачу, що і так багато наваяв. Досить, вобщем.
    Def
    .

.

що під висловом "слушаются мужа"
    Есть такие, кто постоянно лезут в ...пу, спорят, пилят и т.п., а есть те, кто уважает мнение мужа, вот и все. Эта сторона характера не зависит от ума, достижений, силы духа и т.д. По моим наблюдениям 50\50. У кого ума нет, женятся на первых...

коли їм так лагідно промовляють: "дорогая, я прийду домой голодный, поэтому приготовь кушать и убери в комнате"?
    "Тю блин"(с), я не говорю такое никогда.

каже: "коханий, я збираюся запекти курку, то купи продукти за переліком, що я склала"
    Мне жена не звонит, я сам знаю ,что нужно поехать и купить похавать. Набираю ее с гастронома и спрашиваю что взять.

Обсуждать нужно все заранее. Например, жена настаивает на ребенке, муж предъявляет список требований, типа ежедневная уборка в квартире, кормить только грудью, спит деть в своей кроватке и т.д. Не готова к такому - готовься!
    Тоже самое с мужем. Хочешь собаку завести - обещай, что будешь гулять, заниматься и т.д. Нет, значит нет.
    Перед свадьбой тоже можно все порешать, договориться. Пожить в гражданском браке и проверить ))
    Говорить каждый день "жена вари суп" или "муж, вынеси мусор"? Нет, это точно не для меня. Каждый сам должен знать, что ему делать.

Офтоп:
    Motli, песня клевая! Вы с bvn сейчас бухаете? ))))
    2.0

fabulist, до слова, навіть в даснину саме українські жінки мали купу привілеїв. і по суті, їх ніколи не щемили так, як тих таки європейок. ну церква бабів не любила традиційно, але то ж таке, оскільки там служили тіки чоловіки то та "нелюбов" певно мала фрейдистське коріння зла.
    з іншого боку, не треба рівняти часи коли не було ТБ і радощів побуту. зараз настільки велике щоденне інформаційне навантаження, що ти кончаєшся від того. перенасичення простору інформацією втомлює, і тоді як у вихідні раніше нічого не робили, зараз тільки на вихідних все і робиться. час змінився, кліше попередніх років застаріли. історію треба знати аби робити висновки, а не перетворюватися на плем"я українських амішів, жиючи за старими законами, якщо є можливість поліпшити своє життя. до Коко Шанель "жінка і штани" були несумісні. А зараз?
+ Ответить в теме
Страница 14 из 19