Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    Нервова, курррва

Re: Как Вы относитесь к самозахвату общественной собственности людьми?

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    у нас на роботі така фігня. неписане правила не ставить машини на конкретні місця.
    Мда і койхто за ці правила получає по рогам!

ри?

Нє, ну підожжіть!
    А от якшо людина нова прийшла на фірму, да? Ну і не знає, куда і шо ставить. І поспитати якось не поспитала (я б наприклад навіть і не додумалась до того, шо якесь місце під когось конкретно! І взагалі, де тута на нерозлініяній стоянці місця? Де приткну, те й моє!). Понятно шо їй оті неписані правила до дупи. І шо тоді? За то шо став не туда, куда положено - по рогам зразу? Отакоє конєшно мені теж не зрозуміло.
    Підпишіть на стоянці місця, абощо. Ну або ж хай охоронник/вахтьор/кпп-шник/бабаФеся відразу повідомляють - Отутечки не став, тута дірєктор ставе Лєксус, а отута - зам йогойний Субару. Постав ондечки отам. Там хто вспіє, той красавчик.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ну або ж хай охоронник/вахтьор/кпп-шник/бабаФеся відразу повідомляють - Отутечки не став, тута дірєктор ставе Лєксус, а отута - зам йогойний Субару
    десь так це і є. Але у смертних виникають іноді питання. ось цієї зими дядічка розчистив собі місце, парконувся і поїхав потім десь. поки дяді не було, одна сообразітєльна гражданка припаркувала на єдиному розчищеному на стоянці місці свою чотириколесну подругу. Дядя приїхав, а місця тю-тю. він канєшно гражданку шукав, просив, перепарковувався. і його можна понять. Бо він потів 40 хвилин до початку робочого дня, шоб поставить десь свій тарантас. але ж гражданка про це не знала! вона припаркувалась туда, де було вільно. от написав би на бамажці:"господа тунєядци, почистьте собі місце і паркуйтесь. а тут раком вранці стояв я, дядя Пєтя, і тарантас тут тоже стоятиме мій, ібо нєфік!", не нада було б бігать, кричать, шукать і теде.

але ж це все нормальні більш-менш люди, а не бабульки, яким кой де прогули ставлять.
    у клінічних випадках як об стінку горох їм те, шо двір не приватний і не тільки вони можуть сидіть там, де хочеться бла-бла-бла
    23q
    23-й участник

Блин....я тоже втулюсь, а у меня под окнами бабки орут в 11 ночи и с 5 часов утра, убил бы!!! да спать очень хочется...Окно открыто т.к. жарко...
    Это я к тому, что бабки ладно выгоняют с лавочек, может дурка в голову стукнула. А тут попробуй сделать замечание что б не орали, такой хай поднимут, мама не горюй.
    part of me

23q, проти сусідів і бабків є тільки один метод - тероризм. На війні, як на війні.
    Гуру

зараз я майже живу на морі, і тут є така річ- народ занімає всі топчани в тіні майже на весь час свого перебування у санаторіі. кладуть там якись тряпочки та простирадла, і тіпа зайнято. кароче нагльож!!! я тряпочку скидую и лежу собі. приходять вони, а тут - я. починають скандал, освобождайте і всьо такое, я ж кажу: за вами ці місця закріплені в санаторній книжці? ні- то допобачення.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    проти сусідів і бабків є тільки один метод - тероризм. На війні, як на війні.
    згадався фільм "Дюплекс", там дуже цікаві методи описані)))
    Пророк

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Ситуация 1.
    Ситуация 2
    Мало информации "на входе".
    Надо знать, насколько "место" и "столик" оформлено документально (конкретно кем-то из граждан, как "моё" или "приватное") или принадлежит всему сообществу (жильцам дома и т.д.) на правах "совместной собственности".
    Вот зная это и отталкиваться в вариантах.

Сразу замечу: если ничего и никак не оформлено, то:
    "Кто первым встал - того и тапки".
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    проти сусідів і бабків є тільки один метод - тероризм. На війні, як на війні.
    Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    згадався фільм "Дюплекс", там дуже цікаві методи описані)))
    Мені якраз треба пару методів освоїти. Сама несподівано потрапила в епіцентр сусідських бабських війн.
    Новачок

обыкновенная жадность наверно, хотя не полностью описана ситуация.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2