Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  part of me

  «Київстар»: нова послуга «ВКонтакті» для користувачів мобільного інтернету


  «Київстар» запроваджує нову послугу «ВKонтакті», що надає можливість користуватися інтернет-сайтом соціальної мережі Vkontakte.ru за спеціальними тарифами до 31 січня 2011 включно.

  Спеціально для клієнтів передплаченого зв’язку «Київстар» і DJUICE — активних користувачів мобільного інтернету та соціальної мережі Vkontakte.ru телекомоператор вводить нову послугу «ВKонтакті».
  Підключення послуги «ВKонтакті» — безкоштовне. Щомісячна абонентна плата становить 20,00 грн. з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% вартості послуг без урахування ПДВ.
  Вартість 1 Мб отриманих/переданих даних при користуванні мережею становить 0,02 грн. з урахуванням всіх податків.
  Послуга не розповсюджується на клієнтів, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Інтернет 3G».
  Користувачі мобільного інтернету можуть підключити послугу «ВKонтакті» за коротким номером 477, у системі самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE« або за допомогою комбінації *134*1#.
  Підключення послуги «ВKонтакті» здійснюється упродовж доби після оформлення замовлення, про що клієнт буде поінформований SMS-повідомленням. Абонентна плата за поточний місяць стягується в повному обсязі. У наступних календарних місяцях абонентна плата стягується в той самий календарний день, коли вона була стягнена вперше.
  При недостатній кількості коштів на рахунку у день чергового стягнення абонентної плати доступ до соціальної мережі Vkontakte.ru в подальшому сплачується згідно умов тарифного плану клієнта.
  Перевірити статус послуги можна за номером 477, у системі самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE« або за допомогою комбінації *134#.
  Тарифи послуги «ВKонтакті» діють тільки на території України. При реєстрації абонента в мережі роумінгових партнерів доступ до соціальної мережі Vkontakte.ru сплачується згідно чинних роумінгових тарифів на інтернет-послуги. Послуга надається за умови використання клієнтом точок доступу www.ab.kyivstar.net або www.djuice.com.ua.
  Доступ до інтернет-сервісів соціальної мережі Vkontakte.ru (додатки, карти та ін.), які фізично знаходяться не на серверах цієї мережі, оплачується відповідно до умов тарифного плану клієнта. При спробі користувача інтернету завітати на ці ресурси на екрані його телефону або комп’ютера з’явиться відповідне попередження.
  «Київстар» потурбувався, щоб його клієнти — користувачі соціальної мережі Vkontakte.ru могли спілкуватися зі своїми друзями за вигідними тарифами.

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: «Київстар»: нова послуга «ВКонтакті» для користувачів мобільного інтернету


  Любимый оператор продолжает радовать и дальше: объединение Vimpelcom & Kyivstar – самая горячая тема последних дней. Действительно масштабное событие.
  Миниатюры Миниатюры 97414469.jpg   molnija.jpg   94985613.jpg   97730924.jpg  
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 10.09.2010, 16:10
 2. Нова послуга «Заплати за мене» від «Київстар»
  fragov в разделе Оператори мобільного зв’язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.08.2010, 14:04
 3. «Поповни мій рахунок» — нова послуга від «Київстар»
  fragov в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 19.08.2009, 17:12
 4. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 27.05.2009, 12:56