«Київстар» у співпраці з компанією «Телесенс» впровадив першу в Україні систему управління музичними правами. Це нововведення дозволяє «Київстар» гнучко працювати з усіма правовласниками авторських і суміжних прав для того, щоб забезпечувати своїх абонентів максимально широким асортиментом музики і оперативно надавати їм найсвіжіші хіти.
Завдяки унікальній інноваційній системі управління музичними правами, «Київстар» тепер має можливість зберігати всю інформацію про контент, проводити автоматично відрахування за авторські і суміжні права, а також формувати звітність, необхідну в роботі бізнесу.
Для ефективної взаємодії з правовласниками «Київстар» необхідно було створити програмне рішення (систему), яке б дозволило управляти правами, здійснювати розрахунки за наданий контент і формувати необхідну звітність.
Співробітництво «Київстар» з компанією «Телесенс» при створенні такої інноваційної системи дозволило гнучко підійти до вирішення цього завдання і створити унікальний продукт, який задовольняє потреби всіх сторін, що беруть участь у бізнесі мультимедіа.
Розвиток сервісів мультимедіа є одним із стратегічних пріоритетів «Київстар» як лідера ринку телекомунікацій України. Серед ключових послуг мультимедіа національного телеком оператора — сервіси з надання музичного контенту: «Ді-Джингл» та музичний портал http://music.djuice.ua. Для реалізації даних послуг «Київстар» уклав договори з усіма найбільшими світовими та українськими правовласниками (такими як Sony Music, Universal Music, EMI/Comp Music, Warner, Mamamusic, Moon Records та іншими).