Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  part of me

  «Київстар» пропонує безкоштовно активувати «СІМ-пару»


  До 30 квітня 2011 включно клієнти контрактної форми обслуговування «Київстар» мають можливість безкоштовно підключити послугу «СІМ-пара».

  До 30 квітня 2011 включно клієнти контрактної форми обслуговування «Київстар» мають можливість безкоштовно підключити послугу «СІМ-пара», ставши учасниками акції «Активуйте безкоштовно «СІМ-пару». Для цього необхідно оформити підключення послуги, звернувшись до центру обслуговування абонентів чи відділу по роботі з корпоративними клієнтами.
  «СІМ-пара» — це унікальна послуга, що надає можливість одночасно користуватися двома SIM-картами з одним абонентським номером та однаковим набором послуг мобільного зв’язку.
  Послуга «СІМ-пара» відкриває клієнтам такі можливості:
  · переглядати інтернет-сайти в мережі, поставивши додаткову SIM-карту в GSM/GPRS-модем, кишеньковий комп’ютер (КПК) або смартфон;
  · відсилати SMS або MMS, перевіряти електронну пошту, обмінюватися даними за допомогою додаткових комунікаційних програм (наприклад, ICQ або Skype), встановивши SIM-карту в нетбук;
  · використовувати додаткову SIM-карту в автомобільних пристроях: медіацентрах з можливістю виходу в мережу інтернет, GSM-сигналізаціях;
  · більш ефективно та зручно використовувати додатковий об’єм даних, що дає тарифний план або підключення до пакетів даних, пакетів «Смартфон» або послуги «Мобільний інтернет XL».
  Плата за послуги при використанні «СІМ-пари» стягується з одного особового рахунку клієнта, завдяки цьому немає потреби пам’ятати та поповнювати інші рахунки. При підключенні «СІМ-пари» стандартні налаштування для послуг на базі передачі даних не змінюються, отже, додаткові налаштування не потрібні.
  Абоненти, які відключили послугу «СІМ-пара» протягом акції, а потім її підключили знов, не сплачують за повторне підключення.
  Докладніше про підключення послуги можна дізнатися за телефонами: (044) 466-0-466 (для дзвінків з номерів мереж фіксованого зв’язку або інших операторів мобільного зв’язку — згідно з чинними тарифами) або 466 (для дзвінків з номерів мережі «Київстар» — безкоштовно).

 2. #2
  Offline
  part of me

  Re: «Київстар» пропонує безкоштовно активувати «СІМ-пару»


  Ех, мені така штука для МТС потрібна...
 3. #3
  Завсідник

  Re: «Київстар» пропонує безкоштовно активувати «СІМ-пару»


  МТС урбанизирует западную Украину и Восток, мы в пролете, увы
 4. #4
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: «Київстар» пропонує безкоштовно активувати «СІМ-пару»


  класна послуга, жаль що тільки для контракту. Пріпейд знов у прольоті.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.07.2010, 18:35
 2. «Київстар» пропонує новий тариф «Свобода»
  fragov в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 22.04.2010, 11:16
 3. «Київстар» пропонує надсилати MMS за ціною SMS
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 05.03.2010, 20:19
 4. Ищу Госпожу или Пару
  sdsr в разделе Про «це»
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 21.07.2009, 15:08