Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей422Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 66
Показано с 401 по 410 из 656.
    Пророк

Re: Нужно ли дарить девушкам цветы?

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Так не всі так мислять. Далеко не всі.....
    А є категорія жінок, що поводять себе як у бізнесі: "вигідно - живу", "невигідно (нема "маржі") - не живу.
    І відповідальність там якась? Ні, навіть і не пахне.

P.S.
    А якщо ми ще ускладнимо умови задачі, вказавши про те, що у такої дружини є дитина від першого шлюбу, яка теж жила у цій сім'ї?
    І забезпечення цієї дитини теж лягає на плечі "названого батька", тоді як?
    во-во-во! про "прицеп" это вообще отдельная тема!

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    во-во-во! про "прицеп" это вообще отдельная тема!
    Хм... Якось дикувато дитину називати "прицепом"! І шо тут страшного. Або чоловіки це приймають, або ні. Але це серйозне питання і вирішити його треба для себе одразу. Бо поки чоловік буде притиратися до дитини, вона може звикнути і тоді втрата ще одного глави сім"ї може дуже негативно вплинути на кіндера. Тут вже треба не про себе файного думати.
    Думаю, у своїй більшості жінки з так званими "прицепами" їх не приховують, тому розставити точки над і треба одразу!
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Хм... Якось дикувато дитину називати "прицепом"!
    Майбутня дружина, коли зустрічалися, сама так і називала.

І шо тут страшного. Або чоловіки це приймають, або ні. Але це серйозне питання і вирішити його треба для себе одразу.!
    Коли Почуття є, то "по-барабану" наявність "причепа". Ніяк не "отягощало".

Хоча ні! "Отяготило" тоді, коли 16-річний "причеп" висловив свою невдячність певним чином, у вигляді погроз (був незадоволений тим, що його змушували приносити оцінки зі школи, робити якісь хатні справи, на зразок почистити сніг у дворі, винести сміття).
    Після того "причеп" не отримав жодної крихти з руки "ненависного отчіма".
    Вважаю, що у такому віці повноцінні діти вже повинні "фільтрувати базар" і думати, перед тим, як щось "ляпнути".

Бо поки чоловік буде притиратися до дитини, вона може звикнути і тоді втрата ще одного глави сім"ї може дуже негативно вплинути на кіндера. Тут вже треба не про себе файного думати.
    Вже "притерлись" (див.вище).
    Про себе хФайнУ й про "кіндера" тепер "думає" його мама. Жаліється, що "трохи не вистачає" і "кіндер" ходить голодним....(але у нього рідний батько живий, нехай простягне руку, може щось "дасть").

Ну то таке, за язик ніхто не тягнув, коли гадості з ситого рота вилітали. Нехай хлопець вчится життєвої мудрості, а то десь на вокзалі "ляпне" комусь щось не те - ще й "перо" під ребро отримає. Може краще така "наука" у молоді роки, раз мозку не наросло у голові...
    Думаю, у своїй більшості жінки з так званими "прицепами" їх не приховують, тому розставити точки над і треба одразу!
    А прикинь, є й чоловіки з "причепами". І вони теж не приховують від "молодих дурочок" наявність "причепів".
    Це при тому, що "дурочки" яскраві та привабливі, з освітою (і не мають своїх дітей). Аж самому було цікаво, "чого так?"

Виявляється все просто: "молоді дурочки" дивляться на таких чоловіків з повагою, бо ти не покинув свою дитину напризволяще. Значить не покинеш і спільних дітей. Отака "хФілософія", мене й самого здивувала!
    Нервова, курррва

vladd, я перепрошую, але з усього видно, що ви досі дуже ображені всією ситуацією, принижені (з вашого погляду) 16-річним хлопчиком.
    Але!
    ...16-річний...

...у такому віці повноцінні діти вже повинні "фільтрувати базар" і думати, перед тим, як щось "ляпнути".
    у цих словах ох як ви не праві! Це дуже складний вік. Якраз у цьому віці і не сила "фільтравать базар"! Це вік максималізму, протестів, пошуків себе. Складні ситуації бувають і у благополучних сім"ях. Шо там вже говорити, коли один з батьків є нерідним. Тим паче, йому зараз саме батько потрібен, авторитет. Той, хто сиьніший нього і мудріший. Аби підказав, порадив, а часом і "по-чоловічому" поговорив.
    Проте, вочевидь, ви таким для нього не стали. І в цій ситуації не він до вас, а ви до нього мали пристосовуватися.
    Повірте мені, аби ви повели себе з ним мудріше, років за п"ять, він би цілком відверто і щиро сказав би вам дякую.
    І ще! Оця фраза:
    у нього рідний батько живий, нехай простягне руку, може щось "дасть"
    зовсім не робить вас чоловіком. я б сказала: фууу! це низько!
    і те, що ви жалієтесь на свою колишню, теж вам мужності і авторитету не додає!
    не зліться. Просто перегоріть, створіть сім"ю із "безкорисною" дружиною і вашим генетично ідентичним кіндером і ви зрозумієте, що я була права.
    Пророк

я перепрошую, але з усього видно, що ви досі дуже ображені всією ситуацією, принижені (з вашого погляду) 16-річним хлопчиком.
    Мене "принизить" - це створити собі купу зайвих проблем.
    Офтоп:
    Можеш хоча б згадати історію "війни" з ДАЇ-шниками, декілька років тому, і хто до кого приїздив вибачення просити через півтора роки "тяганини".

А тут, якийсь 16-річний хлопчисько? Хіба він мені "рівня", аби з ним "тягатися"?
    Ладно, був би дядько якийсь 35-45-річний, щоб хоча б "на рівних". А так - не той "клас". З таким самим успіхом можна мірятися силою з жінками або інвалідом якимось, дуже "по-геройському" вийде.

Просто хлопчик трохи "загубився у часі", споглядаючи на рідну маму. Подумав, що "і йому можна", та не так сталось, як гадалось.
    Ібо: "Что позволено Юпитеру, то не позволено быку!" (с)

До того ж, "причеп" жив зі мною не рік, не два, і "правила гри" у сім'ї - знав прекрасно. Знав, що вранці треба почистити зуби, знав, що в 21:00 він вже спить і таке інше. Просто, "трошки розслабився/розпадлючився".

у цих словах ох як ви не праві! Це дуже складний вік.
    О, це не те що складний, це просто "надскладний вік". У такому віці нормальні сини розказують своєму батьку, як правильно тримати ложку, як "витерти попу". А батько повинен в усьому дослухатися свого нащадка, правильно?

От тільки, згадуючи своє дитинство пам'ятаю, що років у 10-11 вже варив молодшій сестрі молочну кашу, годував з пляшечки, залишаючись вдома з нею один на один. І ставився до цього надсерйозно, як "старший".
    І "ползунки" заміню, і пелюшки.

А в 16 років, так вже сорочки собі і прав, і прасував, і на штанах костюма "стрілочки" виводив електропраскою, щоб завжди бути охайним. Може то вік був неправильний, а може "час неправильний", бо не було "мишок", "комп'ютерів" і "танчиків"?

Якраз у цьому віці і не сила "фільтравать базар"!
    Аби у свої 16-ть моє покоління не вміло "фільтровать", то ходило б без зубів. Але нічого, основна маса мужчин-ровесників має свої зуби, які і не були вибиті, й не згнили ще.
    Шонітак?
    Для того, щоб навчиться "фільтровать", треба обов'язково мати вибиті зуби?
    А голова для чого, "шоП в нійо єсть"?

Це вік максималізму, протестів, пошуків себе. Складні ситуації бувають і у благополучних сім"ях.
    У благополучних сім'ях або є "правила гри" (у нас вони теж були).
    Або та сім'я не може називатися благополучною.
    (До речі, тут все аналогічно з державами, які є "благополучними": поки "граєш за правилами" - отримуєш цукерку. Як тільки "перейшов червону лінію - отримай палицею по голові.)

Іншими словами, якщо "чадо" з благополучної сім'ї падає долі і волає істерично, щось на зразок: "хочу оту куклу/машинку", то, звиняй звичайно, але таку сім'ю "благополучною" назвати у мене язик не повернеться.
    Діти - вони як глина: мало народити, треба ліпити. Якою "виліпиш" - такою і буде. Найпростіше виліпити урода. Найскладніше - повноцінну Людину (а не "особЬ").

Шо там вже говорити, коли один з батьків є нерідним.
    І що це змінює в принципі?
    Навколо мене теж багато людей - це чужі люди.
    Але мої з ними відносини відбуваються "за правилами гри" і від тих чужих людей отримую бажане.
    Все банально просто, на рівні рефлексів (як з дельфінами, коли натиснув правильну кнопку - отримав рибку).

Тим паче, йому зараз саме батько потрібен, авторитет. Той, хто сиьніший нього і мудріший. Аби підказав, порадив, а часом і "по-чоловічому" поговорив.
    Ньєужелі?
    А "шодЬЄлать", якщо рідна мама "наклала вето" на виховання "її сина" (!)?
    У мами серце кров'ю обливалося, коли "чадо" взимку "перетруждається", кидаючи сніг лопатою у дворі.
    Замість того, аби "піти гулятЬ" - "дитина чистить сніг у дворі"!

Проте, вочевидь, ви таким для нього не стали. І в цій ситуації не він до вас, а ви до нього мали пристосовуватися.
    О, "які золоті слова"! Сказав би я таке колись своєму батьку! "Настрій" би мій був зіпсований приблизно на тиждень/другий!
    Рівно після того б, як батько до мене б "пристосувався".
    Ще й їв би стоячи.

Повірте мені, аби ви повели себе з ним мудріше, років за п"ять, він би цілком відверто і щиро сказав би вам дякую.
    Невже?
    Достатньо того, що він мені щиро казав на повному серйозі, що йому вчить уроки - просто "западло" і "лінь"
    І щось робить - теж "в облом". А навіщо, якщо рідна мама "в зад поцьомає"? Все цілком логічно.

Хлопчик молодець, підростає, вже на голову вище, аніж мама.
    Тепер бере маму за плечі й трусить: "Хочу планшет за тищу дев'ятсот" (рік тому якраз "впіймав на гарячому" їх "душевну розмову").

І ще! Оця фраза:
    зовсім не робить вас чоловіком. я б сказала: фууу! це низько!
    Звичайно не робить. Я "чмо і ганчірка". Так нормально?
    От тільки, "життя підправить" там, де "криво" (а ми просто збоку постоїмо).

і те, що ви жалієтесь на свою колишню, теж вам мужності і авторитету не додає!
    У якому місці "жалієтесь"?
    Констатація факту "жлобства", "барижнічества", "пошуку вигоди" з боку жінки - це вже "жалітися" називається?
    Жінки - вони завжди "паінЬки", а чоловіки - "козли"? А навпаки не буває? Точно?

не зліться..
    Не бачу приводу для "злитися". З яких міркувань?
    Адже значна частина подружнього життя пройшла чудово, бо я мав Почуття Любові. Інша річ, що твій Партнер чогось почав "шукати вигоди" - ну то вже його вибір, не я суддя.
    А може Партнеру й не була потібна Любов, а лише "спонсорство"...мені невідомо.

Просто перегоріть, створіть сім"ю із "безкорисною" дружиною і вашим генетично ідентичним кіндером і ви зрозумієте, що я була права.
    Немає чому "перегорати". І "генетично ідентичний кіндер" є у наявності.
    От тільки за безкорисливою дружиною затримка. Тимчасова затримка.
    Ібо "свято мєсто пусто нЬє биваєтЬ"!
    А "мЬЄсто" й дійсно "медом намазане", от тільки дурням того не було видно......., а коли роздивились, "розплямкали" - так вже "пізно стало". Да, іногда "так бЫваєтЬ"! Ашопоробиш?

Тепер, гляди, й нового "спонсора" шукатЬ доведеться. Та ще й такого, перед яким "фільтровать базар" не треба було б.
    А "спонсор", лошок, тільки в рота заглядатиме та "під-да-куватиме", мовляв, всЬо нормально паСани і дЬєФФкі!
    Гуру

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    спортом займався 5-6 разів на тиждень, з друзями зустрічався, працював багато, здобував освіту одну другу
    Мне интересно, где в этом перечне жена и оставалось ли при таком графике вообще время для неё? Если она вам нужна была как неотъемлемый элемент состоявшегося мужчины, а не как женщина, то чему теперь удивляться?
    Пророк

А тут, якийсь 16-річний хлопчисько? Хіба він мені "рівня", аби з ним "тягатися"?
    Видно, что вы его не любили и не считали своим. Стоит ли удивляться его к вам отношению...
    Пророк

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Видно, что вы его не любили и не считали своим. Стоит ли удивляться его к вам отношению...
    а с какой радости он должен был его любить? он любил его маму, не?
    Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Давай почнемо з простого:
    Яка кількість синів/доньок від першого шлюбу твого партнера виховується зараз у твоїй сім'ї тобою особисто?
    1-2-більше?

З якого саме віку виховуєш? (1-3-5-7)

На протязі якого часу виховуєш?

а с какой радости он должен был его любить?
    Ну про "должен" - то таке. "Долгу" як такого немає.
    Але як просто дитину, на зразок своїх "племяшей" (рос.) - то чого б і ні?
    Звісно, якщо є "зворотній зв'язок" від дитини і мами.

Але, я ж казав вище, що мама "наклала вето":
    "Моя дитина - як хочу, так і виховую!"
    Тому, тут претензії не до дитини, як такої (все його "не хочу, не буду" - це наслідок, але не причина).
    Головна причина - у відносинах дружини й чоловіка. Вона уперлась, сказавши категоричне "ні!"
    Тому, тепер "рідний син", вихований "по її канонам", бере маму "за барки" й "витрясає планшет". Все логічно, як на мене.

Для порівняння:
    З рідною дитиною проблем з "вето" - таких немає.
    Там все нормально, виховання 50/50%.
    Хоча вимоги до обох дітей були принципово однаковими.

он любил его маму, не?
    Маму так.
    Питання: "чи любила мама?"
    Чи просто "використовувала", "відбувала шлюб" в обмін на "плюшки"?
+ Ответить в теме
Страница 41 из 66