Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 71.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Новости "Интертелеком". Информационная поддержка

Ответ Сообщение от Intertelecom Посмотреть сообщение
    Вільний день+
    У мене в планшеті Вільний день+IT

Новачок

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    Вибачте, але в мене модем з інтертелекомом вийшов з ладу, і після того як за діагностику в вашому сервіс центрі запросили гроші в мене пропала усяка охота користуватися вашими послугами. я згоден був оплатити ремонт модему чи придбати новий , але нахабне прохання інженера сервіс центру оплатити діагностику відбило всяку охоту користуватися інтертелекомом. Якби по області була швидкість хоча б 50 кбіт/сек , я би і надалі користувався вашими послугами, а так вибачте
    Підкажіть, будь ласка, коли і куди Ви зверталися. Ми б хотіли розібратися в ситуації і допомогти вирішити дане питання. Нам важлива думка наших абонетів.

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    спасибо. модем использовался как резервный интернет, месяц тому назад протянул еще одну оптику, вопрос отпал. пользуясь случаем продам модем Novatel 4G.
    И раньше был реальный айпи, а потом стал из внутренней подсети.
    и еще вопрос, вы предоставляете сейчас услуги на оккупированных территориях?
    Вы можете продать/подарить родным или друзьям Ваш модем и сохранить стаж на номере. Либо перейти на тариф с оплатой за день пользования интернетом и сохранить модем для резервного пользования, в случае если возникнут сложности с проводным или для путешествий.
    В какой конкретно области Вас интересует ситуация?

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    У мене в планшеті Вільний день+IT
    Наскільки розумію, тарифом Ви задоволені, так? :)
    Пророк

Підкажіть, будь ласка, коли і куди Ви зверталися. Ми б хотіли розібратися в ситуації і допомогти вирішити дане питання. Нам важлива думка наших абонетів.
    Звертався в центр обслуговування абонентів у місті Полтава на вулиці соборності. Я пишу що претензій до роботи консультантів нема. Претензіі що сервіс-інженер запросив оплату за діагностику модему та вкрай низька швидкість по полтавській області. Але не переймайтеся. Наразі відпала необхідність в мобільному інтернеті і вкладати кошти у відновлення модему немає бажання. І по даному питанню до мене телефонували з компанії Інтертелеком, питали чого я перестав користуватися вашими послугами, я вже цю ситуацію не один раз пояснював оператору. Так шо не шукайте собі роботи там де її нема. Якщо захочу повернутися на інтретелеком сам повернусь але поки що такого бажання нема
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Наскільки розумію, тарифом Ви задоволені, так? :)
    Так. Правда нано RUIM-карту прийшлось замовляти через інтернет, бо в магазині мені заявили, що таких немає. Тобто є, але треба заплатити 99 грн. за підключення і 20 грн. за RUIM-карту. Хоча на сайті була доступна версія пакету, який коштував 50 грн. Через годину після замовлення забрав І заощадив 70 грн.
    Новачок

Что лучше: освежающий мохито или 100 дней безлимитного 3G?
    Оба приносят кучу удовольствия. Только от первого удовольствие длится всего час, а от второго - целых 100 дней. Выбор очевиден.
    Поэтому, если вы еще не абонент Интертелеком, подключайтесь и получайте в подарок 100 дней 3G лета.
    http://www.intertelecom.ua/ru/3g_sum...n=PR_3G_summer
    Новачок

К Интертелеком подключаться выгодно.

С сегодняшнего дня мы запустили линейку сертифицированных двухстандартных смартфонов Xiaomi, а значит - новое акционное предложение!
    Покупайте Xiaomi, не потеряв старый GSM-номер, и получайте выгодные тарифные планы, безлимитный 3G, работающий из любого уголка страны и, конечно же, подарки от Интертелеком (безлимит в сети и много минут для звонков).

Подключайтесь на акционных условиях прямо сейчас.
    bvn
    йог на танке

Хочу звернути Вашу увагу на тарифний план Вільний день+. Це новіший пакет, в якому абонентська плата складає 7 грн в день користування інтернетом, але Вам буде надаватися втричі більше трафіку, тобто 1500 Мб/добу. Це дозволить Вам зекономити, не витрачаючи кошти за поверхпакетні мегабайти.
    Подати заявку на перехід можна в системі самообслуговування або за телефоном гарячої лінії 0 800-750-750.Хочу звернути Вашу увагу на тарифний план Вільний день+. Це новіший пакет, в якому абонентська плата складає 7 грн в день користування інтернетом, але Вам буде надаватися втричі більше трафіку, тобто 1500 Мб/добу. Це дозволить Вам зекономити, не витрачаючи кошти за поверхпакетні мегабайти.
    Подати заявку на перехід можна в системі самообслуговування або за телефоном гарячої лінії 0 800-750-750.
    Змінив тариф, виглядало все досить привабливо. Думав, тепер заживу, але сталося не так, як гадалося. Може воно в часі збіглося з якимись технічними негараздами, але якраз після переходу на новий тариф швидкість впала дуже помітно... звісно ж тепер нема вигоди давати мені швидкий інтернет, адже від переходу за межу передплаченого трафіку розмір оплати більше не залежить... Такі маю підозри. Зараз активно починаю пошуки альтернативи... але радійте, я навряд чи її знайду в тому регіоні, там навіть телефонні оператори через одного працюють... А раптом знайду, тоді вже вибачайте.
    Новачок

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Змінив тариф, виглядало все досить привабливо. Думав, тепер заживу, але сталося не так, як гадалося. Може воно в часі збіглося з якимись технічними негараздами, але якраз після переходу на новий тариф швидкість впала дуже помітно... звісно ж тепер нема вигоди давати мені швидкий інтернет, адже від переходу за межу передплаченого трафіку розмір оплати більше не залежить... Такі маю підозри. Зараз активно починаю пошуки альтернативи... але радійте, я навряд чи її знайду в тому регіоні, там навіть телефонні оператори через одного працюють... А раптом знайду, тоді вже вибачайте.
    Добрий день.
    Описана Вами ситуація - це, скоріш за все, збіг обставин. За умовами тарифу зменшення швидкості відбувається лише після використання пакетних мегабайт. Але ми хочемо Вам допогти, тому напишіть, будь ласка, на пошту 3g@it.od.ua Ваш абонентський код модему/роутера, точну адресу користування послугами, модель обладнання і посилання на замір швидкості. Ми перевіремо інформацію по Вашому підключенню і надамо рекомендації щодо поліпшення швидкості.
    Гарного Вам дня.
    bvn
    йог на танке

Описана Вами ситуація - це, скоріш за все, збіг обставин.
    Можливо, з вчорашнього вечора і сьогодні десь до 15:00 було досить непогано все... вибачайте за злі підозри, але якість дуже плаває, воно й раніше бувало погіршувалось на певний короткий час, але не так надовго, як було цього разу... фактично 2 дні я просто мучився, а не працював... а мені ж інтернет потрібен для роботи...

Але ми хочемо Вам допогти
    Дякую, але складнувато видати всі необхідні дані... спробую знайти час і максимально зібрати всю необхідну інформацію, особливо, коли буде знову дуже поганий зв'язок.

Ваш абонентський код модему/роутера, точну адресу користування послугами, модель обладнання і посилання на замір швидкості. Ми перевіремо інформацію по Вашому підключенню і надамо рекомендації щодо поліпшення швидкості.
    Якщо коротко, то це Решетилівський район, антена спрямована у бік Красногоровки, як рекомендували мені ваші фахівці у Полтаві. Буду вдячний, якщо нагадаєте сервіс, що робить заміри швидкості з посиланнями.

Гарного Вам дня.
    Та й вам того ж :)
    модератор

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Можливо, з вчорашнього вечора і сьогодні десь до 15:00 було досить непогано все... вибачайте за злі підозри, але якість дуже плаває, воно й раніше бувало погіршувалось на певний короткий час, але не так надовго, як було цього разу... фактично 2 дні я просто мучився, а не працював... а мені ж інтернет потрібен для роботи...

Дякую, але складнувато видати всі необхідні дані... спробую знайти час і максимально зібрати всю необхідну інформацію, особливо, коли буде знову дуже поганий зв'язок.

Якщо коротко, то це Решетилівський район, антена спрямована у бік Красногоровки, як рекомендували мені ваші фахівці у Полтаві. Буду вдячний, якщо нагадаєте сервіс, що робить заміри швидкості з посиланнями.
    Для замера скорости можно использовать speedtest.net. А из личного опыта я бы посоветовал вам программу Axesstel Pst EvDO. С помощью программы можно будет настроить антенну на максимальное качество сигнала, кроме того в проге есть много служебной информации, которая поможет выявить причину. Инструкцию по работе с прогой можно найти в интернете.

по Axesstel Pst EvDO могу тоже подсказать, очень советую поставить и разобраться. Есть несколько предостережений - желательно не использовать функции прошивки/изменения системных настроек и т.д. и не выкладывать свой скрин с системной информацией (ESN, Directory Num, Digital min). Программа нам нужна исключительно как нетмонитор для точной настройки антенны. Для начала обращать внимание нужно на значения Rx и Tx в dBm, и крутить антенну до получения минимальных значений (меньше - лучше). Уже по этим значениям можно будет дать рекомендации.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8