Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей53Благодарности

Результаты опроса: Какая из этих городских сетей лучше?

Голосовавшие
100. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • OPTINET

75 75.00%
  • POISK

25 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 21 из 24
Показано с 201 по 210 из 234.
    Філософф

Re: OPTINET VS POISK

Ответ Сообщение от Mihey Посмотреть сообщение
    хочешь сказать у поиска есть ключи от всех щитовых?
    Воля, Триолан, Велтон - почти везде осуществляет монтаж в собственных, построенных ними же, стояках
    А Укртелеком использует ранее построенные телефонные линии

По сути из значимых игроков рынка - только Солвер почему-то не удосужился построить свои подъездные стояки, а перегружает своими коммуникациями и так забитые щитовые

модератор

и тем не менее))) не везде есть стояки)) и приходиться быть зависимым от щитка)))

а то, что нет своих стояков.. скорее всего нет средств
    Новачок

Buka, какая разница по какому адресу пришлось ждать почти 20 дней? Я лояльный пользователь Оптинет и на Поиск ни ногой. Все намного проще: Вы лично как бы смотрели на получение половины услуги за полную цену?
    Новачок

Ответ Сообщение от elscept Посмотреть сообщение
    Buka, какая разница по какому адресу пришлось ждать почти 20 дней? Я лояльный пользователь Оптинет и на Поиск ни ногой. Все намного проще: Вы лично как бы смотрели на получение половины услуги за полную цену?
    Эти правила придуманы не нами, нам остается их только соблюдать. Как сотрудник Солвера, я не могу нарушать установленные порядки, только могу все предложения и негативные отзывы передать директору, на расмотрение, а как простой пользователь сети Оптинет с вами полностью согласна, что хотелось бы для тех кто работает со средины месяца платить половину стоимости тарифа. Спросила за адрес только по одной причине - хочется разобраться, почему так затянули с подключением.
    Пророк

Хочу і я розказати про свій перший досвід спілкування з ПОІСКом, а то все тільки слууухиии. В зв’язку з переїздом, спіткала і мене лиха доля в вигляді ПОІСКА. Махаю лапою харошому Оптінету. Прийшов сьогодні хлопець проводити інтернет. Заявку подали колись там давно, заздазлегідь про все домовилися. Заявку подавала Міла - як людина досвідчена в таких ділах, бо кожен день їй самій таких заявок чути доводиться багато, і вона зна, шо казати і питати, шоб нічо не забути. І от... приходить цей хлопчик, розкладає своє знаряддя праці і починає сверлити дірку в стіні. Довго канєшно, але наче нічьо - красіво. тільки в сторону площадки чуточку стіна обвалилася, але вобще - нічьо! Просверлив і каже: а вас же попереджали, шо 1 дірка в стіні коштує 10 грн?
    Наче і не жалко... - дірка то одна, та й не кожен день таке робиться, АЛЕ - не попереджали! мало того!!! Міла спитала по телефону, скільки коштує все оце підключення, і сверління в часності. Їй сказали, шо все-все-все коштує 1 грн!!! Вона каже - а ще є вай-фай роутер, який нада налаштувати. Відповідь: все зробимо! Все це входить в 1 грн. І аж призадумалася Міла.... ого... кльово ПОІСК работає - всьо робить і всьо безкоштовно! А вони ж (Оптінет) за таке діло гроші беруть. Ну.. вобщем, отак озвучили нам прайс і сказали, шо все зроблять. І тут мені цей хлопчик каже, шо дірка в стіні - це вже 10 грн. Далі я так.. ненароком кажу - ось я, мол, роутер притягла. Він таааааааааааак перелякався!!!!!!!!!!
    Хлопчик: роутер? нашо? який? шо це ще за роутер?
    я: ну.. вай-фай роутер, а шо таке?
    Хлопчик: ви ж не писали заявку!!!!!!!!!!!!! я не вмію! я не знаю! я тільки раз підключав роутер і то не сам!
    я: ну.. ладно.. спробуєш, як не вийде, то не нада; хоча, заявку подавали і все це діло було записано вашим оператором!
    Хлопчик: НІТ! НІТ і ще раз НІТ! От подивіться! в мене є заявка з собою - тут нічьо не сказано!

Пишу з телефону Мілі в аську, розказую оце все. Вона дзвонить в ПОІСК, питає, виясняє. Попала на когось іншого вже. Про вай-фай цей вже каже, шо не безкоштоооовнооо, а 99 грн!!!!!!!!!! :).
    Я в свою чергу заставляю Хлопчика дзвонити в свою кантору і питати про дірку і про роутер. Він дзвонить і виясняє, шо роутер налаштувати коштує 45 грн!!!!!!!!!! Після чого каже, шо він це може зробити за 20, якшо в нього получиться.
    ИТОГО вже є 4 варіанти на роутер:
    - входить в комплексну ціну 1 грн;
    - 99 грн;
    - 45 грн;
    - 20 грн.
    Прям, аукціон!
    Спитав про дірки в стінах, і сказав, шо я можу не платити!!!!!!! МОЖУ :)
    Я так поняла, шо я МОЖУ не платити, бо я - скандалістка. Бо всі інші наче платять.

Від послуг по налаштуванню роутера я відмовилася, бо якось не понравилося самоволіє в цінах.
    Налаштував інтернет просто так - через кабель.
    Почав вже взуватися, збиратися, і тут я кажу: ну хоч роутер на стіну повісь, чи шо...
    Став забивати гвіздки, вішати, старатися.
    Я тим часом пішла попєцать шось в неті. Ага... - не получилося! Бо не працює вже! от харашо, шо не відпустила!
    Пішов опять дивитися. Колупався, колупався.... вийшов на площадку і виявив, шо прищемив дверцятами щитка кабель, коли зачиняв :) - ну нє прєкрасєн лі? А я б, аби не попросила роутер повісити, а відпустила, потім дооовго билася над тим інтернетом і наярювала б в техпідтримку.

Все це діло зайняло 2 години :).
    Зараз не знаю, чи там нет працює, бо я поїхала потім в стару квартиру. Сподіваюся, працюватиме, хоч знайомство було і не супер.

P.S. Але хлопчик вобще положитільний! Прибив жеж хоч роутер - красіво тепер висить! а то раніше стояв просто де попало.
    ри?

kobieta, шо я хочу сказать - велком на борт :) Звикай!
    Пророк

Ви всі канєшно тепер зловтішаєтеся, да? Шо і я тепер буду як ви - страдаааааааааааааааааааааать!!!!!!!!!!!!!
    ри?

kobieta, конєєєєєшнооооооооооо Я лічно буду радуватися, коли ти будеш приходить на роботу і писатимеш: Цей довбаний Поіск, у мене оп’ять інтернету не було ЦІЛИЙ ДЕНЬ!
    Да, я буду радуватися і казатиму "Ага!! А ти ж хочеш як мед, так і ложкою. Тепер будеш як усі - обнаковенноінтернетівськопоісковська користувачка"
    part of me

kobieta, чому б не було взять ОГО від Укртелекому і не страдать?
    Пророк

По-перше: чую від Черешні постійно шось дуже погане про ОГО; по-друге: треба ще й купувати модем. Якшо буде все зовсім кепсько з поіском, то підключуся до ОГО. Якшо і з ОГО буде зовсім кепсько... буду думати :)

Ще кажуть, шо скоро в Полтаві буде 4G забула від якої фірми.. шото новіньке. Може варто його... Дорожче, канєшно, але мож хароше. Може ж краще, ніж зараз утел і піплнет.
+ Ответить в теме
Страница 21 из 24