Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей53Благодарности

Результаты опроса: Какая из этих городских сетей лучше?

Голосовавшие
100. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • OPTINET

75 75.00%
  • POISK

25 25.00%
+ Ответить в теме
Страница 12 из 24
Показано с 111 по 120 из 234.
    модератор

Re: OPTINET VS POISK

защитник!

Fanat

Поиск редкое *****. Я бы уже давно перешел, но вот альтернатив достойных нету. К примеру вчера у меня интернет прыгнул до 6! Мб/с, при моем тарифном плане 256 кб/с, а сегодня он уже выше 100 кб/с не поднимается...
    kit
    Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Спочатку збудуйте таку мережу, а коли прийде час модернізувати її повністю в короткі строки - подивимося, як вона працюватиме під час цього процесу.
    А зачем было строить такую сеть если потом поддерживать не в состоянии? Я уже говорил, когда "Сателлит" был отдельно от поиска - работало нормально.
    Короткий срок - это год, два, сколько ещё? Как ушёл с поиска, так до сих пор у соседей наблюдаются те же проблемы.
    Модернизировать можно всё, было бы желание (руководства), а его похоже нет или вялое оно очень.
    Fanat

Кто может посоветовать хорошую альтернативу поиску на половках? Сразу говорю - домашний телефон отключен, так что укртелеком не подходит... Буду благодарен советам.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

kit, чомусь тільки від колишніх сателітівців найбільше нарікань на роботу, а найменше - від поісківців. Про що це свідчить - про те, що Поіск "успадкував" від інших провайдерів нестабільну в роботі мережу, яка не витримала об'єднання у загальноміську.
    Ответ Сообщение от kit Посмотреть сообщение
    Модернизировать можно всё, было бы желание (руководства), а его похоже нет или вялое оно очень.
    А в кого воно зараз не в'яле?
    Чомусь від Галактики та Аіра мало чути - "навіщо вони об'єдналися" - невже так за назвою "Сателіт" тужите? Тут все відбувається за законами природи, коли велика київська риба з'їла декількох малих полтавських. Безслідно ніколи ніщо не проходить.
    Пророк

kit, чомусь тільки від колишніх сателітівців найбільше нарікань на роботу, а найменше - від поісківців. Про що це свідчить - про те, що Поіск "успадкував" від інших провайдерів нестабільну в роботі мережу, яка не витримала об'єднання у загальноміську
    А ви не задумувались про другу версію? Поки абоненти були в мережі "Сателіт", у них все добре працювало, а коли опинилися у мережі "Поіска", то відразу відчули погіршення якості послуг. А абоненти "Поіска" з самого початку звикли до нестабільної роботи свого провайдера, тому їм немає з чим порівнювати, вони просто занадто терплячі люди (як і багато в нашій країні)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Задумувався - але схиляюсь до своєї, що в Аіра та Галактики обладнання було підготоване до злиття, а в Сателіта - ні (бо слабше та менш надійне).
    Enter, чому ж ви тоді досі з Поіском? І тільки те й робите, що строчите скаргу за скаргою. Альтернатив повно. Не бачу вагомих причин, щоб перейти до іншого провайдера.
    Пророк

доступно?

Enter, чому ж ви тоді досі з Поіском? І тільки те й робите, що строчите скаргу за скаргою. Альтернатив повно. Не бачу вагомих причин, щоб перейти до іншого провайдера.
    1. Вже неодноразово пояснював.
    а) укртелеком розглядаю лише як крайній варіант. Я бажаю отримувати інтернет і телефон з різних джерел, та бажано, - по оптиці.
    б) УТСК (Велтон) мене давно приваблює. Але, міської мережі в них немає, а білий IP коштує у них невиправдано дорого.
    в) Оптинета та Триолана в моєму будинку немає.
    г) Працівники Триолана обіцяють завести свої кабелі у наш будинок, але не можуть назвати точної дати. Думаю, що не раніше, ніж по весні.

2. Якщо б я не "строчив скаргу за скаргою", то в мене б (та моїх сусідів по під’їзду), інтернет працював би на рівні dail-up.

3. Зауваження та претензії (і їх технічні дані) я привожу для того, щоб інші абоненти могли знати про якість послуг цього провайдера, а керівництво щоб не могло заявити, що воно не знало про ці проблеми.

4. Якщо Триолан своєчасно роздуплиться і прийде в наш дім, поки якість послуг "поіска" буде залишатися на сьогоденному рівні, то всі мої сусіди переключаться аж бігом. Можете не сумніватися, вони вже зверталися до мене з цими запитаннями, тому кажу не припущення.

P.S. Припускаю, що з наступного місяця переключусь з тарифу 100 гривен на 75. Нехай, я одноразово заплачу 20 грн. За перехід, але в майбутньому буду платити на 25 грн. менше. Якість серфінгу в Поіска така, що різниці я не відчую.
    Новачок

Задумувався - але схиляюсь до своєї, що в Аіра та Галактики обладнання було підготоване до злиття, а в Сателіта - ні (бо слабше та менш надійне).
    Проблемы "Поиска" это не частный случай бывших абонентов "Сателита" и даже не частный случай Полтавы. В Киеве люди просто бегут с данного провайдера, а причина все та же: заявленная в многочисленных рекламных кампаниях высокая планка предоставления услуг на деле оказывается просто фикцией. Не от хорошей жизни Воля пошла в регионы.
    Добрий модер ))

Я думаю, Галактика не скаржиться, бо майже скрізь на леваді є оптінет і в багатьох будинках тріолан. Всі хто хотів, перейшли
+ Ответить в теме
Страница 12 из 24