Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей424Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 37 из 68
Показано с 361 по 370 из 673.
    Пророк

Re: Нужно ли дарить девушкам цветы?

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Коли ти "трошки підкаблучник", то це для "неї" як "бальзам на душу".
    Что в вашем понятии "подкаблучник"?

Нормальний хід подій, що не так?
    Всё так. Вспомнилось просто.

Редкий случай, когда цветов захотелось .

Вони гниють швидше, ніж старіють
    Моя "Джили" ещё быстрее гниёт (((.

2.0

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ой и трудно будет вам с молодым человеком, ИМХО
    ))))
    "просирання часу"? вы о чём?
    в першу чергу, про імітації. ви не уявляєте, який кайф бути собою.

кому-то и такой человек как вы будет за счастье
    я вопще на це типу образитися мала би ))) но не буду в силу суб"єктивних причин. я наприклад, не люблю того, що просто дістається. ні в чому. дальше розвивайте мисль самі....
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ))))

в першу чергу, про імітації. ви не уявляєте, який кайф бути собою.

я вопще на це типу образитися мала би ))) но не буду в силу суб"єктивних причин. я наприклад, не люблю того, що просто дістається. ні в чому. дальше розвивайте мисль самі....
    мысль развивать мне незачем, без обид, но ваша персона мне нисколько не интересна. точно так же как и моя вам, ведь верно я говорю?
    бессмысленный разговор, но попробую продолжить: что значит быть собой? я вот, например, привык приходить домой и падать за комп, но это пока я сам себе должен и у меня нет ни мадамы, ни дытыны. т.е. это как? после появления в моей жизни спутницы, а возможно и дитя я всё так же должен падать за комп, а не помогать по хозяйству или нянчиться с дитём? это ж мне надо усилие прилагать! это не я! это фальш!
    я верно излагаю? ничего не путаю?

з.ы. не бывает так, вы можете испытывать "кайф бути собою" пока вы сама. как только вас становится два и больше вы уже никогда не сможете "бути собою", вам прийдётся что-то делать что вам не нравится. так устроена жизнь. нравится это вам, нет... устраивает или бы будете этому сопротивляться... реалии таковы и никак иначе они не будут

з.з.ы. "про імітації": делать то, что не особо импонирует лично вам, но крайне востребовано дорогим вам человеком это не имитации, это любовь, уважение, забота и ещё миллион других чувств, но никак не "просирання часу". никто не говорит одевать маску и "с пестней пожизни". это называется уживаться. всё ИМХО
    2.0

делать то, что не особо импонирует лично вам, но крайне востребовано дорогим вам человеком это не имитации
    імітувати слабкість? бррр... мені подобається, коли мене називають "відчайдушною" і дають в руки автомат. чес слово.... а сумочку носить - айм соррі.
    хоча чого ми тут розводимо демагогію, якщо
    ваша персона мне нисколько не интересна. точно так же как и моя вам, ведь верно я говорю?
    хоча в другому пункті ви помиляєтеся. мені люди в цілому цікаві. не залежно від їх поглядів. окрім дибілів і самодурів. ну ви ж таким не є...

это называется уживаться.
    хм.... ладно....
    Філософф

Почитала стародавні записи в топіку. Якіто всі странні і один на цвітах шизонутий якось болєзненно. І задумалась: а чого ми так любим квіти? Скажу чесно: мені квіти від баб і від параллєльних мені товаріщей пофіг, а три розочки раз в год від коханого - ото воно. І знайшла я ось таке порівняння: для нас квіти -це як для вас: ви прийшли увечері до дівчини, втомлений і ні на що не сподівались. А вона рада вас бачити, не знає, куди посадити, і зварила вам борщ. Тут ремарка: я борщів варить не люблю, і якщо в мене виникає непереборне бажання піклуватись про людину і варити йому борщ- значить, любов (блін, аж борща захотілося, або любові, не знаю). Тобто, це такий спосіб показати: я заради тебе зробив дурницю, в якій не тямлю, але дуже старався зробити тобі приємне, бо ти мені не пофіг, я цей віник (проф. жаргон флориста) навіть намагався вибирати, щоб тобі сподобалось. Якось так. Я спокійно ставлюся до триповерхових віників, які професійний флорист наваяв дяді за великі гроші, і які дяді нічого не коштували. Я займалась флористикою, мене важко надурити монументальним зафольгованим букетом із несвіжих квітів. Я люблю свіжість і простоту. Квіти не повинні бути дорогими, вони повинні бути свіжими. Якщо ти даруєш пожухлий віник (крім випадків, коли інші квіти неможливо дістати, тоді віник автоматично прирівнюється до шикарного букету), то я розумію, шо плювать ти на мене хотів з високого замку, бо гнилі фрукти ти ж собі не купляєш! Квіти стоять тиждень. Але свій перший серйозний букет я буду пам"ятати завжди. Мені було 10 років, це були рожеві троянди і мені їх подарував тато на день народження. У тата все гаразд було зі смаком і з бажанням дарувати квіти (але за іронією долі моїй мамі вони до бантика, моя мама капєц яка практична)Я тоді вперше відчула себе дівчиною. Ніхто мені не дарував гарніших квітів, ніж тато. Тата вже скільки років нема, а спогад залишився. Навіть не знаю, чого воно так, не можу пояснити, чого нам так хочеться квітів від небайдужих людей. Але квіти дарувати хочеться не кожній, і не про кожного хочеться піклуватись, переживати за його здоров"я і ватити йому борщ.
    2.0

вы можете испытывать "кайф бути собою" пока вы сама.
    господи, який наш соціум нещасний, якщо такі думки мають місце на низькому старті. людині суджено бути собою. а те, що ми "притираємося", "прогинаємося" - іздєржкі проізводства, іноді - слабкодухість, іноді - страх. прийняти себе. а тоді тебе приймуть інші. все окей.
    пс: забалакалися... тема то про квіти )

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    я борщів варить не люблю,
    і я не люблю. і не варю. зато люблю розроблять і смажить мясо. шашлики в основному я роблю))
    Пророк

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    Что в вашем понятии "подкаблучник"?
    Це не у моїх уявленнях, а в уяві "деякої частини осіб жіночої статі" є такі "забаганки".
    Аби у випадку, коли "вона" втне якусь дурницю "він" промовчав, чи "кивнув головою", майже примовляючи "яка ж ти класна! (.....дура )
    А "вона" від такої "лЬєсті" прямо аж розквітає й тішить свое "Эго".....
    От тоді, як для "неї" - такий чоловік, це "настоящий муЩчина"!

(А, як на мене, справжній бовдур, "ЧМОшнік"!)
    Бо нормальна жінка, маючи не курячий мозок, може так "розкласти ситуацію", коли і чоловік буде "при своїх", і вона буде задоволена. Бо справжня жінка, від дури, тим і відрізняється, що вміє бути тією "шиєю", яка крутить "головою".

А дура? Вона "просто дура", не більше. Як "кукла", не більше. Сьогодні нею погралися, завтра іншою. Але дури того не розуміють (бо вони ж дури, знов-таки!).
    Отака "математика"!
    المزيد من النفط

і я не люблю. і не варю.
    Зате я варю дуже швидко та смачно....Все варю та варю,блін,а тема ж була про квіти.О,пригадала,чудове варення з троянд варю!
    Гуру

Бо нормальна жінка, маючи не курячий мозок, може так "розкласти ситуацію", коли і чоловік буде "при своїх", і вона буде задоволена. Бо справжня жінка, від дури, тим і відрізняється, що вміє бути тією "шиєю", яка крутить "головою".
    От не люблю я такого. Якщо жінка не крутить чоловіком, значть вона дура. Ок.
    Поряд із "справжнім" чоловіком жінці не потрібно будувати таємні "багатоходовки", щоб досягти бажаного.
    Пророк

Бо справжня жінка, від дури, тим і відрізняється, що вміє бути тією "шиєю", яка крутить "головою".
    Все эти стратегии не нужны, если рядом с женщиной мужчина с большой буквы.

Она таки дура, но только в том, что выбрала такого человека, которым нужно управлять.
+ Ответить в теме
Страница 37 из 68