Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей46Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 64.
    JPM
    Пророк

Американський чиновник закликав усіх "підарів" покінчити із собою

Віце-президент шкільного округу в штаті Арканзас написав у соціальній мережі, що був би щасливий, якби всі гомосексуалісти наклали на себе руки.

У США спалахнув скандал через висловлювання у Facebook заступника керівника шкільного округу в штаті Арканзас Клінта МакКенса: чиновник закликав усіх гомосексуалістів накласти на себе руки.

Клінт МакКенс написав у соціальній мережі, що відрікся б від своїх дітей, якби вони виявилися гомосексуалістами. Він також висловив свою думку щодо людей нетрадиційної сексуальної орієнтації, вживаючи при цьому образливі слова на кшталт "гоміки" і "підари".

Сенс полум'яних промов зводився до того, що МакКенс був би щасливий, якби всі "п*дари" наклали на себе руки.

Подібним чином він відреагував на низку самогубств підлітків-геїв, повідомивши, що нікого не повинен засмучувати той факт, що "п'ять гоміків вбили себе".

"На щастя, вони заражають один одного на СНІД і вмирають", - йдеться у записі МакКенса.

Його запис у Facebook викликав хвилю обурення. Чиновнику довелося піти у відставку і принести вибачення.

МакКенс розповів, що він отримав тисячі гнівних листів, в яких погрожували йому та його сім'ї. "Я відправив дружину і дитину зі штату і незабаром збираюся встановити в будинку систему сигналізації", - розповів він.

"Я жалкую про те, що своїми коментарями заподіяв людям біль. Мені шкода, що я допустив подібні безграмотні вислови", - вибачився він в телеефірі.

Запис МакКенса викликав таку гостру реакцію, оскільки останнім часом в США покінчили із собою кілька підлітків нетрадиційної сексуальної орієнтації.

ТСН
    не все американцы туууупыыыеее! поддерживаю!

23q
    23-й участник

Re: Американський чиновник закликав усіх "підарів" покінчити із собою

а че он такого сказал? ну не любит он пида_ов, дак кто ж их любит...
    модератор

Ответ Сообщение от JPM Посмотреть сообщение
    У США спалахнув скандал через висловлювання у Facebook
    вот она, свобода слова
    идиотизм, как по мне
    Завсідник

Считаю, что человек при власти не имеет права так выражаться .
    Пророк

этой темой и выборами навеяло
    Філософф

Ответ Сообщение от СолнышкА Посмотреть сообщение
    Считаю, что человек при власти не имеет права так выражаться .
    Люди при власти поддержали моду на геев, люди при власти смогут ее и попридержать чуток.
    Как по мне политкорректность - это зло.
    Инвалид умственного труда

Ученые и сочуствующие утверждающие что пидарастия это не болезнь - сами болеют этой болезнью. (с)
    Новачок

Народ а кто и на сколько часто сталкивался с ними в жизни, а то я вообще не помню слючая чтоб я их видел (ну зомбоящик не считаеться).
    Пророк

Педагог, который считает, что было бы хорошо, чтобы кто-то из детей покончил собой (без разницы по каким причинам), не имеет права быть ни гос. чиновником, ни педагогом.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Piton Посмотреть сообщение
    Народ а кто и на сколько часто сталкивался с ними в жизни, а то я вообще не помню слючая чтоб я их видел (ну зомбоящик не считаеться).
    Обычные люди, только то, что встречаются с мальчиками. Как друзья -просто отличные. Просто мозги у них на другое направленные - они и не виноваты

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    Люди при власти поддержали моду на геев, люди при власти смогут ее и попридержать чуток.
    Как по мне политкорректность - это зло.
    Я считаю, что никто не в праве указывать кому с кем спать
+ Ответить в теме
Страница 1 из 7 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя