Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей424Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 45 из 68
Показано с 441 по 450 из 678.
    Пророк

Re: Нужно ли дарить девушкам цветы?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Насправді, шановні чоловіки, якщо ви ще не зрозуміли, сім"я - це велика відповідальність.
    Розкажи це тим жінкам, які втіхаря від чоловіків викидають новонароджених у сміттєвий бак.
    Ібо вона, бачите, "не готова" до появлення дитини.

Звісно, мама зробила велику помилку, якщо дійсно як ви кажете "наклала вето" на виховання.
    Так про те і мова, що тут "точка відліку" й починається.
    Все інше - "наслідки".

Від хорошого не йдуть! Це так, ремарка вам на майбутнє.
    Так вище мною було сказано, що мама "назад повертається" (хотіла). Тільки її "додому не пускають".

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Там немного не та ситуация.
    Дякую.
    Але у твоєму випадку "початкові умови задачі" принципово відрізняються.

Нервова, курррва

vladd, давайте так! На ти ми з вами не переходили. І це принципово!

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    тим жінкам, які втіхаря від чоловіків викидають новонароджених у сміттєвий бак
    І нашо такі крайнощі??? Ми ж говоримо не про вишкребків суспільства, а про нормальні середньостатистичні сім"ї!
    Адекватні "не готові" зазвичай роблять аборти.
    Фу! Важка ви людина. Я б з вами точно не вжилась би)))
    А ще. Знаєте, якби я була на місці вашої колишньої і прочитала б таке про себе на форумі, я б вам яйця на ніс намотала.
    Нічого особистого, втім, як і нічого спільного.
    Пророк

Давай так:

Перше:
    щодо "форми спілкування на форумі" - склади якусь "голосовалку", окрему тему.
    Проголосуємо за якийсь місяць, подивимось як розділяться голоси.
    Якщо визначимо традиційне "ти", з правами "на рівних" - значить і залишимо спілкування на "ти".
    "Уважитільне", але "ти".
    Якщо буде варіант звертання на "Ви" - будемо звертатися так.

Друге:

Коли пишеш "ви", то пиши його не у множині, як зараз, а грамотно!
    Тобто "Ви", з великої букви. Тоді це "однина".

Третє:
    Моє звертання на "ти" - є "уважитільним", а не "панібратським", на зразок "дітей разом хрестили", "пиво пили", тощо.
    Тому маєш це розуміти.
    Форум - це як у бані, всі мають рівні права.
    Особисто я підтримую такий варіант звертання. Маю надію, що роз'яснив у доступному форматі.
    Тому, поки що звертаюсь у "класичному стилі" на "ти".
    Філософф

І про шо срач, шановні, невже про квіточки?
    Нервова, курррва

Офтоп:
    Та ні, шановний!)))
    В УКРАЇНСЬКОМУ правописі не регламентовано(!!!) написання займенника "ви" з великої чи малої літери!!!!
    Винятком є ділова мова, а це - листи, інструкції з експлуатації, реклама, нормативні документи. Спілкування на форумі не підпадає. Чи не так?
    Моя керівниця дипломної роботи, кандидат філологічних наук, стверджувала, що форма звертання на "Ви" з великої літери - це калька з російської. Як то "на протязі" замість українського "протягом", "самий сильний" замість "найсильніший" етс...
    Крім того, ви очевидно помітили, що на форумі я часто-густо нехтую офіціозом, користуюсь суржиком і таке інше. Це стьоб. І мені подобається крутити словоформи.
    Ніякої голосувалки чи мітингів на підтримку шанобливого звертання я влаштовувати не збираюсь. І оскільки за вашими словами:

всі мають рівні права
    То я маю право і вимагаю ставитись до мене із повагою і звертатися на "ви"! В іншому випадку я просто ігноритиму вас.

Які там квіти... Від вас слова доброго не дочекаєшся.) Я б не те шо пішла від вас, я б і не приходила)) Але jedem das Seine, звісно))
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    І про шо срач, шановні, невже про квіточки?
    А про квіточки усі забули ...Вже горщики почали бити...
    Пророк

Тобто "Ви", з великої букви. Тоді це "однина"

В справочных пособиях (Розенталь Д.И., Теленкова М.А. Словарь трудностей русского языка.- М.:Рольф, 2001; Лопатин В. В., Чельцова Л. К., Нечаева И. В.. Прописная или строчная?: Орфографический словарь русского языка. М.: АСТ-ПРЕСС, 1999 и др.) рекомендации по поводу использования личного местоимения "вы" как формы выражения вежливости в русском языке таковы:

c прописной буквы местоимение Вы (Ваш, Вам и т. д.) употребляется:

при обращении к одному конкретному (физическому или юридическому) лицу в официальных сообщениях (Поздравляем Вас...; Сообщаем Вам...; Прошу Вас...; Искренне Ваш... и т. д.);

в личных письмах к одному конкретному лицу (факультативное написание - выбор определяет сам пишущий, выражая или не выражая вежливое или уважительное отношение к адресату), в том числе и по e-mail.

Во всех остальных случаях используется строчное написание местоимения вы:

при обращении к нескольким лицам (Прошу вас, уважаемый Сергей Петрович и Иван Васильевич...; Уважаемые господа, ваше письмо...) в частной и деловой переписке;

в газетных публикациях, в рекламе;

в литературных произведениях (диалог, прямая речь, личное обращение) (...Но пусть она вас больше не тревожит; Я не хочу печалить вас ничем.);

при цитировании;

при обращении к пользователю на web-странице;

если обращение гипотетическое, то и в письме (Уважаемый коллега! По поводу высказанного вами предположения...).

Неоднозначно решается вопрос о написании прописной или строчной буквы в анкетах, где адресат - неконкретное лицо и отношение пишущего к адресату не имеет значения. По новым (изданным после 2000 г.) справочникам рекомендуется строчная буква (Где вы проживали раньше?); по изданиям предыдущих лет - прописная (Состав Вашей семьи?). Специалисты Института русского языка рекомендуют использование прописной буквы.
    Нервова, курррва

Tiramisu, дякую. Корисно. Я аж так не володію російським правописом. За що часом соромно. Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина (с).
    Філософф

Про те, в яких випадках Ви писати, я й без форуму знаю))))) Мені про квіточки цікаво. А про правопис - то інша гілка, пташечки) Люди завжди грають в ігри: квіточки як привід, правопис як аргумент. Чого це тільки збоку видно? А сам як варишся в лайні, то уже по вуха(
    Пророк

Та ні, шановний!)))
    Микола Іванович Степаненко тобі у поміч.
    Він грамотний муШчина, поважаю!

Спілкування на форумі не підпадає. Чи не так?
    Так ти визначайся зразу, чи то "за білих, чи за красних". Потім і будемо використовувати те чи інше звертання.
    Теж вважаю, що під "офіціоз" форум не підпадає, а значить "ти".
    А на вулиці звернувся би на "Ви".

стверджувала, що форма звертання на "Ви" з великої літери - це калька з російської.
    У росіян уже і "кофе" стало "вонО". Офіційно.

Крім того, ви очевидно помітили, що на форумі я часто-густо нехтую офіціозом, користуюсь суржиком і таке інше. Це стьоб. І мені подобається крутити словоформи.
    Так про те і мова: визначайся "на якому березі".

Ніякої голосувалки чи мітингів на підтримку шанобливого звертання я влаштовувати не збираюсь.
    Тоді, враховуючи те, що Інтернет є "обществєнне достояніє" і "думки пользоватєлєй розділились" навпіл, приймай думку тієї "половини", яка вважає що "ти" - саме те, що треба.
    От я особисто твоє "ви" приймаю нормально? І нічого, корона не впала ж? Хоча для мене таке звертання вже не дуже "форумне".

То я маю право
    Права однієї особи закінчуються там, де починаються права іншої!
    Ти ж не маєш бажання порушити мої права? А я не маю бажання порушити твої.

і вимагаю
    Голововалка допоможе. Або "зніми питання" як таке.

ставитись до мене із повагою
    Ставлюсь з повагою. Які питання?

В іншому випадку я просто ігноритиму вас.
    Та "на здоров'я!
    А я нікого не ігнорю, хочу завжди чути різні думки. Самоізоляція - не мій вибір.
    Можна "докотитись до ручки", як Російська Федерація. Коли вокруг - врагі.

P.S.
    Коли ти користуєшся "майданчиком" Інтернету, то це одночасно і твій "стЬоб", і моє "уважитільноє "ти".
    Почувствуй разницу! (с)
+ Ответить в теме
Страница 45 из 68