Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей424Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 12 из 68
Показано с 111 по 120 из 678.
    .

Re: Нужно ли дарить девушкам цветы?

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    занудный - номер 9...
    Ну что, досчитаем до миллиона? ))))

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Если рассматривать ножку розы, то длинна важнее толщины ))))
    Ну, не скажіть. Чим товщий стовбур, тим довше стоїть... квітка!)))))
    *пішітє ісчо, пацани! інтірєсно!)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Ну что, досчитаем до миллиона? ))))
    провокатор!!! - номер 10

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    *пішітє ісчо, пацани! інтірєсно!)))
    от так вот Гоносуку лицом и макнули сходу... :)))))))))))))))
    .

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ценообразование розы как раз таки по длинне, а не по толщине.

А сколько стоИт цвяточег, от размера не зависит )))
    Пивовар

Жена цветы всякие-разные сама выращивает, посему с весны по осень дарю чтото экзотическое. Потому как рядом с домом сейчас цветут двухметровые розы))
    Да и любит она живые цветы, чтобы "чтото красивое цвело на подоконнике"
    Подоконников уже не хватает)))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Dialog Посмотреть сообщение
    Поэтому у меня вопрос к вам мужчины! А если цветы дарить вам, на др или какой-то другой праздник, вам будет приятно? и какие цветы нужно дарит мужчинам?
    Особисто я люблю тільки дарувати квіти. А приймати як подарунок - не дуже.
    ри?

Хочу сказати людське спасибі Гоносуке. За те, що він не фукав, не бекав, а сказав - Я люблю дарувати квіти.
    Вперше зустрічаю такого мущину, нехай і віртуально.
    Правда, не згодна за ціну - мені однаково, скільки то коштує, хоч би і безкоштовно натирено у баби Дусі з клюмби, поки вона збігала з другого поверху, щоб дати тобі по горбу костуром.

Тут багато чого написали. Всякого-разного.
    Еразер, які тренди? Я сказала, що МЕНІ ПРИЄМНО! Мені особисто дуже приємно. Чи то пак, не примєно навіть. Я радію. Як мала дитина. Кожному букету, кожній квіточці.
    В моєму житті були різні букети: і дорогі, і дешеві. І троянд був такий букет, що обома руками було важко тримати і в жодну вазу не влазив. І ромашки всі скуплено у магазині - теж мені. А ще були волошки. Найспавжнісінькі волошки, сині, як жар, тремтливі, перемотані заботлівой бабуськой, що їх продавала, звичайною касетною плівкою. А ще - півстебла темно-фіолетового гладіолуса, - все, що змогла випросити і купити мама на моє день народження, бо тітка вперто не хотіла продавати свої три показові гладіолусини. Думаєте, оці букетики важать менше, ніж великі букети в упаковці? Вони навіть дорожче. Бо це для тебе постаралися! Знайшли, випросили, нарвали - спеціально для тебе, бо знали, як ти любиш ці квіти.
    Які тренди, бренди, лоховства? Як можна казати про цю всю фігню, коли річ йде про квіти???
    Мущини, не кажіть цього своїм дівчатам. Не засмучуйте по таким пустякам. Отут відписали - і добре.

Квіти - це наче сонячний день взимку. Отако от.

П.С. Я не згодна, що дівчата через кілька років забувають букети. Я особисто пам’ятаю букет, який мені подарували чотири роки тому, коли ми просто гуляли вулицею. Навіть не на свято яке, а просто так.

Хлопці, даруйте дівчатам квіти! Гвоздики, троянди, волошки, айстри, бузок, котики врешті решт - не важливо що!!
    Це приємно! Це маленьке щастя!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Які тренди, бренди, лоховства? Як можна казати про цю всю фігню, коли річ йде про квіти???
    ну так а речь о чем? некоторые тут утверждают что вся ценность цветов - сугубо в их стоимости в пересчете на банковские билеты. чего ты меня спрашиваешь-то? я такого как раз не утверждал.

П.С. Я не згодна, що дівчата через кілька років забувають букети. Я особисто пам’ятаю букет, який мені подарували чотири роки тому, коли ми просто гуляли вулицею. Навіть не на свято яке, а просто так.
    че-то я думаю все же, что букет ты запомнила потому что вы гуляли по улице, была ты, был он, было настроение и т..д и т.п. ты не сам букет помнишь отдельно взятый, а вообще тот момент. или нет?

Хлопці, даруйте дівчатам квіти! Гвоздики, троянди, волошки, айстри, бузок, котики врешті решт - не важливо що!!
    Це приємно! Це маленьке щастя!
    ...но не дешевле 200 грн - иначе ж это неуважение
    ри?

че-то я думаю все же, что букет ты запомнила потому что вы гуляли по улице, была ты, был он, было настроение и т..д и т.п. ты не сам букет помнишь отдельно взятый, а вообще тот момент. или нет?
    Еразер, я не в тому настрої, щоб вести довгі дебати. Я пам’ятаю, що це були жовті колокольчіки. Які потім жахливо смерділи в транспорті, і ми з хлопцем з цього довго сміялися. І він просив їх викинути, аби тільки не воняли так отчаянно.
    Я пам’ятаю і саму ситуацію, і букет, і все, що з цим пов’язано.

Змоделюємо іншу ситуацію. Дома рубаєш заурядний салат. На роботі ніяких встрясок, рутінний день. І тут хлопець приносить квіти без причини. І що? Ти ж запам’ятаєш ці квіти, бо вони ж без причини, без дій, без гулянок, без свят?!! Чи салат запомнить? Чиу в що він вдягнений? Чи що сказав? А якшо мовчки, чмокнув і вручив букет? Да! Це жест! нада б запомнить...
    Брєдятіна ці всі ваші роздуми про нужність і ненужність, про жести і всю хєрню. ІМХО.
    Квітам просто радуються.
    .

- иначе ж это неуважение
    К себе не уважение, в первую очередь.

сугубо в их стоимости в пересчете на банковские билеты
    Нет, не сугубо. С розами пример уже приводил. Могу напомнить, что если женщина любит розы, то за 25 цветок будет ОДНОЗНАЧНО красивее, чем за 5. Хоть из кожи вон выпрыгните, но это так.
+ Ответить в теме
Страница 12 из 68