Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей73Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 14
Показано с 131 по 133 из 133.
 1. #131
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада


  А чого цього діяча не обговорюємо? Надто все очікувано?
  Мордатий перекладач з промовистим прізвищем Єжов ніколи не приховував ані своїх великоруських і прокомуністичних поглядів, ані зв'язків з Росєю.


  Денис Казанський
  @den_kazansky
  Ничто не выдавало в переводчике Гройсмана российского шпиона. Ни супруга-россиянка. Ни ее счета в Сбербанке России, которые Ежов указал в своей декларации. Даже не представляю, как СБУ удалось вычислить этого крота...
  9:31 AM - Dec 21, 2017
  Пишуть, що сам Гройсним ним і опікувався. За іншими даними, цього цінного кадра прем'єру рекомендувало МЗС. але чому дивуватися, якщо в міністра тесть нагороджений путінською медаллю "за повернення Крима"?

  Сподобалось, що він не володів ніякою інформацєю (за даними Гройсмана): "За його словами, діяльність С.Єжова не привела до витоку важливої державної інформації. "в тому числі він займався перекладами, але підкреслюю, що у нього не було ніякого доступу до державної таємниці. І тому ніяких серйозних втрат ми не отримали", - сказав прем'єр. "Місяцями йшла операція, але ніякого витоку, навіть натяку на витік інформації не було. Це свідчить про те, що є багато чесних співробітників в Службі безпеки України і наших контррозвідувальних органах", - зазначив Гройсман.
  "... нам потрібно мати на увазі, що в Україні йде війна. І гібридна війна має багато своїх проявів. Тому дуже чітко потрібно сьогодні дивитися за тим, щоб у багатьох інших структурах також ефективно могли виявляти тих, хто може працювати на спецслужби інших країн
  ", - резюмував він.

  оце виділене - хочеться подякувати прем'єру. але й запитати - що ж ти, мудак, разом з СБО не подивився, що з тобою роками працює путінєц, сім'я якого тримає гроші в масковском атдєлєніі сбєрбанка росії?
  ну і, звичайно, тим, що перекладач нічого не знав, Гройсман теж потішив.
  ... и Маккэйн с Пауэром тоже долгие месяцы знали и участвовали в сложнейшей операции по поимке Ежова. И ни о чём таком с Гройсманом при Ежове не говорили. Они перемиговались с Гросей и выдавали тольку дезинформацию.
  Интересно, как Гройсман вел беседы с иностранными дипломатами, зная что переводчик "шпион"?! Наверное подмигивал им, типа все что я говорю-дезинформация.
  Але я чомусь не здивований. Схоже, вже ніхто не здивований.

  Вишенька на торті -
  в липні цього року Єжов перекладав розмову Гройсмана про ситуацію на Донбасі з дуже важливою для України людиною – спецпредставником США Куртом Волкером. Американець виступає посередником між Україною та Росією в питанні врегулювання війни з РФ на сході України. Після довірчих розмов з українськими політиками Волкер зустрічається з помічником президента РФ Володимира Путіна – Владиславом Сурковим.
  Тобто Москві повністю відома позиція і плани і України, і США по Донбасу. Чудово, просто чудово. Це не агент, а суперагент.

 2. #132
 3. #133
  Offline
  Пророк

  Re: Зрада


  твари
+ Ответить в теме
Страница 14 из 14

Похожие темы

 1. Ответов: 60
  Последнее сообщение: 04.04.2015, 15:09
 2. Жінка+Жінка...+ Чоловік...а чи зрада?
  laithemmer в разделе Про «це»
  Ответов: 46
  Последнее сообщение: 23.03.2008, 12:16