З 9 жовтня лідер мобільного зв’язку України «Київстар» починає надавати своїм абонентам послугу бездротового доступу до мережі Інтернет з використанням технології WiFi. Перебуваючи в місцях покриття WiFi, абоненти «Київстар» можуть відчути переваги швидкісного мобільного Інтернет. Для цього лише потрібен пристрій — мобільний смартфон, ноутбук або кишеньковий комп’ютер — обладнаний WiFi адаптером.

За допомогою WiFi ви можете проглядати WEB-сторінки, працювати з електронною поштою та програмами, які потребують підключення до Інтернет. І для цього вже не потрібні модеми, телефонні або виділені лінії. Налаштувати телефон, обладнаний WiFi, дуже просто: для цього достатньо вислати SMS на спеціальний номер, причому є можливість випробувати послугу в тестовому режимі. Ще одна зручність — жодних угод або заяв на підключення не потрібно.
Вартість користування послугою «WiFi-мережа» не залежить від часу, оскільки сплачується лише Інтернет-трафік. Максимальна швидкість передачі та прийому даних — 54 Мбіт/сек. Особлива увага приділяється захисту даних та розширенню точок доступу до користування WiFi.

Вартість послуги як завжди висока - 7,50 грн за 5 Мб.