Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 13
Показано с 11 по 20 из 126.
    ри?

Re: Зрада

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    а хіба цей страх якраз і не має стримувати?
    Olio, дивись вище відпис Фабуліста: інстинкт. Хочеться. Це знаєш лі гірше, ніж болячка.
    Корєш завжди пояснює факт зради тим, що чоловік повинен запліднити якнайбільше жінок, бо це його прєдками-пітекантропами закладено у гєни, а жінка постійно шукає найкращого самця для продовження роду))

Зануда

Тут саме і складність у тому, що причин може бути надзвичайно багато. І на те, що штовхнуло...і чому не стримався (-лася). Якби була одна універсальна причина - то якось було б простіше і не так болісно. А то потім дуууумаєш: чому вона(він) так зробила? може це просто, а може і не просто? А то ще так: навіщо я так вчинив? Що мене...штовхнуло?
    Ні-фі-га не-по-нят-но. Це якщо з другорядних причин. А так - інстинкт першопричина, все одно.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    А то потім дуууумаєш: чому вона(він) так зробила? може це просто, а може і не просто?
    оооо, ось якраз і воно! починаєш ж їсти себе спочатку! в собі рідному шукати причини зради іншого!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    інстинкт. Хочеться. Це знаєш лі гірше, ніж болячка.
    еем, знаю)))
    .

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    дети, привычка...
    Главная причина крепости украинских семей - не желание делить имущество )))
    ри?

еем, знаю)))

А що тобі розповідали з цього приводу?
    Banned

Нашли мне тоже проблему
    Как дети чесслово...
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    А що тобі розповідали з цього приводу?
    В тих розмовах було озвучено два погляди на одну сторону медалі. Один з погляду коханки, інший з погляду чоловіка, що зраджує. Хлопець трапився з харизмою і вродженим кобєлізмом (шалена суміш), при першій-ліпшій нагоді спокійно ходить наліво, трошки жаліється на жінку і дуже любить сина. Розлучатися не збирається. Дівчина-коханка, постійного хлопця не має, на питання: "а як же мораль, жонатий чоловік все ж таки, згадай закон бумеранга, хочеш собі колись таке чудо?..." відповідає, що раз він тут зараз з нею, чому б і не скористатися, якщо обом приємно?
    2.0

Mihey, спільний крєдіт на стіралку ))))

я от не знаю, але шоб не було "больно і обідно" то зраджувати харошу людину не варто. бо воно буває, шо моча в голову б"є і горшок мімо не пролітає, але ж стримати себе можна ж, да? ну от і я думаю, шо да. шоб потім не виправдовуватися. ну а якшо вже понєслась моча по кочкам, то або в союзу була одразу пробоїна, або нефіг таді "а він первий начав, бо то-то і то-то", а собсно винуватця слід шукати в дзеркалі. такво ото.. імхо ж канєшна
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    зраджувати харошу людину не варто.
    а от коли вона ніби і хороша, а вчора ввечері пульт від тєлєка не віддала, я засмутився і пішов зняв стрес...)))

ну, з цим більш-менш розібрались. А от як вам позиція дівчини, яка бере чуже і оком не змигне?
    Нервова, курррва

А от як вам позиція дівчини, яка бере чуже і оком не змигне?
    А шо хтось когось вже собі привласнив чи шо?
    Скажу так: є хронічні бл...дуни, а є люди, які випадково втрапили (закохалися чи так просто від образи дійсно).
    Зраждують якщо не усі, то майже усі. Причин безліч. Миритися із цим чи нє, то вже справа зрадженого.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 13