Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 23.
    Инвалид умственного труда
    Hardware

Який оператор мобільного зв'язку - кращий?

Повторюсь, лучщий оператор тот, от которого у тебя служебный телефон.

Пророк

Re: "Київстар" змінив умови послуги "Переказ коштів"

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    сто пудов!!!Но служебного у меня нет и для меня лучше тот,который позволяет с минимальными затратами-максимально разговаривать.
    part of me

А якщо я не працюю "на дядю"?
    rust, мене напрягають такі твої вислови, навіщо писати те, що теми касається дуже посередньо та й ще хвалитися "ой какие мы модные у меня корпоративный мобильный", є оператори, є якість дзвінків, є люди, у яких телефон, що оплачує компанія - не саме велике щастя в житті.

Наприклад, навіть безкоштовний зв'язок від Life (якщо б за нього платила компанія чи хтось інший) - це страшне, чути дуже погано, Інтернет теж працює погано, а безкоштовні розмови в середині мережі не більше як хитрий рекламний хід, бо кожного місяця потрібно поповнювати рахунок на 25 грн.

Меня просто всегда коробило от этих разговоров, когда вместо того чтобы нормально общаться выясняют укого опреатор лучще...
    Да хоть почтовыми голубями общайтесь.. ток ане надо искать что гду лучще...
    Ты вче ра говрил что этот оператор хуже всех потому что дорогой, а сегодня тебе за него платят? Ты перейдешь на другой?
    Да я не плачу за связь из своего кармана и не буду платить...
    Потому что у меня такая работа, что я должен быть на связи 25 часов в сутки... и мне пофигу какой оператор это обеспечивает.
    part of me

Меня просто всегда коробило от этих разговоров, когда вместо того чтобы нормально общаться выясняют укого опреатор лучще...
    Да хоть почтовыми голубями общайтесь.. ток ане надо искать что гду лучще...
    Ты вче ра говрил что этот оператор хуже всех потому что дорогой, а сегодня тебе за него платят? Ты перейдешь на другой?
    Да я не плачу за связь из своего кармана и не буду платить...
    Потому что у меня такая работа, что я должен быть на связи 25 часов в сутки... и мне пофигу какой оператор это обеспечивает.
    Повір - не пофіг. Бо якщо якість зв'язку буде не належною - ти не будеш 25 годин на добу на зв'язку.
    І взагалі, навіть якщо люди виясняють, який оператор кращий, навіщо їм заважати? Це їх справа, їх час і їх думки, не розумію навіщо затикати їм рота.

Офтоп:
    Зараз це все переїде в іншу тему так що, не лякаємося.

re: Який оператор мобільного зв'язку - кращий?

Я понял, буду пропагандировать азбуку Морзе
    Пророк

Все... Не можу більше користуватись тим клятим Лайфом!!! Ну ніііічого не чути! Через раз - поза зоною...
    Так не хотілось номер змінювати, але доведеться...
    змія болотяна ОЧКОва

а я своїм оператором дуже задоволена діДжус чи Київстар. називайте як хочте.
    зв"язок стабільний і якісний.
    А мочілово з приводу " а у меня чучше" "Сам дурак" мене тож напрягає. Я цим не заморочуюсь. мені все одно. Єдине що мене дратує, це коли в людини одна труба і мільйон номерів. карточки в тій трубі живуть по-черзі, а додзвонитись нереально. я навіть перестала записувати номери таких людей і тих, хто ці номери, як рукавички міняє.
    Щодо корпоративів чи власних, мені тож пофіг. Я не знаю навіть скільки витрачаю на зв"язок і які там в мого любого оператора є акції. колись давно знала, а тепер... закінчуються бабки, йду і поповнюю. патамушо коли телефон голодний мені стає пагано.
    ри?

Згодна з aneisha. Для мене найкращим є Київстар, бо можу додзвонитися з будь-якого куточку України, хоч би була в глухих непролазних горах! А ще там бонуси єсть)))))) І номер постійний - всі знають, як знайти, а не чути у відповідь "А я навєрна на Лайфі була". Теж дико кумарить купа номерів!
    Тому пропагую Київстар)))
    Пророк

Так що, іти по "Київстар"? Так там немає 0 коп нічого...І є плата за зв"язок... Роздумую над Супер МТС...Правда не подобається ота обов"язкова плата кожні 25 днів.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя