Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 18 из 18.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Нелегальним мобільним перекриють кисень

Sir_2006, на сайті "УП" вона з'явилась в той же день, що й на УДЦР. Запощувати одночасно на двох сайтах застарілу інформацію, один з яких ще й належить до державних регулюючих органів - воно якось не то. Почитайте сайт УДЦР і коментар Олійника, який є у моєму попередньому дописі. Та й взагалі, чого ви так переймаєтесь - ви що, нелегальними телефонами торгуєте чи користуєтесь "сіро-чорним" апаратом?

модератор

Сохдайте голосовалку на тему : есть ли у вас нелегальные мобильные телефоны?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    на сайті "УП" вона з'явилась в той же день, що й на УДЦР. Запощувати одночасно на двох сайтах застарілу інформацію, один з яких ще й належить до державних регулюючих органів - воно якось не то
    если статья появилась на сайте "державних регулюючих органів", то это вовсе не значит, что она не старая, или что ее писали компетентные журналисты.
    А веду я к тому, что совсем недавно я читал совершенно другую информацию по этому поводу. Не желтая пресса, но где - не помню. Государственный источник - вовсе не авторитетный (вспомните ЧАЭС, например, или Голодомор )
    Пророк

ваше знущання з нашого голодомору неприпустиме! якщо для вас історичні факти є фікцією - то їдте у свою москалію.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Sir_2006, якщо знайдете іншу інформацію, яка спростує інформацію у даній статті - будь ласка киньте посилання.
    part of me

Офтоп:
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Сохдайте голосовалку на тему : есть ли у вас нелегальные мобильные телефоны?
    З якими пунктами?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

fragov,
    Офтоп:
    чи користуєтесь ви нелегальними, "сірими", "чорними" телефонами? і пункти, 1-так, користуюсь і буду користуватись, 2-ні, навіщо мені зайві проблеми, 3- я не знаю чи легальний мій телефон, 4 - раніше користувався, зараз ні і про всяк випадок 5 - я продаю нелегальні телефони
    Постійний відвідувач

О распространении информации в украинских СМИ
    http://patron-kell.livejournal.com/157518.html
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2