Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей12Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 36.
    Новачок

Re: Что лучше Life или Djuice?

Лично я на лайфе по 250 грн выкидывал в месяц, но всеже в КС связь лучше

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Везде одно и тоже...
    А пам'ятаєте як два роки тому відключився МТС на добу? Усі просто оскаженіли! Бо ніхто нікуди не міг додзвонитися, а МТС підступно мовчало!
    Тоді всі Київстарівці раділи!
    Я сама користуюсь МТС, так вже історично склалось. Але в Київстара такого не було жодного разу. здається.))))
    Инвалид умственного труда

А пам'ятаєте як два роки тому відключився МТС на добу?
    Я стутки отдыхал тогда
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Гость Посмотреть сообщение
    P.S На каком мобильном форуме зависаете?
    фігньою не страдаю і на жодну з вищезазначених компаній не працюю. Мій досвід користування мобільним зв'язком всього на рік менше вашого.
    Никакой агрессии,вам показалось.Я просто напросто имею свое мнение,а вам это не нравится.
    що саме мені не подобається по вашому? Кожна людина має право на свою думку. Так навіть Конституцією прописано.
    А от оператори які мені дійсно не подобаються - так це Лайф і Білайн (бо в Утел є така хитрість, коли немає їхнього 3G зв'язку - телефон реєструється в чужій мережі з найвищим рівнем сигналу, як вони говорять - це "внутрішній роумінг" ).
    Завдяки МТС я маю дешевий зв'язок в мережі, але часом - не досить стабільне покриття. Завдяки Київстар - теж дешевий зв'язок в мережі (завдяки новому тарифу), стабільне покриття і зв'язок з близькими, що живуть у досить віддалених районах.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А пам'ятаєте як два роки тому відключився МТС на добу?
    було діло, все місто без зв'язку було. мені тоді ще й використані гроші за наступні два робочі дні повернули.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Я стутки отдыхал тогда
    А от я не змогла зустрітися з людиною! Важлива була зустріч(((
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    мені тоді ще й використані гроші за наступні два робочі дні повернули
    А мені ні!((( Точно пам'ятаю!
    Пророк

. Але в Київстара такого не було жодного разу. здається.))))
    На этот или прошлый Новый год,точно не помню КС висел намертво,кто пользуется тот помнит.В областях где лидирует КС глюки встречаются очень часто,в Полтаве лидирует МТС вот поэтому загрузка БС высока и встречаются надписи "Сеть занята".Могу назвать проблемную область у КС,Сумская.Это то что я знаю лично.

А мені ні!((( Точно пам'ятаю!
    Вернули только контрактным абонентам,припейд в пролете был.

фігньою не страдаю і на жодну з вищезазначених компаній не працюю. Мій досвід користування мобільним зв'язком всього на рік менше вашого.

що саме мені не подобається по вашому? Кожна людина має право на свою думку. Так навіть Конституцією прописано.
    А от оператори які мені дійсно не подобаються - так це Лайф і Білайн (бо в Утел є така хитрість, коли немає їхнього 3G зв'язку - телефон реєструється в чужій мережі з найвищим рівнем сигналу, як вони говорять - це "внутрішній роумінг" ).
    Завдяки МТС я маю дешевий зв'язок в мережі, але часом - не досить стабільне покриття. Завдяки Київстар - теж дешевий зв'язок в мережі (завдяки новому тарифу), стабільне покриття і зв'язок з близькими, що живуть у досить віддалених районах.

Если вы посещаете этот форум, то значит страдаете фигней?Я тоже на них не работаю.Я рад за вас что у вас такой долгий мобильный стаж)
    Вам не нравится,что я не воздаю хвалу КС и считаю, что ничего интересного в нем нет.А где у МТС не стабильное покрытие?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Вернули только контрактным абонентам,припейд в пролете был.
    Оцього вже не розказуйте, і дня на контракті не був.
    На этот или прошлый Новый год,точно не помню КС висел намертво,кто пользуется тот помнит
    Було щось схоже на те, що ви говорите, у позаминулому році. Але не тільки в Київстара. МТС тоді теж порядочно висів. Як рас після таких зависань зв'язку почалася модернізація обладнання у обох операторів.

А где у МТС не стабильное покрытие?
    майже в усіх сільських місцевостях. А в дощову погоду - кругом. це проблема виробника передавального обладнання, з яким співпрацював свого часу МТС.

Я ж не говорю, що в Київстар все абсолютно ідеально (та й взагалі ідеали в нашому житті рідкість) і його не захищаю так ревно, як ви. Якби був оператор X, у якого все гладко та ідеально - то всі б користувалися тільки ним.
    Нервова, курррва

На этот или прошлый Новый год,точно не помню КС висел намертво
    Точно не на цей! Бо я брала у друзів КС дзвонити!!!

Вернули только контрактным абонентам,припейд в пролете был
    Ні, моїм неконтрактникам теж повернули!
    майже в усіх сільських місцевостях.
    Тихо-тихо! В Білоцерківці ще й як бере!!! І на луках, і біля річки!
    Бере навіть під кордоном із Росією! В Богом забутому селі! Їздила туди цієї зими до родичів!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Тихо-тихо! В Білоцерківці ще й як бере!!! І на луках, і біля річки!
    Бере навіть під кордоном із Росією! В Богом забутому селі! Їздила туди цієї зими до родичів!
    Ну ця проблема теж зникає, бо МТС почав працювати з іншим виробником передавального обладнання. Про в якихсь новинах розказували.
    а на кордонах є такий прикол у всіх - телефон може зареєструватись в мережі сусідньої країни.
    Нервова, курррва

Ну ця проблема теж зникає
    Я з ЮМС починала, це було 10 років тому, тоді в вони працювали набагато краще за КС. Тому й були дорожчими. Набагато. Потім вони помінялися!
    Але, шо хочу сказати: тоді ЮМС "брав" і у Львівських селах і у Полтавських! І на кордоні з Польщею прекрасно брав, тоді коли КС можна було викидати ше в Городку!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4