«Молодіжний мобільний Інтернет» від DJUICE — це новий стильний модем і новий тарифний план «DJUICE Інтернет». DJUICE пропонує швидкий і вигідний доступ до глобальної мережі, а також безкоштовно 10 000 Мб трафіку, 5 комп’ютерних ігор, безкоштовний доступ до порталу DJUICE, а також упродовж місяця безкоштовний доступ до сайтів соціальної мережі Вконтакте.

DJUICE розпочав реалізацію набору «Молодіжний мобільний Інтернет», до складу якого входять USB-модем, SIM-карта з новим тарифним планом «DJUICE Інтернет», картка пам’яті об’ємом 1 Гб, а також 5 демо-версій комп’ютерних ігор та сертифікат активації повної версії однієї комп’ютерної гри.
У програмному забезпеченні модему вже налаштовано всі потрібні точки доступу, а перевірити і поповнити мобільний рахунок можна безпосередньо з модему, не переставляючи SIM-карту в телефон.
Вартість набору «Молодіжний мобільний Інтернет» — 199 грн.
Разом з набором DJUICE запровадив новий тарифний план «DJUICE Інтернет», за умовами якого абоненти протягом перших двох місяців отримують по 5 000 Мб безкоштовного трафіку та упродовж одного місяця безкоштовний доступ до сайтів соціальної мережі Вконтакті. Плата за доступ і отримання/передачу даних з порталів djuice.ua не стягується. Абоненти, які обслуговуються на тарифному плані «DJUICE Інтернет», також можуть замовити собі пакети даних.


Детальніше...