Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей23Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24.
    Пророк

Чи варто дискутувати з неадекватами?

Шановні колеги і друзі,

на форумі (як і в житті) спостерігається гіперактивність певної категорії громадян, які охоче встряють у дискусії, але дискутувати не вміють і не бажають. Вони постять власні вигадки і пропагандистські штампи, не наводячи цитат і джерел, не звертають уваги на аргументи співрозмовника і не наводять своїх, ведуть дискусію в стилі "сам дурак", а коли їм прищемлять хвіст, тікають в сусідню тему і там ллють бруд з подвоєною енергією.
    за збігом обставин чи в силу інших причин, саме цій категорії дописувачів властива хамська манера спілкування, демонстративне зневажання країни, де вони живуть, і відчуття повної безкарності.

особисто мені диспути з базарними бабами видаються непродуктивною тратою часу, але їм властиво вважати, що якщо останніми рота розкрили вони, то і правота на їхньому боці. до того ж, неробство дозволяє декому писати мало не цілодобово.

як ви вважаєте, яка поведінка у такому разі більш раціональна:
    - треба чемно їх переконувати, не звертаючи уваги не нездатність сприймати аргументи, терпляче спростовувати їхні вигадки і сподіватись, що розумне слово колись дасть паростки;
    - треба ігнорувати;
    - краще за все дати трубою по голові, бо "за допомогою кольта і доброго слова можна досягти більшого, ніж за допомогою доброго слова"?

ри?

Re: Чи варто дискутувати з неадекватами?

Чесно кажучи, я прихильник ось цього варіанту:
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    -краще за все дати трубою по голові, бо "за допомогою кольта і доброго слова можна досягти більшого, ніж за допомогою доброго слова"
    Але оскільки статус такого не дозволяє, доводиться стримуватися.
    Я бачу, що більшість таких тем-дискусій виникає саме на політичному підгрунті. В силу того, що в політику намагаюся не встрявати, бо це гидке багно, яке заляпує по самі нємогу, стараюся теми лише читати і навіть якщо шось зачепило - ігнорю.
    Але інколи допікає. Сильно допікає. Тоді шось пишеться, але це всього-навсього крик душі, так би мовити.
    Надалі мабуть такого і притримуватимусь - раз не можна по чайніку настукати, буду ігнорити...або хоча б намагатимуся.

Офтоп:
    Єдине, що дуже вже мене дошкуляє - якого дідька нити і стогнати "важко, дайош другу мову, божекапєцстранє, не того прізідєнта вибрали, СРСР було краще"? Зробіть хоть щось корисне, а не язиком отутечки.
    Тільки і вміємо, що стогнати, а робити - ат-ні! Достало.
    Пробачте, єслі шо.
    сдавайсь!!!

Victorious, це кожен для себе вибере

Victorious, слухати неадекватiв теж треба, бо це добра половина людства
    acoaх тнега

муравьев им в штаны ЖЕПЬ ЕБРИЛО!
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

лично для меня спорящие, да еще тем более - в инете на форуме, да еще более тем, о политике - все "неадекваты" :) А любить свою страну и ненавидеть то, что в ней происходит тоже можно.
    Пророк

Ответ Сообщение от Пришелец-прораб Посмотреть сообщение
    А любить свою страну и ненавидеть то, что в ней происходит тоже можно
    та можна, можна ще й не таке, якшо роздивитись навкруг
    тільки чомусь позиція і спосіб мислення, направлений на те, шоб шось в цій країні змінити так, шоб жити стало кращє і вєсєлєй не дуже популярна. бо в нашій країні всьо по дефолту найгірше, найтупіше, найнайхєровіше в усьому світі.

дійсно, суперечки в політтемах вже, здається, нікому і нічого довести не спроможні. всі при своїх думках. час розсудить. і хоч іноді деякі аргументи опонентів крім сміху (і на цьом спасіба) не викликають нічого, стараюсь проігнорити.
    таке.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    - краще за все дати трубою по голові, бо "за допомогою кольта і доброго слова можна досягти більшого, ніж за допомогою доброго слова"?
    Понятно на кого вы намекаете, но вот это хотел бы увидеть!

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Єдине, що дуже вже мене дошкуляє - якого дідька нити і стогнати
    так это же настоящая политика нашего государства - ныть и стонать, все плохо, все нас "гнобылы", давайте то будет геноцидом, те будут героями и тд, а те, в поддержку кого вы высказываетесь, как раз и гнут дальше такую линию
    Пророк

Тільки я хотів написати - Sir_2006, нічого особистого, як згаданий Sir вдався до самі бачите чого.

Отже: спробуйте зробити зусилля над собою -
    - не з'їзжайте з теми, Ваш пост вище - наочний приклад пустопорожньої демагогії, бо ниєте і стогнете саме Ви, а винна Вам держава
    - якщо Ви наводите якусь інформацію, наведіть і джерело. ставтесь до джерел критично
    - якщо Вам задають питання, не тікайте і не міняйте тему, а спробуйте на нього відповісти
    - не соромтеся чогось не знати - соромно надувати щоки і виголошувати десь почуту неперевірену дурницю. думайте, читайте, чужому навчайтесь і свого не цурайтесь. багато речей є в енциклопедіях і просто книжках та інтернеті, а брехливі дані викликають неповагу до того, хто їх постить
    - поважайте співрозмовників, країну, де ви живете, і народ, серед якого ви існуєте; залишайте хамство для рідних і близьких, якщо вже зовсім не можете без нього обійтися.

не виключено, що через два тижні таких тренінгів ви відчуєте себе по-іншому! бажаю успіху.
    ри?

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    так это же настоящая политика нашего государства - ныть и стонать, все плохо, все нас "гнобылы", давайте то будет геноцидом, те будут героями и тд, а те, в поддержку кого вы высказываетесь, как раз и гнут дальше такую линию
    А я з Вамі не разговарюваю - отак!
    Нервова, курррва

Sir_2006, і, між іншим, ви так і не вибачились.
    Дуже гідно чоловіка!

Victorious, давно вже думала про це. Я, приміром, просто не читаю. Бо часом диву даєшся, шо люди вміють думати (чи НЕ думати). І хто їх такому вчив? І звідки такі аргументи? І щодо "неробства" абсолютно погоджуюсь. Йшли б краще працювати "на благо". Дурні б думки до голови не лізли. Дивись, і змінили б щось на краще...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя