Посібнику «Київстар» «Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» присвоєно гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Видання рекомендоване загальноосвітнім навчальним закладам України як ефективний інструмент підвищення обізнаності батьків і вчителів щодо безпеки дітей в інтернеті і способів навчання онлайн-безпеки.

«Діти в інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі» є першим в Україні посібником для батьків та вчителів з безпеки дітей в Мережі. Посібник, створений «Київстар» спільно з експертами Інституту психології ім. Г. С. Костюка НАПН України, розкриває можливості інтернету для освіти та розвитку дітей, а також пропонує практичні рекомендації про те, як навчити дітей різних вікових груп безпечній поведінці в інтернеті та застерегти їх від існуючих онлайн-загроз.

Начальник відділу дошкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дітей Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Алла СЕРЕДНИЦЬКА:

«Ми вдячні „Київстар“ за постійний внесок у суспільно-освітні ініціативи. Наші експерти впевнені, що рекомендації, викладені в посібнику, будуть дуже корисні не тільки батькам, а й педагогам, які працюють з дітьми щодня. Саме тому ми рекомендуємо посібник, як звід простих і ефективних порад, навчальним закладам нашої країни».

Посібник вже активно поширюється силами волонтерів «Київстар» під час проведення навчальних семінарів для батьків в українських школах. У рамках програми «Безпека дітей в інтернеті» видання отримали тисячі батьків.

Директор з корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна РЕВНОВА:

«Київстар» системно піклується про безпеку дітей в інтернеті. Ми раді, що ефективність наших дій визнає не тільки громадськість, а й фахівці профільного міністерства. Впевнені, що гриф Міносвіти буде сприяти подальшому поширенню посібника і його практичному застосуванню в школах.»
Усі охочі вже зараз можуть ознайомитись з посібником в електронному вигляді — на сайті компанії «Київстар» http://online-bezpeka.kyivstar.ua/th...t_for_parents/