Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей422Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 44 из 66
Показано с 431 по 440 из 656.
    ри?

Re: Нужно ли дарить девушкам цветы?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    докі зрозумів, стало уже піздно- розлюбили мене, хоча й пробачили
    :( пєчально

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    оцей опус сам по собі також привод для міжстатевого срачу, бо тут я жінок виставив коренем проблем а чоловіків тягловою силою прогресу :D
    вибачайся перед жінками і даруй квіти:)
    і чого відразу срач? ми міло бєсєдуєм тут в тьоплій атмосфері поніманія і сочуствія!

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    розлюбили мене, хоча й пробачили
    Кажуть психологи, що пробачити можна тоді, коли вже немає почуттів... Сумно.
    Я не схильна думати, що у вашому випадку саме квіти стали причиною розриву. Якось дріб"язково трохи. Хоча, ви напевно (що й правильно) всього не розказуєте.
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Кажуть психологи, що пробачити можна тоді, коли вже немає почуттів... Сумно.
    Я не схильна думати, що у вашому випадку саме квіти стали причиною розриву. Якось дріб"язково трохи. Хоча, ви напевно (що й правильно) всього не розказуєте.
    та звісно не квіти, а те що не приділяв достатньо уваги
    Пророк

Ihor, у вас дети общие есть?
    Пророк

ні, дітей не було
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ещё одна страничка популизма перелистнута. давате опят по сути, ок?
    вы понимаете, что очень часто проблема не в тебе? проблема в ком-то на кого ты рассчитывал и полагался, а человек себя не оправдал
    вы это понимаете?
    Мой психолог давно вдолбил мне,что все разочарования от неоправданных ОЖИДАНИЙ .Суть в том ,что мы не имеем права чего либо ожидать от другого человека ,если с ним нет четкой предварительной договоренности.Когда я с огромным трудом смогла этот факт принять--- жить стало легче !
    Нервова, курррва

Karen, абсолютно, повністю, руками і ногами підтримую. Мені теж пояснювали, що люди не повинні і не будуть поводити себе так, як ти собі нафантазував/ла!!! Не чекаєш, не розраховуєш - не розчаровуєшся! "Никогда ни у кого ничего не просите. Сами придут и сами всё дадут", - писав Михайло Опанасович))))
    Філософф

Насправді все просто. Справа не у маніакальній пристрасті до квітів у жінок і маніакальній відразі до квітів у чоловіків. До уваги, звичайно, береться норма, а не клінічні випадки скнар й істеричок. Чоловік не дарує квітів, бо чомусь не хоче, от не ця жінка, якій хочеться дарувати квіти (читай піклуватися, любити, терпіти, цінувати, не на першому вона місці), він може жити з нею, думати, що все гаразд і не усвідомлювати цього. А вона це відчуває, хоч може не розуміти, і не усвідомлювати, й ніби, все гаразд, і ставиться добре, і сім"я з виду міцна й нормальна. У жінок те саме з піклуванням і домашніми справами, може, він і хороший, але бажання нагодувати, попрати, сплести шарфа і т.д. не викликає. Якщо жінці вистачає уваги й турботи, якщо чоловік виявляє її по-іншому якось, ну просто квіти не дарує, проблема квітів не встане взагалі. Жінка починає проймати чоловіка докорами й розмовами, й претензіями про квіти, коли відчуває себе невпевнено, коли відчуває, що чоловік до неї збайдужів. Ми це відчуваємо, просто не хочемо вірити. Чим більше він від неї закривається, тим більше вона пиляє, чим більше вона пиляє, тим більше він закривається. І все, 2 вороги в одній квартирі. А потім він скаже: вона була погана господиня і пиляла мене, що не дарую їй квітів, а вона скаже: він не приділяв мені уваги, ніколи не помічав мене і мені набридло стирчати для нього біля плити. За квітами, господарством і претензіями стоять зовсім інші речі, як жаль, що люди їх не усвідомлюють. У мене починалися декілька разів стосунки з чоловіками, які мали доньок 5-7 років, історії, звичайно, відбувались не одночасно. У віці після 30, скажу чесно, чоловік, який не мав серйозних стосунків і не думав про дітей, викликає у мене підозру. Одного з них я любила, і його доньку готова була прийняти сходу, я в житті не бачила кращої дитини, бо була дуже схожа на тата (це була звичайна дівчинка), інший викликав симпатію, яка ні в що більше не переросла. Його донечка - нічим не гірша чудова дитина, але я не відчувала до неї такого, як до тієї першої. Якщо ти любиш людину, любиш і дитину, або мусиш полюбити, бо це-єдине ціле з твоєю коханою людиною. Фраза "Я не любив дитини своєї бившої" для мене вирок про людину, і життя показувало не раз, що я була права.
    Пророк

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Я не готова писать об этом во всеуслышание.
    Тобто, предметної відповіді ми не почуємо?
    У такому разі, не промовивши "А" як ти можеш казати "Б"?

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Получится, что я хвастаюсь.
    Станом на тепер получаєЦЦя, що інформації "нуль".
    Або "класичний злив", якщо по-простому.

Та й що є приводом для "хвастощів"? Якщо ти прийняла чужу дитину, і знайшла спільну мову з партнером з приводу "принципів виховання дитини", то це тільки плюс і тобі, і твоєму партнеру.
    У моєму випадку, спільної мови з партнеркою знайдено не було.

Тому й виходить, що "синуля" трусить маму й вимагає планшет. Для мами це нормальний, логічний, очікуваний результат.
    Для мене - це неприпустимо. От і вся різниця.
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Тобто, предметної відповіді ми не почуємо?
    Повторюсь: не собираюсь выкладывать здесь всю подноготную.

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Та й що є приводом для "хвастощів"?
    Там немного не та ситуация.
+ Ответить в теме
Страница 44 из 66